ΜΟΥ ΑΓΡΙΕΥΕΙ!!


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
κοιτα να δεις, τωρα διαβασα και το αλλο θεμα σου με τις ζημιες, πρεπει ο σκυλος να εχει ουσιαστικη εκτονωση , οχι να πηγαινεις να τον αμολας μια ωρα σε ενα παρκο.. θελει μπαλακια, tugs, δεν ξερω γω τι αλλο, να τρεξει, να υπακουσει, ολα αυτα .. και επισης η ενασχοληση σου στην εκτονωση της βολτας του θα φτιαξει και τη σχεση σας και βεβαιως θα δουλεψεις και εντολες μεσα σε ολο αυτο.
 




kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
τοτε δεν επρεπε να παρεις τζακ ρασελ.. ειναι ζορικα σκυλια παρα το μικρο τους μεγεθος και εχουν υψηλα επιπεδα εκτονωσης. Αν δε διοχετευσουν την ενεργεια τους καπου ειναι καταστροφικα σε ολα τα επιπεδα.
καπως θα πρεπει να το φτιαξεις αυτο...
 


archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Συμφωνώ μ όσα σου λέει η @kasi. Είναι υπέροχα πλάσματα είναι τ δεύτερο που μεγαλώνω. Είναι πανέξυπνα κ πανεύκολο ν τ εκπαιδεύσεις, χρειάζονται όμως εκτόνωση.
 


elenclever5

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2016
64
24
27
τοτε δεν επρεπε να παρεις τζακ ρασελ.. ειναι ζορικα σκυλια παρα το μικρο τους μεγεθος και εχουν υψηλα επιπεδα εκτονωσης. Αν δε διοχετευσουν την ενεργεια τους καπου ειναι καταστροφικα σε ολα τα επιπεδα.
καπως θα πρεπει να το φτιαξεις αυτο...
Δεν είναι τζακ ρασελ!! Είναι αδέσποτο με ημίαιμο τζακ ράσελ. Η κτηνίατρος μας είπε ότι <<κυριαρχεί>> το αδέπσοτο
 


elenclever5

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2016
64
24
27
Συμφωνώ μ όσα σου λέει η @kasi. Είναι υπέροχα πλάσματα είναι τ δεύτερο που μεγαλώνω. Είναι πανέξυπνα κ πανεύκολο ν τ εκπαιδεύσεις, χρειάζονται όμως εκτόνωση.
Το σκυλί το κτονώνω. Με έχετε παρεξιγίσει το ότι δεν εχω χρονο δεν σημαινει οτι δεν ασχολουμε μαζι του! Ποσο μαλλον με την εκτονωση του.
 


lazaros95

Active Member
9 Μαϊου 2015
26
4
29
θεσσαλονικη
Ναι δεν διαφωνώ άλλα στην βόλτα εαν φαει καμια φόλα ή κόπρανα ή οτιδίποτε άλλο που δεν πρέπει τι κανεις σε αυτή την περίπτωση;;;;
προσωπικη μου αποψη ειναι οτι μεχρι να φτασετε στον σημειο να μπορεις να του περνεις το φαγητο απο το στωμα , για την ασφαλεια του και μονο να του φορας φιμωτρο για να μην φαει κατι στην βολτα και τρεχεις μετα . το εχω δει να το εφαρμοζουν πολλοι .
 
  • Like
Reactions: Orilis


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π