Έστω και αργά ας συστηθούμε και εμείς !






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Παλι ο Δικαστης στην απέξω!!
Εχε χάρη που ειναι κοριτσοπαρεα!!! Να τις χαίρεσαι και τις τρεις τους αλλά κυρίως την κορη που την μεγαλώνεις με τετοια μαθηματα ζωής!!!
 


nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
Κουκλα η κορη να την χαιρεσε οπως και τα σκυλακια σου !!!
Ο Δικαστης πως τα βγαζει περα με τοσες γυναικες ; εχει κοτσια !!!! χααχχαχαχα

Να περνατε ομορφα !!!
 
  • Like
Reactions: vek


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Δύο χρόνια και κάτι μετά από την πρώτη παρουσίαση της συμμορίας μου και μια και ξανάνοιξε το φόρουμ ας βάλω λίγες από τις εκπληκτικές φώτο που μας τράβηξε η Ηλιαννα τον χειμώνα
Η Λόλα μου που έχουν αρχίσει να φαίνονται στην συμπεριφορά της τα χρονάκια της εκτός και δει μπάλα πιου πιου η γατα που ξαναγίνεται χρονιάρα


Η Τσίκα μου που όχι μόνο δεν έχει ηρεμήσει με τα χρόνια αλλά έχοντας ξεπεράσει και τις φοβίες της ,με κάνει κάποιες στιγμές και νοσταλγώ την εποχή που τις ειχε :ROFLMAO:



και βέβαια δεν μπορεί να λείπει ο Δικαστής μου, που απλά ειναι άψογος !!! (η εγω ειμαι πολυ ερωτευμένη μαζί του ;)



 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ΕΝΣΤΑΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

η φωτογραφία της τσικα δεν ειναι φρέσκια γιατι την έχει ήδη άβαταρ.... αρα θέλουμε αλλη! Και επισης τόσο καιρό, μόνο αυτές εχεις να μας δείξεις?
 
  • Like
Reactions: vek










Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Εγω εχω να πω οτι οτι η Λολα παρα τα χρονια της.... τις προαλλες που ανταμωσε με την Audrey τρεξανε και παιξανε.....σαν παλαβα...λες και δεν υπηρχε αυριο....οποτε εγγυημενα πλεον τα πιτμπουλοειδη ειναι μια ανεξαντλητη πηγη ενεργειτικοτητας...τι κι αν ειναι 2χρονων τι κι αν ειναι 10! Οσο για τις αλλες δυο φατσες....ο Δικαστης....ειναι πολυ καλος ..και για χαδια πρωτος! Η τσικα με τις υπεροχες αυταρες της...ειναι σκυλι-μορφη και οταν χαμηλωνει κιολας νομιζεις οτι ειναι σαν μικρο υαινακι...και απο χαρακτηρα εξισου καλοβολη με τα αλλα δυο! Vek καλυτερα σκυλια δεν θα μπορουσες να χεις.....(χμμ τωρα που το καλοσκεφτομαι...ισως για ενα Πουντλ-μινι...να εχεις περιθωρια ακομα! Ξες σαν εκεινα που ειδαμε στην εκθεση σκυλων...με τα ωραια κουρεματα!)
 
  • Like
Reactions: ghelly and vek


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
χαχαχαχαχ ναι το λέω και εγω οτι εχω τα καλυτερα σκυλια και δεν με πιστευουν :p ναι ενα κανις μεγαλος ερωτας !!!
 
  • Like
Reactions: ghelly








vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
ΑΥΤΗ η Τσίκα με έχει καταστρέψει! Τι νάζι! Τι ομορφιά! Τι γλυκάδα!
αχ ναι η Τσίκα έχει ξεπεράσει όλες τις προσδοκίες μου, η εξελιξη της ήταν μια εκπληξη για εμενα αν και την μεγαλη βοηθεια την πηρε απο τον δικαστη και οχι απο εμας χαχαχαχ
 
  • Like
Reactions: ghelly


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Κουκλια ολα Κατερινα!!
Με την Τσικα μου βγαινει παντα ενα γελιο οταν κοιταζω φωτο της ειναι θεα!

ο Δικαστης ολα τα λεφτα ομως..
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
κοροιδευεις το κοριτσακι μου κύριε Αγγελε ?? ή απλως το βλέπει και σου φτιαχνει η ομορφια της το κεφι ?
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
κοροιδευεις το κοριτσακι μου κύριε Αγγελε ?? ή απλως το βλέπει και σου φτιαχνει η ομορφια της το κεφι ?
δεν ξερω αν μου το φτιαχνει η ομορφια της,σιγουρα ομως μου φτιαχνει το κεφι η φατσαρα της κ τα αυτακια της;)
 
  • Like
Reactions: vek


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf