Ήρθαμε σπίτι!




M_and_M

Well-Known Member
10 Μαρτίου 2014
232
501
Athens
Η φωτό στη δουλειά τα σπάει (και με μεγάλο βαθμό δυσκολίας, μαύρο σκύλο σε μαύρο φόντο)!
Τώρα δεν έχεις καμία δικαιολογία να μη βγάζεις το παλικάρι, περιμένουμε τακτικές ενημερώσεις από την πρόοδο και την ανάπτυξή του :love:

(βασικά, είναι και η μόνη πρόοδος και ανάπτυξη της προκοπής σ'αυτό το μπάχαλο που ζούμε, Kuro therapy FTW)
 
  • Like
Reactions: theokets




theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
να ρωτησω τωρα κατι ασχετο με τον τιτλο. ενω τοσες μερες κανει τις αναγκες του μονο στην πανα στο μπαλκονι, γιατι εχει κανα 2 μερες που το κανει και μεσα στο σπιτι ? φταιει που τοσες μερες δεν ειχε προσβαση σε αλλα δωματια και τωρα εχει και μπερδευεται ?
 




noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Συν του ότι ακόμα δεν έχει καθιερωθεί μέσα του η αίσθηση της φωλιάς. Οπότε εσύ όποτε πάει να τα κάνει κάπου που δεν θες ένα μη εκείνη τη στιγμή να ξαφνιαστεί και να σταματήσει, τον παίρνεις τον πας στην πάνα να ολοκληρώσει ό,τι άρχισε και επιβράβευση
 
















theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Κουκλος ο μικρος να τον χαιρεσαι!!!
Μη τον κουραζεις σε αυτη την ηλικια..
Τον αφησα να "παιξει" με 3 ενηλικα σκυλια. (για την ακριβεια να προσπαθει να τα πιασει...) και μετα απο 4-5 ωρες που γυρισαμε σπιτι , εφαγε,εκανε τις αναγκες του και ξεραθηκε! τοσο κουρασμενο πρωτη φορα τον ειδα. Μπορει το παιχνιδι με αλλα σκυλια να του δημιουργησει καποιο προβλημα λογω κουρασης ?
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Το σκυλακι σου ειναι 3 μηνων,ειναι πολυ μωρο φιλε μου για να παιζει με ενηλικα σκυλια(κ μαλιστα κουρτσχααρ).
Επηρεαζει πολυ την αναπτυξη του η κουραση σε αυτες της ηλικιες...
Θελει προσοχη πολυ,ο εκτροφεας σου δεν σε εχει ενημερωσει για το μεγαλωμα του κουταβου?
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Το σκυλακι σου ειναι 3 μηνων,ειναι πολυ μωρο φιλε μου για να παιζει με ενηλικα σκυλια(κ μαλιστα κουρτσχααρ).
Επηρεαζει πολυ την αναπτυξη του η κουραση σε αυτες της ηλικιες...
Θελει προσοχη πολυ,ο εκτροφεας σου δεν σε εχει ενημερωσει για το μεγαλωμα του κουταβου?
μου εχει πει παρα πολλα και εχουμε και αρκετα συχνη επικοινωνια αλλα αυτο ισως μας ξεφυγε. θα το συζητησω μεσα στη βδομαδα να ακουσω τι εχει να μου πει και θα ψαχτω κιολας. παντως σε ευχαριστω για τη συμβουλη. θελω να πιστευω πως με μια φορα δεν θα εχουμε κανα θεμα!
 


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Δεν θα εχεις θεμα με μια φορα;)

Μαλλον θα σου ξεφυγε,δεν πειραζει τα λαθη ειναι για να μαθαινουμε κ να γινομαστε καλυτεροι;)

Να συμβουλευεσαι τον εκτροφεα σου ακομα κ για το πιο μικρο θεμα που σε απασχολει για τον κουταβο σου...
 
  • Like
Reactions: mareco and theokets


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
απίστευτο μωρό αυτό το μωρό. Μου χετε ξεφύγει εσείς επειδή μπαίνω πιο δύσκολα στο φόρουμ αυτό το διάστημα. Να το χαίρεσαι παιδί, να χαίρεσαι γενικά. Αν και θα χαίρεσαι γιατί τα λαμπ είναι συνταγή ευτυχίας ένα πράμα. Είναι φριχτά όμορφο!!

Ρε συ τα πατώματα πρόσεχε λίγο. Τα γλυστερά πατώματα δεν βοηθάνε τα κουτάβια να μεγαλώσουν γερά πόδια.

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά λέει ότι όταν ένα λαμπ ροχαλίζει, τότε είναι ευτυχισμένο.

Καλώς ήρθες στην οικογένειά μας (των λαμπ) :)
 


theokets

Well-Known Member
10 Απριλίου 2016
252
1.138
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
απίστευτο μωρό αυτό το μωρό. Μου χετε ξεφύγει εσείς επειδή μπαίνω πιο δύσκολα στο φόρουμ αυτό το διάστημα. Να το χαίρεσαι παιδί, να χαίρεσαι γενικά. Αν και θα χαίρεσαι γιατί τα λαμπ είναι συνταγή ευτυχίας ένα πράμα. Είναι φριχτά όμορφο!!

Ρε συ τα πατώματα πρόσεχε λίγο. Τα γλυστερά πατώματα δεν βοηθάνε τα κουτάβια να μεγαλώσουν γερά πόδια.

Δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει αλλά λέει ότι όταν ένα λαμπ ροχαλίζει, τότε είναι ευτυχισμένο.

Καλώς ήρθες στην οικογένειά μας (των λαμπ) :)
Καλως σας βρηκα και ευχαριστω! :) τον πηραμε αυγουστο και δεν αντεχα να βαλω χαλια! αλλα ετσι οπως παει ο καιρος βλεπω απο βδομαδα να στρωνουμε ολο το σπιτι. παντως ειναι πραγματικα πολυ χαρουμενος σκυλος και στο μεταδιδει !
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3