Ρήξη χιαστού




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Μυρτώ μου πολύ χαίρομαι για το κούκλο σου!!! Οπως είπε κι ο Τάκης,μπορεί να μην τον έχω γνωρισει αλλά νιώθω ότι τον ξέρω πολύ καιρο και πάντα κοιτούσα για να μαθαίνω νεα του!!
Ολα να είναι περαστικά και μόνο χαρες να εχετε απο δω και πέρα μαζί με την υπόλοιπη "αγέλη"!!:):)
Σε ευχαριστώ Βιβή μου!!

Μπράβο και σε σας και στον Elvis!
Πάντα σιδερένιος! :)
Πάντα σιδερένιος και ο δικός σου διαολάκος Σοφία! Σε ευχαριστώ. :)

Είδες τελικά που η φύση προνοεί για τα αγαπημένα της πλάσματα;
Ηταν γραφτό του, να βγει τεμπελάκος, ενάντια στο πρότυπο της ράτσας του, έτσι για να αυτοπροστατεύεται εφ'όρου ζωούλας του :rolleyes:

Στο εξής, να 'ναι πάντα γερός ο λεβεντάκος σου :)
Mπα Μαράκι δεν νομίζω ότι είναι τεμπελάκος μάλλον μετά από τόσους μήνες ελεγχόμενης δραστηριότητας λόγω επέμβασης και λόγω ζέστης δεν έχει πολλές αντοχές. Όταν κολυμπάει είναι ακούραστος..Μάλλον θα σταματήσω να τον λούζω με κοσμητικά , τεμπελχανάς , μπουνταλάς, βλακέντιος, κλπ γιατί εγώ τα λέω για πλάκα αλλά αυτός που τα διαβάζει θα νομίζει ότι έχω κανένα χοντρό τεμπέλικο ζαβό λαμπ! Kαι όχι το καμάρι μου μόνο αυτά δεν είναι :D

Πολύ καλά νέα Μυρτώ, μπράβο στον κούκλο σου!!
Πάντα σιδερένιος!
Φχαριστούμε !!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Μπράβο Μυρτώ!!!!! Πολύ χάρηκα με τα νέα σας!!!!! :D

Η τελευταία αγωνία σας να είναι!
Μακάρι Αλικάκη. Να είναι πάντα γερός και ο Ορέστης σου ;)
 








kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Μπραβο βρε Κυβελη! Σιδερενιος!!!
3 σελιδες συγχαρηκια.. μεχρι να βρω γιατι σε συγχαιρουν....
ξαναβαλτε τα thanks βρε παιδια..!!

Οσον αφορα την ενεργεια των λαμπ. - ξερω δεν ειναι θεμα εδω, αλλα ξερω οτι θα με συγχωρεσεις :p - \
Θυμηθηκα, περσυ, ειχα παει σε μια εκπαιδευση κατ'οικον με τον εκπαιδευτη μου, σε ενα πελατη του με λαμπραντορ. Καλα μιλαμε, το σκυλι.. σε παρακρουση.. οχι απλη ενεργεια...
Φευγοντας στο αμαξι του λεω.. απαπαπα!! τι σκυλια ειναι αυτα! απορω με την υπομονη τους!!
Και μου απανταει.. δεν ειναι αυτα τα λαμπ! Τα λαμπ. ειναι σκυλια που κανουν για οδηγους τυφλων, για ψυχοθεραπειες.. ειναι σκυλια υψηλης εκπαιδευσιμοτητας και σοβαρα. δυνατα μεν και μεγαλης αντοχης αλλα δεν ειναι παρλιακα που τρεχουν δεξια και αριστερα χωρις ιχνος συγκεντρωσης.. τα σωστα λαμπ. δεν θελουν πολυ εκπαιδευση.. οσο τα λαμπ. που "κυκλοφορουν" σημερα..
Και επισης, ειπε οτι τα μαυρα, τουλαχιστον που εχει συναντησει ειναι διαφορετικης και πιο ηρεμης ιδιοσυγκρασιας απο τα ξανθα....
Να μην παρεξηγηθω.. δεν εχω ασχοληθει ειδικοτερα με την φυλη. Ομως απο πολλους που εχω συναντησει ο εκπαιδευτης μας ειναι Δασκαλος με πολυ εμπειρια.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Χαχαχα ευχαριστούμε!
Είμαστε σοβαρά παιδιά εμείς τι νομίζατε...!!!!! Για τυφλούς δεν θα τον χρησιμοποιήσω αλλά για ανάπηρους σύντομα γιατί ο Τζιμάκος φρόντισε να με πετάξει κάτω πρωινιάτικα...έχω μετρήσει όλα τα πεζοδρόμια και σοκάκια της περιοχής μου σπιθαμή προς σπιθαμή...από κοντα..!
Πέρα από την πλάκα, έτσι παρλιακός ήταν Βίκυ και ο Έλβις αλλά έχει αρχίσει να σοβαρεύει γρηγορότερα από ότι περίμενα.
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Τα κουταβια ειναι συνηθως κουταβια.... (και sorry guys..για αυτο δεν τα μπορω..) μολις στρωσουν δειξουν τον χαρακτηρα τους .. πολυ ευχαριστως! :p
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Τα κουταβια ειναι συνηθως κουταβια.... (και sorry guys..για αυτο δεν τα μπορω..) μολις στρωσουν δειξουν τον χαρακτηρα τους .. πολυ ευχαριστως! :p
Δεν έχεις άδικο...βέβαια μετά το ενήλικο που μου κάτσε εμένα θα τα παίρνω από δω και πέρα νεογέννητα και θα τα θηλάζω εγω...για τον Τζιμάκο λέω ...άλλο καπέλο αυτός, κατηγορία από μόνος του..
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Κοιτα να εχεις κοψει το καπνισμα/αλκοολ πριν την επομενη υιοθεσια!!
χαχαχαχαχααχχααα!!
χαχαχαχααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!
Αει στο καλό θα μου κοπεί το γάλα από τα γέλια! :D :D
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Υπέροχα νέα! Σιδερένιος!

Φιλούμπες από τον συγγενή του ο οποίος τσάκισε 3/4 πόδια του :p
Eλπίζω να είναι καλά ο βιονικός συγγενής και από δω και πέρα άλλο κακό να μην του τύχει!! Τον αγαπάμε πολύ και ευχόμαστε μια μέρα να τον δούμε και από κοντά!! Ως τότε οι καταπληκτικές φωτογραφίες του αναπληρώνουν το κενό! ;)
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Του ζητήσατε να σας κάνει το τεμπέλη και σας έκανε το χατήρι... Για το καλό του το ζητήσατε, για εσας το έκανε αυτός. Αλλά τώρα που θα του δώσετε το ελεύθερο... Χε χε χε... θα σας δείξει αυτός!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Σχεδόν 6 χρόνια μετά μπαίνω στο θέμα για να γράψω ότι χθες περάσαμε ένα 5ώρο στον γιατρό ...
Σε πολύ σπάνιες περιπτώσεις ο Έλβις σηκώνει το πόδι που χειρουργήσαμε. Αυτό μπορεί να το κάνει μια φορά το εξάμηνο, τόσο σπάνια. Επειδή όμως είχαμε καιρό να κάνουμε έλεγχο τον πήγα εχθές και τον ξεσκόνισε ο γιατρός με ακτινογραφίες σε όλα τα πόδια όπου βεβαιωθήκαμε ότι το άλλο πόδι δεν έχει δημιουργήσει πρόβλημα , ξαναείδαμε αγκώνες και ισχύα όπου είναι άψογα και ότι το χειρουργημένο δεν έχει κάνει οστεόφυτα. Η ακτινογραφία στο χειρουργημένο, όχι στο σημείο που έχει μπει το οστεοσυνθετικό υλικό τιτανίου αλλά ακριβώς εκεί που συνδέονται τα οστά δείχνει κάποιες σκιές που θα ήθελε να τις παρακαλουθήσει για να δει αν εξελίσσεται κάτι, οπότε σε ένα εξάμηνο θα κάνουμε επανέλεγχο. Οι ακτίνες έγιναν με ελαφριά νάρκωση οπότε με την ευκαιρία ένας κτηνίατρος που συστεγάζεται στην κλινική του Βλαχόπουλου του έκανε ψηλάφιση και υπέρηχο στον προστάτη , εντωμεταξύ με τον υπέρηχο είδε και όλα τα όργανα, και ο μικρός μπουνταλάς είναι πολύ καλά στην υγεία του, συνεπώς δεν προχωράμε και σε στείρωση.

Όταν έφυγε η νάρκωση ο ζαβός περιχαρής έκανε γνωριμίες , ξανθιά λαμπραντορίνα με καμπύλες δέχτηκε σεξουαλική παρενόχληση και ροτβαϊλερίνα με αναπηρικό καροτσάκι του εξήγησε το όνειρο όταν επιχείρησε να την γνωρίσει καλύτερα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Ε...αφού πήγες τσάμπα για το θέμα της ελιάς, είπες να συνεχίσεις μπας και βρεις οπωσδήποτε κάτι ε; :D

Πάντα, έτσι άχρηστες να είναι οι επισκέψεις σας, στον κτηνίατρο :)
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Ε...αφού πήγες τσάμπα για το θέμα της ελιάς, είπες να συνεχίσεις μπας και βρεις οπωσδήποτε κάτι ε; :D

Πάντα, έτσι άχρηστες να είναι οι επισκέψεις σας, στον κτηνίατρο :)
Όχι ρε αφού καμιά φορά κρατάει το πόδι του , είχα λόγο :p
 
  • Like
Reactions: mareco