Do you understand the perfect bond;


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Επειδή αποκλείεται να είχα βάλει livestream από κάτι, στο ποστ #18, για να [ξανα]βάλουμε, κάτι ξεσηκωτικό...


Σηκωθείτε από τον καναπέ λέμεεεεε :D
 


dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Σηκωθείτε από τον καναπέ λέμεεεεε :D
.... ό,τι σκύλο και να έχετε :)
@mareco συμπλήρωσε αν έχω ξεχάσει κάτι (στην Ελλάδα τουλάχιστον)
μπόρντερ κόλι, μαλινουά, γκρένενταλ, λαμπραντόρ, γερμανικός ποιμενικός, ντόπερμαν, κάνε κόρσο, τζακ ράσελ, γιόρκι, γαλλικό μπουλντόγκ, σαρπέι, ολλανδικός ποιμενικός, χάσκι
Και φυσικά παντός είδους ημίαιμα ...
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
.... ό,τι σκύλο και να έχετε :)
.
Κατεχοντας το ρεκορ των..... ακαταλληλοτερων, μεγαλυτερων κ βαρυτερων σκυλων που εχουν συμμετασχει μεχρι στιγμης σε αγωνα (κ με καλα αποτελεσματα) προσυπογραφω!!!
Agility μπορει να κανει ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ με ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ σκυλο!
 


kosmaki

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2015
367
793
37
Αυτό που με ενθουσιάζει εμένα είναι ότι όσα βίντεο και να έχω δει, σε ΟΛΑ τα σκυλιά φαίνονται ενθουσιασμένα!
(έκανα κι εγώ τις επαφές μου στη τελευταία έκθεση στην Αθήνα, μόλις μας δώσει το οκ ο γιατρός μετά τη στείρωση θα πάμε για τη πρώτη επαφή!!! Δυο είναι οι αμφιβολίες μου: αν θα με ακούει και δεν θα τρέχει αλλου γι αλλού μόλις βγει το λουρί, και αν θα αντέξω εγώ να τρέχω όπως αυτοί στα βίντεο...!!!)
 
  • Like
Reactions: TARA and mareco


Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
.... ό,τι σκύλο και να έχετε :)
@mareco συμπλήρωσε αν έχω ξεχάσει κάτι (στην Ελλάδα τουλάχιστον)
μπόρντερ κόλι, μαλινουά, γκρένενταλ, λαμπραντόρ, γερμανικός ποιμενικός, ντόπερμαν, κάνε κόρσο, τζακ ράσελ, γιόρκι, γαλλικό μπουλντόγκ, σαρπέι, ολλανδικός ποιμενικός, χάσκι
Και φυσικά παντός είδους ημίαιμα ...
Θα συμπληρώσω εγώ: Όλα!!!!!!
 
  • Like
Reactions: Orilis and mareco




east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Αυτό που με ενθουσιάζει εμένα είναι ότι όσα βίντεο και να έχω δει, σε ΟΛΑ τα σκυλιά φαίνονται ενθουσιασμένα!
Ενταξει δεν ειναι ολες οι στιγμες πεταλουδιτσες λιβαδια κ τρεξιμο με ξεπλεκες κοτσιδες......
Υπαρχουν κ τα backstage :p
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
.... ό,τι σκύλο και να έχετε :)
@mareco συμπλήρωσε αν έχω ξεχάσει κάτι (στην Ελλάδα τουλάχιστον)
μπόρντερ κόλι, μαλινουά, γκρένενταλ, λαμπραντόρ, γερμανικός ποιμενικός, ντόπερμαν, κάνε κόρσο, τζακ ράσελ, γιόρκι, γαλλικό μπουλντόγκ, σαρπέι, ολλανδικός ποιμενικός, χάσκι
Και φυσικά παντός είδους ημίαιμα ...
Κι Ε.Π., ακίτα, κοκόνι, χαβανίζ, κανίς και γουέστι νομίζω, εδώ Ελλάδα.
 
  • Like
Reactions: dimitris-skg


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
Δυο είναι οι αμφιβολίες μου: αν θα με ακούει και δεν θα τρέχει αλλου γι αλλού μόλις βγει το λουρί,
μια υπακοούλα κόντρα στην μοδέρνα ατζιλιτοφιλοσοφική εκπαιδευτική λογική θα βοηθήσει..
 
  • Like
Reactions: mareco








Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Μας παρεξηγείς! Βάζεις westie και κανίς και δεν βάζεις σναουζερ;o_O
Καλέ, δεν είπα τι βάζεις, είπα τι έχει πάρει το μάτι μου να παίζει Ελλάδα μέχρι στιγμής, συμππηρώνοντας τη λίστα με τα σκυλιά που έγραψε για τα μέχρι στιγμής στην Ελλαδα. Φυσικά και βάζεις όλα τα σκυλιά που τους το επιτρέπει η υγεία τους! Και γιατί όχι και σνάουτσερ! Απλά δεν έχω δει κάποιο ακόμα για να το φέρω ως υπάρχον παράδειγμα. Άντε, ας κάνει την αρχή η Joy με τη Μούζη!
 
  • Like
Reactions: Miniature Schnauzer


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Εχω τουλάχιστον δύο σναουζεράκια στο μυαλό μου, που τρέχουν στους αγώνες. Η Musa μάλιστα, είναι και Α2.
 
  • Like
Reactions: Orilis












mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Ε...εντάξει...αλλίμονο, είναι φτιαγμένα γι'αυτό.
Και η αλήθεια να λέγεται, είναι τα άτιμα, χάρμα οφθαλμών!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3