Να συστηθούμε καθυστερημένα


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Καλά εμείς αν παίρναμε μέρος σε αυτό ....θα τρέχαμε μόνοι μας στο τέλος , θα τους είχαμε διώξει όλους :LOL:
 
  • Like
Reactions: anastasiak


13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
:) καλημερα σε όλους! ειμαι νεο μελος και εχω ενα κοκονακι στο σπιτι μου σαν κανονικο μέλος της οικογένειας! φέρνει κατι απο τεριέ και ανυπομονεί πολυ να σας γνωρίσει... αυριο θα σας συστηθει και με φωτογραφια!
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Καλώς ήρθες ...να του ανοίξεις νέο θέμα και να μας το παρουσιάσεις εκεί :)
 


13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
Καλώς ήρθες ...να του ανοίξεις νέο θέμα και να μας το παρουσιάσεις εκεί :)
ευχαριστω για το καλωσορισμα... τι σημαινει ν ανοιξω νεο θεμα? συγγνωμη αλλα ειμαι στραβάδι ακόμη... θα καταλάβω σιγα σιγα...
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Θα πας Νέα μέλη - Κοινότητα ....μετά θα πατήσεις πάνω στο Εμείς και τα σκυλιά μας ....και πάνω δεξιά έχει ένα κουτάκι που γράφει Νέο θέμα. Εκεί θα πατήσεις και θα φτιάξεις ένα καινούργιο θέμα για τον σκύλο σου και θα μας τον συστήσεις ( είναι κρίμα να μην έχει δικό του θέμα ) :)
 


13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
Θα πας Νέα μέλη - Κοινότητα ....μετά θα πατήσεις πάνω στο Εμείς και τα σκυλιά μας ....και πάνω δεξιά έχει ένα κουτάκι που γράφει Νέο θέμα. Εκεί θα πατήσεις και θα φτιάξεις ένα καινούργιο θέμα για τον σκύλο σου και θα μας τον συστήσεις ( είναι κρίμα να μην έχει δικό του θέμα ) :)
Σ΄ευχαριστώ πολύ !!
 


13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
Ο κύριος της φωτογραφίας είναι ο Ωρίωνας, είναι ένας νεανίας 14 μηνών μακρύτριχο Τζακ Ράσελ. Είναι κοινωνικός πολύ, άγαρμπος παιχνιδιάρης με υπερηχητικό γαύγισμα, ευτυχώς μετά τ στείρωση σταμάτησε να είναι 24ωρο. Είναι αξιολάτρευτη ψυχή σε σημείο εκνευριστικό καθώς σκύλο ή παιδί δει στο δρόμο θ βάλει το κώλο του κάτω μέχρι ν του δώσουν σημασία. Είμαι βέβαιη ότι ανυπομονεί ν σας γνωρίσει όλους.
Ο κύριος της φωτογραφίας είναι ο Ωρίωνας, είναι ένας νεανίας 14 μηνών μακρύτριχο Τζακ Ράσελ. Είναι κοινωνικός πολύ, άγαρμπος παιχνιδιάρης με υπερηχητικό γαύγισμα, ευτυχώς μετά τ στείρωση σταμάτησε να είναι 24ωρο. Είναι αξιολάτρευτη ψυχή σε σημείο εκνευριστικό καθώς σκύλο ή παιδί δει στο δρόμο θ βάλει το κώλο του κάτω μέχρι ν του δώσουν σημασία. Είμαι βέβαιη ότι ανυπομονεί ν σας γνωρίσει όλους.
σκετη γλύκα... να τον αγαπάς και να τον χαίρεσαι.... αλήθεια, μετά τη στείρωση σταμάτησε το γαύγισμα? ο δικός μου είναι 3,5 ετών και παρ' ότι τον μαλώνουμε συνέχεια δεν σταματάει να γαυγιζει τον τελευταιο καιρο, ακόμη και τη νύχτα... πριν λιγο καιρό δεν τον ακουγες καθόλου....
 




archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Kρύωσε απότομα ο καιρός σήμερα αλλά καταφέραμε να κατεβούμε στο πάρκο για παιχνίδι με τον Άργο, τον Περίτα και την Λήδα. Μετά άραγμα στη αγκαλιά της μαμάς. Η αλλεργία υποχώρησε, η αγωγή μας έχει ακόμα 2 μέρες όμως.
 

Attachments





archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Ο Ωρίωνας χτες μ έκανε πολύ περήφανη μ τ συμπερίφορα του. Συναντήσαμε παιδάκι μ εγκεφαλική δυσλειτουργία εκ γενετής. Τ παιδί φοβάται τ σκυλιά κ μ τν Ωρίωνα είχε τ πρώτη του επαφή. Τν χάιδεψε κ ο Ωρίωνας απάντησε μ τ ν του γλύφει τ χέρι κ ν χωθεί στην αγκαλιά του :oops::oops::oops::oops:
 






medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.221
7.753
Ωραια ιδέα αυτό με το μπαλόνι.... !!! Κούκλος ο Ωρίων και φοβερό όνομα !
 
  • Like
Reactions: archodea


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Οταν δεν εχουμε χρονο για μεγάλη βολτα η ο καιρος δεν βοηθαει το μπαλονι ειναι σουπερ εκτονωση μεσα στο σπιτι...
 
  • Like
Reactions: archodea


archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Σε σχέση μ τν Κάστωρ (επειδή μου έχει κάνει αίσθηση @epial ). Ο Ωριωνάκος δείνει πόνο στο γάβγισμα μ αποκορύφωμα τ σημερινή μέρα. Είναι μεμόθρεφτος κ γενικά έχει ακούσει σπάνια φωνές. Ο Ωρίωνας έχει αδυναμία στο θόρυβο τν δίχρονων μηχανών. Έχω ξεκινήσει από καιρό ν τ δουλεύω μαζί του αποσπώντας του τ προσοχή είτε μ λιχουδιά ή αλλάζοντας του τ εικονικό ερέθισμα (πάνε πακέτο). Σήμερα ήταν μαζί μου για δουλειες Πειραιά. Κράτησε η παραμονή ένα δίωρο μ συνεχή γάβγισμα, είδα τ όρια μου χαχαχα
 


archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Σήμερα κάναμε το stripping μας κ αποκτήσαμε μ τ μαντίλι ένα πιο summer look. Το παιδί μου έφτασε μέχρι τν Ελβετία καθώς πρωταγωνίστησε σ βίντεο δειγματισμού βούρτσας σιλικόνης. :X3::X3::X3::X3:
 

Attachments



archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Ανυπομονώ περισσότερο εγώ από τν Ωρίωνα ν καλωσορίσουμε τ παρεάκι του για ν περνά ακόμα καλύτερα. Όνομαζεται Ιλάειρα κ τ Κυριακή τ φέρνουμε σπίτι ν κοιμηθεί μαζί μας. Τ νέο μας μέλος τ συστήνω μ φωτογραφία που μου έστειλαν κ στη συνέχεια από τ προσωπική τους φωτογραφό σ αυτό τ θέμα ;);););) Καλό καλοκαίρι σ όλους
 

Attachments







Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3