Πρόβλημα με την υπογραφή!!


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Παλιά το είχα και δούλευε κανονικά. Το έβγαλα έπειτα και τώρα που πήγα να ξαναβάλω, τζίφος... Με img τι εννοείς;; να το προσθέσω σαν εικόνα στην υπογραφή;;;
Έτσι θα μένει στάσιμο το μέτρημα από κάτω στους μήνες. όχι;;
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
Αν μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει, θέλω να αλλάξω το κείμενο της υπογραφής μου με ένα πολύ μικρότερο, με αυτό
«Μια αστραπή είναι η ζωή, μα προλαβαίνουμε» και μου βγάζει το error message ότι είναι πολύ μεγάλο.
 








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
μπορεί να έχει φάει κάποιο κόλλημα και αν δοκιμάσεις άλλη στιγμή, να το δεχτεί το κείμενο. Αλλιώς ένα ραβασάκι στον άντμιν να το ελέγξει το θέμα :)
Μάλλον πάω για το ραβασάκι κατευθείαν , ευχαριστώ !
 
  • Like
Reactions: Lavernne


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Καλησπέρα!
Προσπάθησα να βάλω και δεύτερο ticker στην υπογραφή μου αλλά δεν το δέχεται, λέει ότι παίρνει μόνο μια εικόνα. Στο μεταξύ έχει πάρει το μάτι μου κάποιους που έχουν δύο ticker από το pitapata. Έσβησα το αρχικό, ξαναέφτιαξα άλλο, πιο μικρό αλλά πάλι τζίφος, μόνο ένα δέχεται. Καμιά ιδέα;
 
  • Like
Reactions: Lavernne


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Καλησπέρα!
Προσπάθησα να βάλω και δεύτερο ticker στην υπογραφή μου αλλά δεν το δέχεται, λέει ότι παίρνει μόνο μια εικόνα. Στο μεταξύ έχει πάρει το μάτι μου κάποιους που έχουν δύο ticker από το pitapata. Έσβησα το αρχικό, ξαναέφτιαξα άλλο, πιο μικρό αλλά πάλι τζίφος, μόνο ένα δέχεται. Καμιά ιδέα;
Και εγώ το έπαθα αυτό και στο τελος έβαλα ένα και κοινή ημερομηνία και για τα 2 σκυλιά... Άκρη δεν έβγαλα αλλιώς..
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.595
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3