Αυτιά κουταβιού Αμερικάνικου Ακίτα








haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Μου είπε ότι θα αργήσει επειδή είναι μεγάλη ράτσα και μέχρι 6 μηνών θα σηκωθούν..
ε, τότε γιατί ανησυχείς? αυτός θα ξέρει καλύτερα :) Να το χαίρεσαι το κουταβάκι σου
 






PanosNt

Member
24 Ιανουαρίου 2017
22
7
29
Ο φιλος εννοει να μας γραψεις λιγα λογια για αυτον. Απο που τον απεκτησες,τι σε τραβηξε στην φυλη αυτη κτλ.
 
  • Like
Reactions: Orilis


PanosNt

Member
24 Ιανουαρίου 2017
22
7
29
Εμενα παντως τα αυτια του μου φαινονται ορθια...! Αν σκεφτεις οτι στα ακιτα τα αυτια δεν σηκωνονται ευθεια πανω,αλλα εχουν μια κλιση προς τα μπροστα..
 


franko1990

Active Member
21 Ιανουαρίου 2017
27
5
33
Εμενα παντως τα αυτια του μου φαινονται ορθια...! Αν σκεφτεις οτι στα ακιτα τα αυτια δεν σηκωνονται ευθεια πανω,αλλα εχουν μια κλιση προς τα μπροστα..
Εμενα παντως τα αυτια του μου φαινονται ορθια...! Αν σκεφτεις οτι στα ακιτα τα αυτια δεν σηκωνονται ευθεια πανω,αλλα εχουν μια κλιση προς τα μπροστα..
το πήρα απο ένα εκτροφείο στην Αλεξανδρούπολη η φυλή μου αάρεσαν τα χαρακτηριστικά της οτι δενετε.με..το.αφεντικό του οτι είναι σοβαρά σκυλιά και μεγάλα και επίσης το έχει και.ένας φίλος μου όποτε ειχα μια μικρή ιδέα πάνω κάτω
 

Attachments

  • Like
Reactions: spyv


Penguin

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2017
621
1.187
28
Ποιο εκτροφείο αν επιτρέπετε; Μενω ακριβως απο διπλα και θα μου αρεσε να επισκεφτω απο κοντα ενα εκτροφειο να δω πως λειτουργει.
 








Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Αχου.. :( αρα "ο εκτροφεας" που ρωτας για τα αυτια δεν ειναι εκτροφεας.. κριμα κριμα στεναχωριεμαι:unsure:. Για πες μας τιποτα!! πηγες εκει; τι σου εδειξε ειδες γονεις; τι ειπαμε; η τοσο χαμηλη τιμη δεν σ εκανε εντυπωση για "εκτροφεα";
 


franko1990

Active Member
21 Ιανουαρίου 2017
27
5
33
Ποιο εκτροφείο αν επιτρέπετε; Μενω ακριβως απο διπλα και θα μου αρεσε να επισκεφτω απο κοντα ενα εκτροφειο να δω πως λειτουργει.
Απτή μια δεν έχετε ξαναδεί εκτροφείο καί οταν σας είπα γίνατε expert.. Πολύ πονειροπιτα τρως.. Εγω πολύ ευχαριστημένος είμαι
 
  • Like
Reactions: tryphon13


franko1990

Active Member
21 Ιανουαρίου 2017
27
5
33
Αχου.. :( αρα "ο εκτροφεας" που ρωτας για τα αυτια δεν ειναι εκτροφεας.. κριμα κριμα στεναχωριεμαι:unsure:. Για πες μας τιποτα!! πηγες εκει; τι σου εδειξε ειδες γονεις; τι ειπαμε; η τοσο χαμηλη τιμη δεν σ εκανε εντυπωση για "εκτροφεα";
..ειδα και γονεις ειδα και τροφές ολα κοπλε ειναι.. και η τιμη μια χαρα αφου δεν εχει pedigree λογικο...ειμαι πολυ ευχαριστημένος
 
  • Like
Reactions: tryphon13




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Η έκδοση πεντιγκρί είναι στα 25-30€ ανά κουτάβι. Δεν είναι το πεντιγκρί που ανεβάζει το κόστος του κουταβιού. Είναι οι εξετάσεις υγείας των γεννητόρων για κληρονομικώς μεταδιδόμενα νοσήματα και η ευζωια των γεννητόρων, οι καλές τροφές μέχρι να χωρίσει το κουτάβι από την τοκετοομάδα κ.λ.π.
 


Penguin

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2017
621
1.187
28
Απτή μια δεν έχετε ξαναδεί εκτροφείο καί οταν σας είπα γίνατε expert.. Πολύ πονειροπιτα τρως.. Εγω πολύ ευχαριστημένος είμαι
Μα οντως δεν εχω ξαναπαει σε εκτροφειο να το δω, μονο σαιτ εχω επισκεφτει και εχω διαβασει στο φορουμ για εκτροφεια. Και μιλησα και με μια εκτροφεα γατιων, αυτο. Προτιμαω ζαμπονοκασεροπιτες γενικοτερα.

Και ουτε και καταλαβαινω την επιθεση σου να σου πω την αληθεια.
 


franko1990

Active Member
21 Ιανουαρίου 2017
27
5
33
Το ειδα φίλε μια χαρα ειναι τα κουταβια αυτα που γραφετε είναι υπερβολές σοβαρευτείτε λιγο..μια χαρα ειναι οι άνθρωποι εκεί τα ειδα με τα ματιακαι τα σκυλιά με royal cannin ταισμενα δεν υπάρχει κάποιο θέμα με το δικό μου μονο τα αυτια ειχα απορία ολα κομπλέ ευχαριστώ
Η έκδοση πεντιγκρί είναι στα 25-30€ ανά κουτάβι. Δεν είναι το πεντιγκρί που ανεβάζει το κόστος του κουταβιού. Είναι οι εξετάσεις υγείας των γεννητόρων για κληρονομικώς μεταδιδόμενα νοσήματα και η ευζωια των γεννητόρων, οι καλές τροφές μέχρι να χωρίσει το κουτάβι από την τοκετοομάδα κ.λ.π.
20 ευρώ ας βγάλω 10 τότε.. Εσείς λετε 20 αλλοι λένε 200