Καλώς σας βρήκαμε!!














kosmaki

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2015
367
793
37
Ώρες ώρες θα παρακαλούσα να είμαι ο σκύλος μου (Ή ένα από τα δικά σου)!
 
  • Like
Reactions: myEnzo








myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Καλησπέρα!!

Εδώ βρέχει απ το πρωί σήμερα και ή Κίρα δεν έχει καλύτερο από αυτό, βόλτες στην βροχή, το ευχαριστιέται πραγματικά... Σήμερα το απόγευμα, εκεί που μύριζε τα βρεγμένα χόρτα ξαφνικά καρφώνει τη μύτη σε ένα σημείο και μετά άρχισε να τρίβεται πάνω σε αυτό και να κυλιέται μες στη χαρά... Πάντα της αρέσει κυλιέται στο βρεγμένο χορτάρι αλλά όχι σε ένα σημείο, τόση χαρά αύριο το σημείο σε τι μπορεί να οφείλεται;
 






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Όχι και ύπουλο το παιδί... Δες πόσο απολογητικό ύφος έχει... Να, να βάλει λόγο γονατάκια σε μαλακό μέρος. Δεν φταίει αυτός, εσύ φταις που του έχεις απλό κρεββατάκι. Πάρε του στρωματάκι με memory foam, να δεις πως θα το σνομπάρει το κρεββάτι σου μετά
:p
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
@Orilis σε πληροφορώ το κρεβατάκι του ούτε να το φτύσει, το παραχώρησε στην Κίρα χωρίς δεύτερη σκέψη και προτιμά πλακάκι το καλοκαίρι και χαλί τον χειμώνα... Θα δοκιμάσω και με καινούριο κρεβατάκι κι αν δεν του αρέσει κι αυτό θα μείνει άνευ... :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Orilis


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
@Orilis σε πληροφορώ το κρεβατάκι του ούτε να το φτύσει, το παραχώρησε στην Κίρα χωρίς δεύτερη σκέψη και προτιμά πλακάκι το καλοκαίρι και χαλί τον χειμώνα... Θα δοκιμάσω και με καινούριο κρεβατάκι κι αν δεν του αρέσει κι αυτό θα μείνει άνευ... :ROFLMAO:
Αφού είναι ιππότης ο άτιμος!
 








Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ιδού το φρεσκοστειρωμένο αγόρι, εδώ, αναρρώνει δεχόμενος ιδιαιτερες φροντίδες, κυρίως από τον πατέρα μου :D.
Τι;;; Δεν κουβαλάει καρύδια πια; Και δεν πήρε πίσω την μαξιλάρα από την Κίρα; Τελικά είναι πολύ ιππότης! (Και τζέντλεντογκ)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3