Αγορά κουταβιού


Captain hook

Well-Known Member
11 Απριλίου 2016
405
785
Αν παραδεχτείτε ότι είστε εκτροφείς που κρύβεστε θα πω και εγώ τη ράτσα για να με δικάσετε που σας έθιξα. Καλή συνέχεια.
με ανακαλυψες. οκ ας το παραδεχτω... οχι μονο ειμαι εκτροφεας αλλα εχω και τον σκοπο της δημιουργιας μια νεας φυλης των καναδεζικων πιτμπουλ. Περιμενω να μεγαλωσει λιγο ο μικρος για να τον ζευγαρωσω με τα αδελφια του και αυτα με την σειρα τους και να κανουμε μια limited edition των καταπληκτικων γονιδιων που εχει το μπασταρδακι μου. Φυσικα θα τα πουλαω το λιγοτερι 3.000 ευρω μιας και μιλαμε για περιορισμενη εκδοση. Αν ενδιαφερεσαι στειλε μου πμ.

συγνωμη αλλα τετοιο ποστ μονο ειρωνικα μπορω να το απαντησω
 




Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
Εγώ που δεν είμαι εκτροφεας και δεν με έθιξες, να ρωτήσω κάτι:σου έβαλε κάποιος το πιστόλι στον κρόταφο να αγοράσεις σκυλί με 1500€; δεν έχεις, δεν γουστάρεις να σκάσεις τα λεφτά που σου ζήτησε ο τάδε εκτροφέας; ε,μην αγοράσεις. Την άποψη σου την έγραψες, πόσες φορές θα την επαναλάβεις; μέχρι να συμφωνήσουμε μαζί σου και να κάνουμε έρανο για να μαζέψουμε τα λεφτά που χρειάζονται;
Και τέλος, τα 1000€ που σου είπαν, με τα 1500€ που γράφεις έχουν μια διαφορά 50% ε...αμελητέα...σε αυτό θα κολλήσουμε;
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.792
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf