Ψάχνω μαλινουα..


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Δεν θελω σκύλο πρωταθλητή δεν πρόκειται να τον κατεβάσω σε αγώνες. Θελω ενα σκυλί με ισχυρά drives να το εκπαιδευσω και να τον εχω συνεχεια μαζί μου.
Για αυτο που θελεις δεν σου χρειάζονται τα ισχυρά drives.
Δεν θελω να πιστευω οτι είσαι από τους πραγματικά ''κακους εκπαιδευτες'' που νομίζουν οτι τους χρειάζεται ένας ''καλός σκύλος''(δεν μπορουν να ξεδιπλώσουν τα ταλέντα τους σε ένα μέτριο σκυλί και έτσι)
Μιλα με τους παραπάνω και πήγαινε να τους γνωρίσεις . Κρατα στο πίσω μέρος του μυαλού σου οτι ίσως να μην είναι σωστή επιλογή το μάλι για την οικογένεια, ή σε περίπτωση που το αγοράσεις να χρειάζεσαι για χρόνια μετά τη συνεργασία κ συμβουλές του εκπαιδευτή-εκτροφέα σου.
Καλά αποτελέσματα:)
 


Alpol9

Member
4 Ιανουαρίου 2017
18
19
38
Για αυτο που θελεις δεν σου χρειάζονται τα ισχυρά drives.
Δεν θελω να πιστευω οτι είσαι από τους πραγματικά ''κακους εκπαιδευτες'' που νομίζουν οτι τους χρειάζεται ένας ''καλός σκύλος''(δεν μπορουν να ξεδιπλώσουν τα ταλέντα τους σε ένα μέτριο σκυλί και έτσι)
Μιλα με τους παραπάνω και πήγαινε να τους γνωρίσεις . Κρατα στο πίσω μέρος του μυαλού σου οτι ίσως να μην είναι σωστή επιλογή το μάλι για την οικογένεια, ή σε περίπτωση που το αγοράσεις να χρειάζεσαι για χρόνια μετά τη συνεργασία κ συμβουλές του εκπαιδευτή-εκτροφέα σου.
Καλά αποτελέσματα:)
Οχι δεν πιςτευω σε καμία περίπτωση ότι χρειάζεται "καλός σκύλος " για να μπορείς να τον εκπαιδεύσεις. Απλά όπως ανέφερα και παλαιότερα μαλι και τωρα που μπορω να ξαναποκτήσω και να δουλέψω μαζί του πλέον θα ηθελα να ξαναβρώ.
Τάσο θα περάσω μοα βόλτα με την πρώτη ευκαιρία να μιλησω με τα παιδια που μου εστειλες.
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Τάσο θα περάσω μοα βόλτα με την πρώτη ευκαιρία να μιλησω με τα παιδια που μου εστειλες.
να πας
και να μας πεις και εμας τι θες απο τον σκυλο και καμια αλλη λεπτομερια γιατι πολυ κρυψινος εισαι