Κτηνίατρος για σκυλάκι σε περιοχές Αιγάλεω, Χαϊδάρι, Αγ. Βαρβάρα Αττικής


Line

New Member
29 Αυγούστου 2016
3
0
31
Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα να μου συστήσετε έναν/μια καλό/ή κτηνίατρο σε περιοχές Αιγάλεω, Χαϊδάρι ή Αγία Βαρβάρα.
Θα με βοηθούσατε εάν τον/την εμπιστεύεστε και έχετε εμπειρία μαζί του/της και δεν γνωρίζετε απλώς το όνομα του/της.

Ο προηγούμενος δυστυχώς με έκανε πολλές φορές να τον αμφισβητήσω σε θέματα που αφορούν την υγεία του σκύλου μου και θα προτιμούσα κάποιον/α που να εμπιστεύομαι περισσότερο για το σκυλάκι μου.

Τέλος θα ήταν πολύ χρήσιμο να μου λέγατε εάν κάποτε που τον/την χρειαστήκατε σε ακατάλληλη ώρα σας εξυπηρέτησε και σας βοήθησε ακόμα και εάν ήταν νύχτα ή αργία κλπ.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σας!
 






Kodagoshe

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2016
468
412
Athens
Γιατί π.μ. για μια πληροφορία που μπορεί να είναι χρήσιμη και σε άλλους αναγνώστες;
Συγγνωμη, δεν ηξερα αν μπορω να αναφερω δημοσιως ονοματα...

Προσωπικα λοιπον πηγαινω στο Pet + Vet στη Νικαια, στο κτηνιατρειο της κα. Δημητρας Ραχιωτη πανω στην Πετρου Ραλλη. Μεχρι στιγμης, με εχει εξυπηρετησει αποτελεσματικα σε ο,τι θεμα κι αν εχω, προσφερει 24ωρη εξυπηρετηση για απροσμενα περιστατικα και μου εχει κανει και καλες τιμες...

1-2 ακομη που θεωρω καλες ειναι η Σταματακη στην Θηβων, που αν και ακριβη κανει εξαιρετικη δουλεια και εχει πολυ καλο εξοπλισμο και η Ντεβε στην Αγ. Βασιλειου...κανει καλες τιμες, ειδικα για αδεσποτα...
 
  • Like
Reactions: spyv


Maira Blue

New Member
23 Οκτωβρίου 2016
1
0
36
Συγγνωμη, δεν ηξερα αν μπορω να αναφερω δημοσιως ονοματα...

Προσωπικα λοιπον πηγαινω στο Pet + Vet στη Νικαια, στο κτηνιατρειο της κα. Δημητρας Ραχιωτη πανω στην Πετρου Ραλλη. Μεχρι στιγμης, με εχει εξυπηρετησει αποτελεσματικα σε ο,τι θεμα κι αν εχω, προσφερει 24ωρη εξυπηρετηση για απροσμενα περιστατικα και μου εχει κανει και καλες τιμες...

1-2 ακομη που θεωρω καλες ειναι η Σταματακη στην Θηβων, που αν και ακριβη κανει εξαιρετικη δουλεια και εχει πολυ καλο εξοπλισμο και η Ντεβε στην Αγ. Βασιλειου...κανει καλες τιμες, ειδικα για αδεσποτα...
καλησπερα...ο κ.Σταικος στην αγ.βαρβαρα ειναι παρα πολυ καλος
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Ειδατε πως απο ανθρωπο σε άνθρωπο διαφερουν δραματικα οι αποψεις?

Προσωπικα εχω την ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ αποψη για την Ραχιωτη...σε φαση να την καταριεμαι...επι μηνες...
Τωρα τελευταία τοχω ξεπερασει καπως αλλα ενα πραμα με το που ακουω το ονομα της φουντωνω παλι!

Στην Νικαια αμα σε βολευει φιλε μου υπάρχει η Στελλα Μπαλτζαν,απεναντι απτην Παναγιτσα,στην πλατεια Δαβακη εχει την επωνυμια doctor zoo.
 
  • Like
Reactions: Tania3515


Tania3515

Well-Known Member
12 Οκτωβρίου 2016
74
12
28
καλησπερα...ο κ.Σταικος στην αγ.βαρβαρα ειναι παρα πολυ καλος
Στον Σταικο πηγαινα εγω το δικο μου. Ο οποιος στην αρχη μου φανηκε καλος αλλα στη πορεια αλλαξα γνωμη και εγω και μια φιλη μου που πηγαινε το σκυλακι της. Κοντα στο κρατικο ειναι ενας καλος κτηνιατρος Μπελογιάννη 114Γ, Νίκαια κοντα στο κρατικο, τηλ 2104916374, 6949533833. Και ενας εξαιρετικος αλλα ακριβος λιγο ειναι στο Μοσχατο Χρυσοστόμου Σμύρνης 9. Βρηκε στον σκυλο του αδερφου μου το εχει που δεν μπορεσε κανενας αλλος κτηνιατρος. Ο κτηνιατρος στο Μοσχατο διαθετει ολοκληρο εξοπλισμο για χειρουργια και τ σχετικα. Τον παιρνεις τηλ και σε πολυ υντομο χρονιακο διαστημα βρισκεται στο ιατρειο του οτι ωρα και αν ειναι οποια μερα και να ειναι και σε αργιες το τηλ ειναι 2109400130
 
Last edited:


Tania3515

Well-Known Member
12 Οκτωβρίου 2016
74
12
28
Ειδατε πως απο ανθρωπο σε άνθρωπο διαφερουν δραματικα οι αποψεις?

Προσωπικα εχω την ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ αποψη για την Ραχιωτη...σε φαση να την καταριεμαι...επι μηνες...
Τωρα τελευταία τοχω ξεπερασει καπως αλλα ενα πραμα με το που ακουω το ονομα της φουντωνω παλι!

Στην Νικαια αμα σε βολευει φιλε μου υπάρχει η Στελλα Μπαλτζαν,απεναντι απτην Παναγιτσα,στην πλατεια Δαβακη εχει την επωνυμια doctor zoo.

Και για την Ραχιωτη εχω ακουσει διαφορα. Η Μπαλτζαν ειναι οντως καλη? Μενω υπερβολικα κοντα της και δεν την ξερω. Εχεις παει εκει το σκυλο σου?
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Αντε...
Ναι,οταν ημαστε στην Νικαια εκει παμε!

Γιαυτον στην Μπελογιαννη δε νομιζω να αναφερεσαι στον Οικονομακο εε?δυστυχως απεβιωσε ο ανθρωπος...μιλαμε ηταν αστερι...η ανθρωποτητα ολοκληρη εχασε απ'τον χαμο του.
Ξερω για εναν καινουριο που ανοιξε στην Μπελογιαννη ομως,εχεις παει?ειναι σχεδον διπλα στο πατρικο μου.
 


Kodagoshe

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2016
468
412
Athens
@Μαρια&Ηρα
Αληθεια; ειχες καποιο επεισόδιο που οδηγησε στη διαμορφωση τετοιας αποψης;

Τι να πω, προς το παρον εγω δεν εχω θεμα. Και το προσωπικο εμπειρο και εξυπηρετικο φαινεται. Θα δειξει...
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
@Μαρια&Ηρα
Αληθεια; ειχες καποιο επεισόδιο που οδηγησε στη διαμορφωση τετοιας αποψης;

Τι να πω, προς το παρον εγω δεν εχω θεμα. Και το προσωπικο εμπειρο και εξυπηρετικο φαινεται. Θα δειξει...
Εε τι,ψέμματα?
Οχι μωρε...απλα απο διαφορες φιφες που χω διαβασει ανα καιρους...
Τωρα σοβαρα?λες να εγραφα ποτε οτι με εφτασε σε σημειο να καταριεμαι επι μηνες (μη σου πω κ τωρα..ερχεται παλι η φουντωση,το νιωθω) κ να μην ειχα επεισοδιο?κ μαλιστα βαρβατο?

ΠΡΟΤΙΜΩ 1000 φορες να περπατήσω 20χλμ με την Ηρα αγκαλιά (κ μιλαμε η Ηρα δεν ειναι 5 κιλα) ακομη κ γονυπετης να βρεθω για να παω σε οποιονδηποτε αλλο κτηνιατρο εκτος απο αυτην!
Εχει τυχει φαση να θελω να δωσω λεφτα στο φιλοζωικο Νικαιας για μια υποθεση κ μονο κ μονο επειδη κ εκεινοι πανε εκει να αναγκαστω τελικα να μην το κανω...
γιατι για να παρει αυτη εστω κ 1 σεντ απο μενα θα πρεπει να το αρπαξει-δια-της-βιας!!! απο το νεκρο ΑΚΑΜΠΤΟ χερι μου!
Δεν ξερω αμα γινομαι αντιληπτη απτην περιγραφικοτατη αναλυση μου για το ποσο ακριβως την απεχθανομαι...

Σου ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ ποτε των ποτων να μην εχεις θεμα!
 
  • Like
Reactions: saras and Tania3515


Kodagoshe

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2016
468
412
Athens
Εε τι,ψέμματα?
Οχι μωρε...απλα απο διαφορες φιφες που χω διαβασει ανα καιρους...
Τωρα σοβαρα?λες να εγραφα ποτε οτι με εφτασε σε σημειο να καταριεμαι επι μηνες (μη σου πω κ τωρα..ερχεται παλι η φουντωση,το νιωθω) κ να μην ειχα επεισοδιο?κ μαλιστα βαρβατο?

ΠΡΟΤΙΜΩ 1000 φορες να περπατήσω 20χλμ με την Ηρα αγκαλιά (κ μιλαμε η Ηρα δεν ειναι 5 κιλα) ακομη κ γονυπετης να βρεθω για να παω σε οποιονδηποτε αλλο κτηνιατρο εκτος απο αυτην!
Εχει τυχει φαση να θελω να δωσω λεφτα στο φιλοζωικο Νικαιας για μια υποθεση κ μονο κ μονο επειδη κ εκεινοι πανε εκει να αναγκαστω τελικα να μην το κανω...
γιατι για να παρει αυτη εστω κ 1 σεντ απο μενα θα πρεπει να το αρπαξει-δια-της-βιας!!! απο το νεκρο ΑΚΑΜΠΤΟ χερι μου!
Δεν ξερω αμα γινομαι αντιληπτη απτην περιγραφικοτατη αναλυση μου για το ποσο ακριβως την απεχθανομαι...

Σου ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ ποτε των ποτων να μην εχεις θεμα!
Εννοια σου και γινεσαι απολυτα αντιληπτη. Μη σου πω φρικαρα κιολας :p

Δεν γνωριζω τι επεισοδιο βαρβατο ειχες και ειλικρινα λυπαμαι οποιο και αν ηταν...προς το παρον δεν μου εχει δειξει κατι κακο, αλλα κραταω παντα μια πισινη με καθε κτηνιατρο γιατι εχουν δει πολλα τα ματακια μου με δαυτους. Το μονο σιγουρο ειναι πως οσους και να εχω αλλαξει αυτον που θα βασιζομαι και θα εμπιστευομαι απολυτα δεν τον εχω βρει.Τουλαχιστον - αν και μακρια - ως κτηναιτρικο κεντρο μου εχει προσφερει αποτελεσματικοτερη εξυπηρετηση πασα ωρα γιατι εδω οι γυρω της γειτονιας ειναι ολοι χρηματορουφηχτρες με ολη τη σημασια της λέξεως...
Και εγω τυχαια σχεδον την εμαθα τη Ραχιωτη...μεσω φιλοζωικης...συνεργαζεται με αλλες 3-4 τουλαχιστον...
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Δυστυχως το να βρεις κτηνιατρο που να πεις "ναι ρε αδελφε,μπορω να τον εμπιστευτω,να στηριχτω πανω του" ειναι στις μερες μας σαν Ηράκλειος άθλος.
Κοπιασα πολυ για να βρω τους 2 κτηνιατρους μας,στην Αθηνα,αυτη που ανεφερα ηδη,κ εδω στην Ευβοια,αυτον που εχουμε.
Που κ παλι για εξειδικευμενα ζητηματα αλλου θα απευθυνθω,αλλου για ορθοπεδικά,αλλου για οδοντιατρικα κ παει λεγοντας...
Ετσι ειναι τα πραγματα,καλως ή κακώς
Εχω παντα κατα νου συγκεκριμενα πράγματα...
Δεν μαρεσει πχ να μπαίνω μεσα κ να βλεπω ενα μινι πετσοπ ή να αισθανομαι οτι "σπρωχνει" κατι συγκεκριμένο
Παρατηρω παντα την αλληλεπιδραση γιατρου-Ηρας,πως την ακουμπαει,πως την κοιταει κ της μιλαει,κ τουμπαλιν
Θα σας φανει αστειο,αλλα εχω παρατηρησει αρκετους να την φοβουνται,ενω φαινεται τι χαπατο ειναι,ενω παντα εγω την χειριζομαι κ την κραταω,ακομη κ για να την ανεβασω στο τραπεζι (καλα οταν ηταν 40φευγα ζηταγα βοηθεια) δλδ τους δειχνω οτι ειμαι πολυ hands on...και ομως...
δεν στο λενε,αλλα το βλεπεις...πως θα μπορουσε πχ ενας τετοιος κτηνιατρος να την φροντισει σε μια ωρα αναγκης?
 
  • Like
Reactions: Kodagoshe


saras

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2011
224
447
Athens
Τωρα σοβαρα?λες να εγραφα ποτε οτι με εφτασε σε σημειο να καταριεμαι επι μηνες (μη σου πω κ τωρα..ερχεται παλι η φουντωση,το νιωθω) κ να μην ειχα επεισοδιο?κ μαλιστα βαρβατο?
ΠΡΟΤΙΜΩ 1000 φορες να περπατήσω 20χλμ με την Ηρα αγκαλιά (κ μιλαμε η Ηρα δεν ειναι 5 κιλα) ακομη κ γονυπετης να βρεθω για να παω σε οποιονδηποτε αλλο κτηνιατρο εκτος απο αυτην!
!!!
Σου ευχομαι ΟΛΟΨΥΧΑ ποτε των ποτων να μην εχεις θεμα!
Ακριβώς το ίδιο και απο εμένα...και μάλιστα 3 φορές με δυο διαφορετικούς σκύλους, ο ένας πέθανε εκεί...ο άλλος ευτυχώς ζει γιατί απλά αλλάξαμε κτηνίατρο (ε ναι είπαμε να τριτώσει το κακό για να αποφασίσουμε να μη ξαναπατήσουμε εκεί), μάλιστα είχα πάει και σε δικηγόρο αλλά δε συνέχισα γιατί στο "πλαίσιο" των ιατρικών λαθών καλύπτοναι πολλά...
 


Kodagoshe

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2016
468
412
Athens
@saras να υποθέσω για χ,ψ λόγους θεωρείς την Ραχιώτη υπεύθυνη για τον θάνατων των σκύλων σου;

Σχετικα με το θεμα της επιλογης...
Σιγουρα εχεις δικιο Μαρια&Ηρα, απλα πιστευω σημαντικος παραγοντας στις μερες μας παιζει και η αποσταση, ο χρονος, το χρημα κλπ. Μπορει στη γειτονια σου να μην σε καλυπτει κανενας ιδιαιτερα ομως λογω χρονου και χρηματος αναγκαζεσαι να απεθυνεσαι σε αυτους παρ' ολο που γνωριζεις οτι καπου σε αλλη σχετικα κοντινη περιοχη υπαρχει καποιος καλυτερος (συμφωνα με δικα σου κριτηρια). Ετσι τουλαχιστον μου εχουν πει αρκετοι οτι το βλεπουν....εγω ευτυχως για τωρα τα εχω βρει καπως....και απο προσωπικης αποψης προτιμαω να πηγαινω καπου μακρια και τουλαχιστον να εξυπηρετουμαι επαρκως παρα να τα σκαω σε εναν μονο και μονο επειδη ειναι διπλα μου και να τα βλαστημαω μετα ...αλλοι παλι το βλεπουν αλλιως, εξαρταται τις αποψεις...
 


Line

New Member
29 Αυγούστου 2016
3
0
31
Στον Σταικο πηγαινα εγω το δικο μου. Ο οποιος στην αρχη μου φανηκε καλος αλλα στη πορεια αλλαξα γνωμη και εγω και μια φιλη μου που πηγαινε το σκυλακι της. Κοντα στο κρατικο ειναι ενας καλος κτηνιατρος Μπελογιάννη 114Γ, Νίκαια κοντα στο κρατικο, τηλ 2104916374, 6949533833. Και ενας εξαιρετικος αλλα ακριβος λιγο ειναι στο Μοσχατο Χρυσοστόμου Σμύρνης 9. Βρηκε στον σκυλο του αδερφου μου το εχει που δεν μπορεσε κανενας αλλος κτηνιατρος. Ο κτηνιατρος στο Μοσχατο διαθετει ολοκληρο εξοπλισμο για χειρουργια και τ σχετικα. Τον παιρνεις τηλ και σε πολυ υντομο χρονιακο διαστημα βρισκεται στο ιατρειο του οτι ωρα και αν ειναι οποια μερα και να ειναι και σε αργιες το τηλ ειναι 2109400130

Kαλησπέρα,

Θα μπορούσες να μου πεις γιατί άλλαξες γνώμη για τον κύριο Στάικο?
Μου τον σύστησαν και άλλοι και τελικά σκεφτόμουν να πήγαινα εκεί, οπότε θα με βοηθούσες αν μου έλεγες για κάποιο περιστατικό που σε έκανε να αλλάξεις γνώμη.
 


Line

New Member
29 Αυγούστου 2016
3
0
31
Καλησπέρα σας,

Θα ήθελα να μου συστήσετε έναν/μια καλό/ή κτηνίατρο σε περιοχές Αιγάλεω, Χαϊδάρι ή Αγία Βαρβάρα.
Θα με βοηθούσατε εάν τον/την εμπιστεύεστε και έχετε εμπειρία μαζί του/της και δεν γνωρίζετε απλώς το όνομα του/της.

Ο προηγούμενος δυστυχώς με έκανε πολλές φορές να τον αμφισβητήσω σε θέματα που αφορούν την υγεία του σκύλου μου και θα προτιμούσα κάποιον/α που να εμπιστεύομαι περισσότερο για το σκυλάκι μου.

Τέλος θα ήταν πολύ χρήσιμο να μου λέγατε εάν κάποτε που τον/την χρειαστήκατε σε ακατάλληλη ώρα σας εξυπηρέτησε και σας βοήθησε ακόμα και εάν ήταν νύχτα ή αργία κλπ.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο σας!


Πηγαίνει κανείς το σκυλάκι του στο κτηνιατρείο Μολυμπάκη Ευγενία-Αγία Βαρβάρα?

Ευχαριστώ πολύ
 


Tania3515

Well-Known Member
12 Οκτωβρίου 2016
74
12
28
Kαλησπέρα,

Θα μπορούσες να μου πεις γιατί άλλαξες γνώμη για τον κύριο Στάικο?
Μου τον σύστησαν και άλλοι και τελικά σκεφτόμουν να πήγαινα εκεί, οπότε θα με βοηθούσες αν μου έλεγες για κάποιο περιστατικό που σε έκανε να αλλάξεις γνώμη.

Καλησπερα. Και γω ειχα ακουσει τα καλυτερα λογια. Μια φιλη μου εχει ενα ημιαιμο λαμπραντορ. Δεν ηταν καλα και το πηγε στο Σταικο. Κανανε εξετασεις γενικες και βρηκε καλαζαρ. Αυτο, εδωσε κατι χαπια και τελος. Μετα απο 1 χρονο η φιλη μου πηγε σε αλλο κτηνιατρο και ο κτηνιατρος της ζητησε τις εξετασεις του σκυλου εκτος απο τις γενικες και τις ειδικες που εκανε για το καλαζαρ. Ο Σταικος δεν ειχε κανει ειδικες εξετασεις, δηλαδη να δει τις τιμες για το καλαζαρ. Ειχε δωσει απλα ετσι θεραπεια. Και απο τοτε σταματησα να πηγαινω και γω Σταικο
 


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
@saras

Μπορει στη γειτονια σου να μην σε καλυπτει κανενας ιδιαιτερα ομως λογω χρονου και χρηματος αναγκαζεσαι να απεθυνεσαι σε αυτους παρ' ολο που γνωριζεις οτι καπου σε αλλη σχετικα κοντινη περιοχη υπαρχει καποιος καλυτερος
Οχι...δεν ειναι ετσι,δεν πρεπει να ειναι ετσι,κ οποιος κινείται ετσι να μου πει εαν το ιδιο θα έπραττε κ για το παιδι του?θα το πηγαινε σε εναν παιδιατρο τον οποιο δεν τον εμπιστεύεται απλα κ μονο επειδη ειναι κοντα ή φθηνός?

Εαν τα βαλουμε κατω,εφοσον εξαιρέσουμε κατι απροοπτο,πόσες φορες τον χρονο παμε κτηνιατρο?στους 12 μηνες 3-4-5 φορες?κ αυτες τις φορες παμε για συγκεκριμενα πράγματα,εμβολια,εξετασεις...
μπορει ναναι ρουτινα ομως ειναι σημαντικα...
στα εμβολια πχ δεν θα σου εξετασει τον σκυλο?δεν θα τα κοιταξει ολα?κ πιθανως να δει κατι που εσυ δεν το ειδες?
Εαν πας λοιπον σαυτον τον κοντινο,φθηνο,που δεν εχει κερδισει απολυτα την εμπιστοσυνη σου (καποιος λογος υπαρχει γιαυτο) η απαντηση ειναι οχι...στα φρυδια του,θα κοπανησει το εμβολιο κ on to the next one,keep the money rolling...
έχοντας λοιπον αμελησει πληρως να ελεγξει τον σκυλο σου,κ συ (ο καθε εσυ,γιατι τι να κανουμε τωρα που δεν ημαστε κτηνιατροι?) να μην εισαι σε θεση να αντιληφθεις καποιο προβλημα,οπως το 80 μη σου πω κ το 90% των ιδιοκτητων εκει εξω, θέτεις ή δεν θετεις τον σκυλο σου σε κινδυνο?
Απο αυτην την τοσο φαινομενικά απλη κ αθωα αποφαση...
Επελεξες να πας στον πιο κοντινο,στον πιο φθηνο,σε αυτον που δεν εμπιστευεσαι πλήρως αλλα μωρ δε μαμιεται?σιγα τωρα...
 
  • Like
Reactions: Kodagoshe


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Η επιλογή γιατρού ειναι αντικειμενική κ υποκειμενικη ταυτοχρονα....υπαρχουν αντικειμενικα καλοί κ κακοι γιατροι αλλα υπαρχει κ το θεμα της χημείας παντα...
Για τη Μπαλτσαν εχω ακούσει ενα παρα πολυ ασχημο περιστατικό κ δεν θα της εμπιστεύομουν σκυλο ευκολα...παρολα αυτά οταν η Σιλβα ειχε βγαλει τον ογκο επειδή πέρασα απέξω μπηκα να παρω μια γνωμη...δεν την εξετασε καν...ειχε αρκετα αδιαφορη αντιμετωπιση... Οπότε δεν με κέρδισε...
Κ εγω στη ραχιωτη πηγαινω, ομως οχι στη ραχιωτη...χαχα... Τι εννοω...πηγαίνω στο κτηνιατρειο της ομως τη Σιλβα την εχει αναλαβει αποκλειστικά κ μονο ενας συνεργατης του κτηνιατρειου. Παω παντα ωρες που ειναι η συγκεκριμενη γιατρός εκει κ δεν την εξεταζει ποτε κ κανενας αλλος...κ χαμος να γινεται επιμενω κ περιμενω...ουτε η ιδια η ραχιωτη τη βλεπει ποτε ουτε κανεις περα απο το γιατρο που εχουμε εμεις επιλέξει....κ ναι την εμπιστεύομαι (σχεδόν) απολυτα...
Ο Σταικος ειχε παντα πολυ καλο ονομα στη περιοχη...δεν ξερω περισσότερα...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3