Ο Λυκοσκυλος Που Εγινε Αρνακι...!


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Να σου ζήσει το αστέρι. Πεθαίνω με το story, με τα σχόλια περί ΔΝΤ, να μπει κανένας πελάτης στο γραφείο πρωινιάτικα και να λέει "ωρέ τι τρελή είν' τούτη;" :LOL:

Αν όλα αποτύχουν, κάνε της έναν λογαριασμό στο dogforum και άσε τα αξιολάτρευτα μέλη μας, να βγάλουν το φίδι από την τρύπα. Θα το πείσουμε το κορίτσι, worry not!
 




Ektorakos1

Well-Known Member
29 Ιανουαρίου 2017
78
167
51
Μαγκες... αυτο ηταν το πηρα αποφαση τι ειμαι καμια λουλα? Θα παω σπιτι κι θα χτυπησω το χερι στο τραπεζι....

Αληθεια αστεγος με δυο σκυλια κι 4 γατια παιρνει επίδομα? Ρωτάω για εναν γνωσρο οχι για εμενα
:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
για την ώρα χτύπα κανα χαλί έξω να φύγει η τρίχα ... καλορίζικο και να σας ζήσει !
 


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Χαχαχαχαχαχχαχαχα ρε γελαω απο χθες ειναι δυνατον;;; αναλογως πως την εχει συνηθισει παιδια το ποτηρι μπορει να ειναι τεραστιο βημα:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Σημερα που ειχαμε ραντεβου με την γκρουμερ για το μπανιο του αλπεν καναμε 15 λεπτα να φυγουμε απο το σπιτι.. δεν χωριζαν με τιποτα.. οταν τον εβαλα μονο του στο αμαξι αλιχτουσαν... ο ενας απο το αμαξι η αλλη απο την αυλη...μου καναν την καρδια 1000 κομματακια...
 




elpinor

Well-Known Member
27 Αυγούστου 2015
846
3.188
Αθήνα
Σημερα που ειχαμε ραντεβου με την γκρουμερ για το μπανιο του αλπεν καναμε 15 λεπτα να φυγουμε απο το σπιτι.. δεν χωριζαν με τιποτα.. οταν τον εβαλα μονο του στο αμαξι αλιχτουσαν... ο ενας απο το αμαξι η αλλη απο την αυλη...μου καναν την καρδια 1000 κομματακια...
Η εκπρόσωπος των "θεσμών" τα άκουσε;
Περίπατος θα είναι η διαπραγμάτευση :p:p:p
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Μπορείς να παίξεις το κλασικό "η θα πάρω δεύτερο σκυλί, η θα πάρω μηχανή"....
Επειδή
α) "η μηχανή αποδείχτηκε η καλύτερη γκόμενα" όπως είπε ο μέγας Μιχαλόπουλος
β) είναι προάγγελος χωρισμού
γ) δείχνει επικίνδυνο παλιμπαιδισμό
Είναι ψιλοσιγουράκι οτι θα κερδίσεις.....

Και βρε πουλάκι μου, δεν σου άρεσε το Φρίντα και σου άρεσε το "Αστριντ"? Σαν φτέρνισμα που προσπαθείς να το πνίξεις ακούγεται!
 


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
@sea-mol εχεις δει την αστριντ στο vikings?
Μου αρεσε κι το Λαγκερθα αλλα ειπα να μην στραμπουλαω την γλωσσα μου καθε φορα..
Μηχανη εχω...παπακι δηλαδη.. οποτε δεν ειναι καλη δικαιολογια.. θα μου πει εχεις τι θες κι αλλο?

Γενικα περα απο την πλακα την εχω ψησει..απλα δεν το εχει καταλαβει ακομα.. ειμαι μεγαλη μαλαγανα...
Μεχρι κι την πεθερα μου της ειπα να καλασει για φαι... σκεψου ποσο ψηλα εχω βαλει τον πηχη...

πιστευω οτι σε καμμια εβδομαδα θα μου κανει δηλωση σαν χαμενος προπονητης μπασκετ..
''επαιξα καλα , αλλα φανηκε οτι το ηθελες περισσοτερο για αυτο κι κερδισες''
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.076
Athens
Συμφωνώ με sea-mol, παίζεις το χαρτί μηχανή και της δείχνεις μηχανή κατηγορίας "καρμανιόλα" και κατά προτίμηση με αστρονομική τιμή.

Επίσης γερό χαρτί είναι δώρο ένα ζευγάρι παπούτσια.
 


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Πολυ ωραιο θεμα και πολυ ωραιες απαντησεις.

Αν και δε νομιζω οτι χρειαζεσαικαι τοση βοηθεια, εγω θα σου πω πολυ χρησιμη η μηχανη (ψυχολογικος εκβιασμος) αλλα πρεπει να προηγηθει επικληση στο συναισθημα ("μα δεν βλεπεις οτι ειναι ερωτευμενα;") και στη λογικη ("τη χρειαζομαστε τη σκυλα γιατι ο σκυλος μας ειναι μπλα μπλα μπλα") δινοντας βαρος εκει που δουλευει καλυτερα, αν ειναι εγκεφαλικος τυπος η γυναικα σου ή συναισθηματικος! :)

Τα παπουτσι/ρουχα/κοσμηματα, αν και βλεπω να τα προκρινουν γυναικες νομιζω οτι θα σε φερει σε δυσχερη θεση γιατι θα ειναι εξαγορα και αρα μη ειλικρηνης αποδοχη, ΑΝ δουλεψει!

Τελος μη ξεχνας, υπαρχει παντα η επιλογη του δημοψηφισματος, με την επιλογη να μετατρεψεις το οποιοδηποτε αποτελεσμα κατα το δοκουν! :p

Να τη χαιρεστε
 


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Και το καστρο επεσε...
Κατεβαινω εχθες το απογευμα στο μαγαζι...ανεβαινει σπιτι με παιρνει τηλ μετα απο μιση ωρα... μου λεει δημητρη εβαλα στα σκυλια να φανε αλλα δεν τρωνε.... λεω που να φανε? Δεν ξερουν οτι θα τα χωρισεις? Τι ειναι χαζα? Δεν πηραζει της λεω ας χαιρεται αλλος την αστριντ κι εμεις τον αλπεν που θα παει απο το μαραζι... μου λεει ελα ρε ξεκολλα χαβαλε σου εκανα θα το κρατησουμε.... λεω οκ τα σκυλια τα ταισα πριν κατεβω.... τουτ τουτ τουτ τουτ
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Καλημέρα. Δεδομένου ότι μέχρι τώρα δεν είχε φύγει από το σπίτι κάνεις από τους δύο σας, (γιατί ο Αλπεν δεν νομίζω να έφευγε), το πράγμα ήταν τελειωμένο.
Να σας ζήσει λοιπόν η κούκλα!

Και ένα ζευγάρι παπούτσια δώρο είναι ότι πρέπει. :)
 


Sofouli

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2010
6.243
526
Λάρισα
Και το καστρο επεσε...
Κατεβαινω εχθες το απογευμα στο μαγαζι...ανεβαινει σπιτι με παιρνει τηλ μετα απο μιση ωρα... μου λεει δημητρη εβαλα στα σκυλια να φανε αλλα δεν τρωνε.... λεω που να φανε? Δεν ξερουν οτι θα τα χωρισεις? Τι ειναι χαζα? Δεν πηραζει της λεω ας χαιρεται αλλος την αστριντ κι εμεις τον αλπεν που θα παει απο το μαραζι... μου λεει ελα ρε ξεκολλα χαβαλε σου εκανα θα το κρατησουμε.... λεω οκ τα σκυλια τα ταισα πριν κατεβω.... τουτ τουτ τουτ τουτ
(y)(y)(y) ΤΕΛΕΙΑ!

Όταν βρήκα στον δρόμο τον κούταβο, ήμουν σίγουρη ότι θα πρέπει να δώσω μάχη με το έτερον ήμισυ. Του το ανακοινώνω τηλεφωνικώς και μου λέει κανένα πρόβλημα αλλά δεν μπορούμε να το κρατήσουμε, θα το πάμε στον κτηνίατρο, θα το φροντίσουμε και θα του βρούμε ένα καλό σπίτι. Εγώ είχα αποφασίσει ήδη να γίνει μέλος της οικογένειας βέβαια :whistle:

Το πρώτο βράδυ κοιμήθηκαν αγκαλιά και ο δικός μου έλεγε "τι καλό που είναι το κουτάβι μας, τι απαλό, πως θα το πούμε, να του πάρουμε ταυτότητα, μήπως πεινάει, γιατί κοιτάει εκεί, μήπως δεν του αρέσει η τροφή" :love::love:
 






jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Θα της παρω μωρε ενα δωρο της γυναικας μου...μονο κι μονο που εκανε υπομονη με τα δερματικα του αλπεν της αξιζουν ολα τα δωρα του κοσμου ... τι ετσι θα τη να αφησω? απλα δεν ξερω τι της ταιριαζει καλυτερα. Ενα Flexi καινουργιο? Ενα στρωμα Rogz σαν του Αλπεν? Ενα πνιχτακο Sprenger?
Περα απο την πλακα...εχει δρομολογηθει η αποζημιωση για την ψυχικη οδυνη...
 


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.433
1.022
Χαχαχαχα. Γελασα τοσο με αυτο το θεμα.

Να την χαιρεστε την νεα σας μουτσουνα!!!
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Η Αstrid ειναι η γκομενα της Λαγκερθα.
Κατι λαθος κανεις :cool::LOL:
(μπραβο σας για την κουκλα! του φεξε του Αλπενακου)