Το φιλαράκι μου η Phoebe και η προσαρμογή της.


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Να σου ζήσει η κούκλα η ξανθιά :love:.....τα είπαν όλα οι προηγούμενοι .....καλή ζωή να χει και να περνάτε όμορφα.
 
  • Like
Reactions: aggelosmor


aggelosmor

Active Member
18 Οκτωβρίου 2016
36
88
30
Αρχίζει και γίνεται παιχνιδιάρα σιγά σιγά. Είμαι επίσης πολύ ενθουσιασμένος με το θέμα μπάνιου. Τα κάνει μόνο στην αυλή. Ούτε καν στο μπαλκόνι. Όποτε θέλει να κάνει κάτι το καταλαβαίνουμε προς το παρόν. Είναι πολύ καλό και εύκολο που έχει συνηθίσει και μεγάλωσε σε κτήμα και τα κάνει μόνο σε εξωτερικα μέρη! Ορίστε και μερικές σημερινές φωτογραφίες! :)
 

Attachments



Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Στην πρώτη φωτογραφία αν αυτό πίσω είναι "ο φράχτης" του σπιτιού σας τότε πρέπει να προσέχεις πολύ σε 2 περιπτώσεις:

1η Πρόσεχε μην το σκίσει με τα δόντια της και την κοπανίσει.

2η Πρόσεχε μην σου πετάξουν καμοιά φόλα.
 


aggelosmor

Active Member
18 Οκτωβρίου 2016
36
88
30
Στην πρώτη φωτογραφία αν αυτό πίσω είναι "ο φράχτης" του σπιτιού σας τότε πρέπει να προσέχεις πολύ σε 2 περιπτώσεις:

1η Πρόσεχε μην το σκίσει με τα δόντια της και την κοπανίσει.

2η Πρόσεχε μην σου πετάξουν καμοιά φόλα.
Για την φολα και εγω το φαβαμαι. Υπαρχουν πολλοι μ@... εκει εξω.Για αυτό δεν την αφήνω μόνη στην αυλή προς το παρον.Για το πρωτο δεν υπαρχει περίπτωση. Είναι σίδερα και αρκετα χοντρα. Στην φωτογραφια φαίνεται σαν συρμα βεβαια. Αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να φυγει ούτε να τραυματιστεί. Ετσι κ αλλιως θα του κάνουμε μια ξυλινη επένδυση γύρο γύρο ή κάποιο αντιαναιμικό και για να μην φαίνεται οτι υπάρχει σκύλος και για να μην την πιανει και η περιεργεια και παει κοντα να δει τι περναει απο εξω.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.608
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3