Βερβερίνος?


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
reinmeister2 Σήμερα έρχονται οι γονείς και θα μου τον πάρουν...:( θα πάει να μείνει με το τσοπανάκι στον δεύτερο όροφο... είναι στανταρακι ότι το μικρό θα του πάρει την αρχηγεία καθότι ημιαιμο τσοπανάκι μεν.. πιο χαζοχαρούμενο πέθαινες δε... ένταξη έχει συνηθίσει αυτό να είναι υπό τόσα χρονια... εγώ το μονο που θέλω είναι να μπορεί να τα πηγαίνει καλά με τον δικό μου μπουνταλά... το μονο που έχω σκεφτεί για το άμεσο μέλλον όταν δηλ θα μπορέσει αν αρχίσει αν πατα έξω και να βγαίνει κανονικές βόλτες είναι να βγαίνουμε μια βόλτα της ημέρας παρέα... να συνεχίσουν να έχουν επαφή... :unsure:

υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω άραγε?
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
πωπω αυτός είναι πανέμορφος..Όλα τα κουτάβια είναι όμορφα αλλά δύσκολα βρίσκεις τέτοια πανεμορφιά!!!!
Χάντρα επειγόντως.
Να είναι καλά να τον χαίρονται οι γονείς σου κι εσείς!! Έχετε πανέμορφη αγέλη με γάτες και σκύλους μαζί :D
 




reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
reinmeister2 Σήμερα έρχονται οι γονείς και θα μου τον πάρουν...:( θα πάει να μείνει με το τσοπανάκι στον δεύτερο όροφο... είναι στανταρακι ότι το μικρό θα του πάρει την αρχηγεία καθότι ημιαιμο τσοπανάκι μεν.. πιο χαζοχαρούμενο πέθαινες δε... ένταξη έχει συνηθίσει αυτό να είναι υπό τόσα χρονια... εγώ το μονο που θέλω είναι να μπορεί να τα πηγαίνει καλά με τον δικό μου μπουνταλά... το μονο που έχω σκεφτεί για το άμεσο μέλλον όταν δηλ θα μπορέσει αν αρχίσει αν πατα έξω και να βγαίνει κανονικές βόλτες είναι να βγαίνουμε μια βόλτα της ημέρας παρέα... να συνεχίσουν να έχουν επαφή... :unsure:

υπάρχει κάτι άλλο που μπορώ να κάνω άραγε?
περαν της οσο το δυνατον συχνοτερης επαφης,συνυπολογιζομενων και των οσων σου εγραψα πριν,οχι...

απο κει και περα ειναι και θεμα τυχης...εαν δεν χωνευουν τα αντερα τους, οτι και να κανεις , δεν μπορεις και δεν υπαρχει και λογος να το φτιαξεις χωρις να καταστρεψεις τα ζωα...

αυτο φυσικα ειναι κατι που θα φανει στην πορεια...βασικα παρακαλα να γουσταρονται...

υ.γ. προσυπογραφω ματοχαντρες, κομποσκοινια, χαιμαλια, εικονιτσες, ευχελαια,σκορδα και λοιπα επιστημονικα για αποφυγη ματιασματος...δεν παιζουν μαφταταπραματα...:LOL:
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
@reinmeister2 Αυτό είναι το θέμα μου ο έκτορας δεν συμπάθησε ποτε τον μπόμπιρα και δημιουργήθηκε και θέμα με τον max ενώ με τους 2 γηραιότερος δεν υπήρχε κανένα προβλημα... τέλος πάντων θα δείξει

Ματακι τσεκ... :D
 


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
@reinmeister2 Αυτό είναι το θέμα μου ο έκτορας δεν συμπάθησε ποτε τον μπόμπιρα και δημιουργήθηκε και θέμα με τον max ενώ με τους 2 γηραιότερος δεν υπήρχε κανένα προβλημα... τέλος πάντων θα δείξει

Ματακι τσεκ... :D
θα το μαθεις σε μερικους μηνες που θα ξετσουτσουνισει ο μικρος...θετικο ειναι οτι ηρθαν σε επαφη με τον βερβερινο μωρο, που εκ των πραγματων μασαει με τον μεγαλο...πολλες φορες αυτο συντηρειται και οταν ενηλικιωθει...ομως κανεις δεν μπορει να προδικασει, οποτε υπομονη...
 
  • Like
Reactions: mariakala




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
@stamatia ευχαριστούμε πολύ

χτες έγινε και η γνωριμία με τον max!!! ήταν λίγο απότομος... αυτός σε αντίθεση με τον μπόμπιρα έχει θέμα με το φαγητό του... πολύ δόντι μιλάμε... το απόγευμα θα τον κατεβάσω κάτω για καμια ώρα κι αυτό θα γίνεται κάθε μέρα... είχαμε και αλλαγή στο όνομα δημοκρατικά και με ψηφοφορία 3 υπέρ BRANDY και 1 υπέρ ρόκκο (απέναντι έχουμε κι ένα γεράκο brindle που τον λένε whisky...)
 




reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
brandy?

σαν αδερφη με ψυχολογικα ακουγεται...:confused:

βερβερινος καρφωτα, δαγκωτα και με τυμπανοκρουσιες...

ρε το καημενο το σκυλακι...:(

υ.γ. γυναικες ψηφισατε το brandy ετσι?:LOL:
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Γονείς... δεν ξέρουν τι θέλουν:cool: να δείτε που στο τέλος βερβερινο θα τον φωνάζουν... Οι γυναίκες και το εταιρον ημισι μου... Κι εγώ προτιμώ το βερβερινο αφήστε που είχε αρχίσει να αντιδρά σε αυτό...
 






Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Ναι καλε βερβερινος....που να αλλαζεις ονομα κ στο θεμα τωρα...θα αναστατώσεις ολοκληρο φορουμ να ψαχνουμε βερβερινο κ βερβερινο να μην βρίσκουμε;;να αλλαξουν αποψη τα...γονίδια...
 
  • Like
Reactions: vek and mariakala


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
μα δεν μου βγαίνει να το πω καν το brandy... τελος πάντων είπαμε αυτή η γενιά βγήκε λίγο προβληματική :censored::confused::eek:o_O

αύριο πάμε για εμβολιακι :)
 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Αχ, είναι δύσκολο να ανατρέφεις γονείς την σήμερον ημέρα!!!

Η όλη φάση με το όνομα μου θυμίζει κ΄τι γείτονες που έχουν ένα ημίαιμο τσοπάνι αρσενικό, χάρμα οφθαλμών, επιβλητικό και γενικώς γαμάτο και τον φωνάζουν Μπούλη... Έλεος δηλαδή!

By the way, αν δεν είπα ήδη ότι ο κούταβος είναι γαμάτος, το λέω τώρα :)
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
κάναμε εμβόλιο!!! τελικά περίπου 3 μηνών είναι και 7,5 κιλά 1 μηνα να τελειώσει εμβόλια την κάτσαμε!!! θα μας φύγουν τα χερια!!! το καλο είναι ότι μένουμε σε κεντρικό και σκεφτόμουνα να τον δένουμε στην είσοδο της πολυκατοικίας όταν είμαστε κήπο να βλέπει κόσμο αυτοκίνητα και φασαρία... τι λέτε βλακεία σκέφτηκα?

τον κατεβάζω κάθε μέρα και ευτυχώς μέχρι στιγμής τα πάνε άψογα με τον μπόμπιρα ο οποιος μέχρι και ανάποδα γυρνάω και αφήνει εκτεθειμένη κοιλίτσα στο κουτάβι κουνάει χαλαρά ουρα ktlp.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Για δέσιμο δεν είμαι σίγουρη, σίγουρα όμως λίγο παιχνίδι και λίγο αραγμα, μετά από αυτό στον κήπο, θα έκανε αυτά τα ερεθισματα από λιγότερο έως καθόλου αγχωτικά
 
  • Like
Reactions: mariakala


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
δεν χρειαζεται δεσιμο...θα συνηθισει οταν ξεκινησετε τις βολτες...

οταν θα εχει ψιλοσυνηθισει,μεγαλο σχολειο ειναι οι στασεις λεωφορειων...μαζεμενος κοσμος και θορυβος απο μεγαλο οχημα,συν τον κραδασμο που θα αντιλαμβανεται απο το περασμα του λεωφορειου...

αν θελησεις πιο extreme καταστασεις μου τον φερνεις μια και τον βαζουμε διπλα στο μηχανακι μου με την ελευθερη εξατμιση...θα κλασει μαλλι για εφτα πουλοβερ,απο τα μπουμπουνητα...:LOL:

εγγυημενα αποτελεσματα σου λεω...:cool:
 
  • Like
Reactions: mariakala


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3