Αγορά Mini Pinscher


Status
Κλειδωμένο θέμα

Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Lana,
Αν βγει αρρωστο το κουταβι και θα εισαι καταδικασμενη να το βλεπεις να τυραννιεται διχως να μπορεσεις να κανεις τιποτα, ενα σου λεω - θα το μετανιωσεις πικρα, αλλα θα ειναι αργα πλεον.
Ετσι να μιλησουμε και για θεματα που αγγιζουν προσωπικα και να αφησουμε τις θεωριες που ή δεν καταλαβαινεις, ή δεν θες να καταλαβεις.
Καλη τυχη...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Tο σκυλακι το εχουν ηδη στο σπιτι.Εγω δεν θα το σχολιασω μορφολογικα απλα θα ηθελα να ρωτησω αν του λειπει το τριχωμα απο το λαιμο η δεν βλεπω καλα?
Μισό λεπτάκι να ρωτήσω τον uri geller (έτσι γράφεται;;; ) γιατί ομολογώ ότι μέχρι το σπίτι τους κι εγώ δεν βλέπω καλά... ούτε καν μέχρι άλλο φόρουμ αν αυτό είχες στο μυαλό σου...
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
Εγω σηκώνω τα χερια ψηλα...αισθάνομαι ότι μιλαω με ένα πεντάχρονο...η μας κάνεις πλάκα τελικά.
Δεν απαντάς σε τίποτα από αυτα που ρωτάμε..., έχεις κολλήσει σε μία "καραμέλα", λες και δεν έχεις να κάνεις τίποτα καλύτερο πρωινιάτικα, από το να μας εκνευρίσεις.
Θα συμφωνησω απόλυτα με τον Dr...και στη τελική το μόνο που μας έμεινε είναι μία ξινίλα στο στόμα γιατι ΑΠΟΤΥΧΑΜΕ να σώσουμε άλλο ένα σκυλί...και γιατι το pet shop σας την άλλη εβδομάδα θα έχει άλλο ένα "άτυχο' πλάσμα στη βιτρίνα του.
Τι να σας πω...απλά λυπάμαι. :(:(:(
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Μισό λεπτάκι να ρωτήσω τον uri geller (έτσι γράφεται;;; ) γιατί ομολογώ ότι μέχρι το σπίτι τους κι εγώ δεν βλέπω καλά... ούτε καν μέχρι άλλο φόρουμ αν αυτό είχες στο μυαλό σου...
σε αλλο φορουμ φαινεται οτι το πηρε τι να πω ρε σε τοιχο μιλαμε;
 




kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Και αποτυχαμε να σωσουμε αλλον εναν ιδιοκτητη...:(
οχι δεν αποτυχαμε οταν καποιον τον ενημερωνεις τον πληροφορεις σπαταλας το χρονο σου για να του πεις 5 πραγματα και αυτος κανει τα δικα του τοτε η αποτυχια εινα δικη του
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Φιλε/ φιλη lana! πολύ θεωρητικά το εχεις παει!!! και η δικη μου απο pet shop ειναι αλλα!!! εκανα την χαζομαρα να μην ενημερωθω πριν την παρω

μπήκα στο forum εμαθα τι συμβαινει και ειλικρινα εχο τυψεις καθε μερα οχι για τη μικρη μου για τους γονεις της

εσεις μπηκατε πριν μπραβο σας ενημερωθηκατε για το τι συμβαινει και επιμενετε...

χωρις θεωριες περι κρατους και νομων και λειτουργιας,,, με το χερι στην καρδια αν σου βγει αρρωστο η προβληματικο που συνηθως ετσι ειναι θα μπειτε να μας πειτε ποσο λαθος κανατε???
 




lana

Well-Known Member
26 Ιανουαρίου 2010
46
0
Μακαρι να τα καταφερεται με αυτα που λετε .Οι ειρωνίες σας δεν αγγιζουν.

Ο Θεός μαζι σας !!!
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
οχι δεν αποτυχαμε οταν καποιον τον ενημερωνεις τον πληροφορεις σπαταλας το χρονο σου για να του πεις 5 πραγματα και αυτος κανει τα δικα του τοτε η αποτυχια εινα δικη του
Εννοείται ότι η αποτυχία είναι όλη δική τους. Και μήπως να το σταματήσουμε το θέμα εδώ γιατί δεν βλέπω κανένα νόημα πια. Αντιθέτως, αφού όπως λέτε το έχουν ήδη πάρει, νοιώθω ότι μας κοροιδεύουν κιόλας συνεχίζοντας την συζήτηση με ειλημένη απόφαση και ρωτώντας τι να κάνουν...:mad:
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
καλά.... εγω η κακουργα ευχομαι να βιωσετε το λαθος σας! οχι για την ψυχουλα! γιατι δεν καταλαβαινετε!
 


kos

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2007
1.550
1
www.giokobullmastiffs.com
Μακαρι να τα καταφερεται με αυτα που λετε .Οι ειρωνίες σας δεν αγγιζουν.

Ο Θεός μαζι σας !!!
τι σχεση εχει ο θεος με αυτα ρε λανα αντε βαρεθηκα να διαβαζω βαρυγδουπες αηδιες για ποιες ειρωνειες μιλας ξερεις τι ειναι ειρωνια γιατι μου φαινεται το φορουμ θελει και φιλολογο αρχισε με την ορθογραφια πρωτα και μετα βλεπουμε και ναι αυτο ειναι ειρωνια
 
Last edited:




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Μακαρι να τα καταφερεται με αυτα που λετε .Οι ειρωνίες σας δεν αγγιζουν.

Ο Θεός μαζι σας !!!
12 σελιδες ασχολουνται ολοι μαζι σου.. και εσυ μιλας για ειρωνια..
 




Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
12 σελιδες ασχολουνται ολοι μαζι σου.. και εσυ μιλας για ειρωνια..

ηλογικη του παραλογου! θεωριες περι κρατους νομων και και.... και δεν θελει να καταλαβει...
 




Dr.Zhivago

Well-Known Member
18 Απριλίου 2008
2.944
17
Χανιά
Εδώ υπάρχει "ΕΡΩΤΑΣ ΜΕΓΑΛΟΣ".

Ελπίζω να κρατήσει, γιατί κάτι τέτοιοι είναι που πετάνε τον "ερωτά τους" στον δρόμο μόλις εμφανιστούν τα προβλήματα.

Αφού κι εκεί "το πρόβλημα δεν λύνεται" τι πειράζει άλλο ένα αδεσποτάκι;

Εγώ χαίρομαι εν τέλη για την όλη συζήτηση.
Είναι η απόδειξη για το ότι πρέπει να απαγορευτούν οι πωλήσεις ζώων σε πετ-σοπ.
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ας το κλεισει κάποιος το post...μπας και καταλάβουν ότι εδω μάλλον δεν έχουν θέση...άντε,αρκετα. :mad:
Κατερινα εδω θα διαφωνησουμε .. μην αφηνεις την απογοητευση σου να σε επηρεαζει τοσο!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf