Ήρθαμε σπίτι!












M_and_M

Well-Known Member
10 Μαρτίου 2014
232
501
Athens
Μα τί παιδί είναι αυτό! Πόσο μ' αρέσουν τα δαχτυλάκια του :love:
Είσαι και μακριά να περνούσα τυχαία ρε γμτ...
 
  • Like
Reactions: theokets




aggelosmor

Active Member
18 Οκτωβρίου 2016
36
88
30
Δεν ξέρω αν έχεις κάποιο δεσμό, αλλά ο κούταβος αυτός είναι γκομενομαγνήτης :p:p
Απίστευτος!
 
  • Like
Reactions: theokets


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Δεν ξέρω αν έχεις κάποιο δεσμό, αλλά ο κούταβος αυτός είναι γκομενομαγνήτης :p:p
Απίστευτος!
χαχαχαχα, εχω ρε συ! αλλα μου τον ζητανε φιλοι να κανει guest εμφανισεις μηπως και βρουν γυναικα :p
 


aggelosmor

Active Member
18 Οκτωβρίου 2016
36
88
30
χαχαχαχα, εχω ρε συ! αλλα μου τον ζητανε φιλοι να κανει guest εμφανισεις μηπως και βρουν γυναικα :p
Χεχε...Επειδή βλέπω ότι είσαι Θεσσαλονίκη άμα περάσεις καμιά βόλτα απο Αθήνα χτύπα ένα τηλεφωνάκι :p
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Χεχε...Επειδή βλέπω ότι είσαι Θεσσαλονίκη άμα περάσεις καμιά βόλτα απο Αθήνα χτύπα ένα τηλεφωνάκι :p
να ξερεις χρεωνει με την ωρα! παντως τον ματιαξαν σημερα... πηγα μια βολτα απο ενα σκυλοπαρκο και χωρις να τον λυσω καν, ενα λυκοσκυλο που ηταν και αυτο δεμενο επεσε πανω του και τωρα κουτσαινει το μπροστα αριστερο... ελπιζω να μην ειναι τιποτα σοβαρο και αυριο να εχει περασει
 


aggelosmor

Active Member
18 Οκτωβρίου 2016
36
88
30
Ελπίζω να μην είναι τίποτα!!! Όταν εννοείς έπεσε πάνω του; Ήταν επιθετικό ή έπαιζε; Τόσο μεγάλα σκυλιά που είναι αυτά, δεν ελεγχουν πολλές φορές την δυναμή τους και είναι λίγο επικύνδηνα με μικρότερα σκυλάκια. Δεν πιστεύω να είναι κατι σοβαρό πάντως.
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελπίζω να μην είναι τίποτα!!! Όταν εννοείς έπεσε πάνω του; Ήταν επιθετικό ή έπαιζε; Τόσο μεγάλα σκυλιά που είναι αυτά, δεν ελεγχουν πολλές φορές την δυναμή τους και είναι λίγο επικύνδηνα με μικρότερα σκυλάκια. Δεν πιστεύω να είναι κατι σοβαρό πάντως.
πηγε με τσαμπουκα προς τα πανω του, τον εσμπρωξε και επεσε αυτος κατω. κα απο οτι καταλαβα τον πατησε κιολας. μεσα στην τρελα ηταν το γ.π.... για να δουμε..
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
μην πατάς παλικάρι μου στα σκυλοπάρκα με το μπουμπούκι. Δε χρειάζεται. Μούρλανέ το εσύ το μικρό με παιχνίδια και γρίφους. Επιλεγμένα σκυλάκια να βρεις.
....είσαι μακριά ρε γαμώτο να συναντιόμαστάνε. Ο δικός μου είναι ιδανικός για κουτάβια.
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
μην πατάς παλικάρι μου στα σκυλοπάρκα με το μπουμπούκι. Δε χρειάζεται. Μούρλανέ το εσύ το μικρό με παιχνίδια και γρίφους. Επιλεγμένα σκυλάκια να βρεις.
....είσαι μακριά ρε γαμώτο να συναντιόμαστάνε. Ο δικός μου είναι ιδανικός για κουτάβια.
πηρα το μαθημα μου και πλεον τελος αυτα. γιατι το ζωο ειναι ευγενικο και με τροπους και εκει μεσα κυκλοφορει οτι ναναι...πηγαμε και απο την κτηνιατρο και ολα οκ. απλα θελει λιγο ξεκουραση.
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Καλημέρα σε όλους. Το Σκ που μας πέρασε πήγαμε στην πρώτη μας έκθεση λιγο εξω από την Κατερινη. Πιο πολύ για βόλτα και εμπειρία αλλά τελικά κάτι κάναμε με τον παιδαρο! 2ος στα puppy του show και δύο μέρες πολλά υποσχόμενος :) IMG_20161029_173239_756.jpgIMG_20161030_095131_622.jpg