Αφού κατουρήσουμε τινάζουμε τα πόδια


barkoutsos

Member
17 Νοεμβρίου 2015
9
41
37
Γεια σας, έχω μία απορία! Αφού κατουρήσει η Ίρις, τότε τινάζει τα πόδια της,μπροστινά και πίσω, θέλοντας ή να καλύψει τη μυρωδιά ή να την απλώσει!!! Εννοώ δηλαδή ότι είναι σα να σκάβει με όλα της τα πόδια, σίγουρα έχετε δει αυτή την κίνηση να την κάνουν σκυλιά απλά δεν μπορώ να την περιγράψω σωστά!!! Την έχω δει να την κάνουν αρσενικά σκυλιά και όχι θηλυκό όπως η Ίρις!! Γνωρίζεται μήπως γιατί το κάνει αυτό; Σας ευχαριστώ πολύ!!
 


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Ίσως να το είδε από κάποιο άλλο σκυλί και να το κάνει. Εμένα η δικιά μου, Ίρις κι αυτή, ειδε προχθές σκυλάκι να το κάνει όταν έκανε το χοντρό του και από τότε το κάνει και εκείνη. ...δεν ξερω τι μπορεί να σημαίνει όμως.
 
  • Like
Reactions: barkoutsos




barkoutsos

Member
17 Νοεμβρίου 2015
9
41
37
Ναι σημαδεύουν, αλλά δεν μου το είχε κάνει ποτέ αυτό!! Έτσι παραξενεύτηκα, άσε που αυτή την κίνηση την έχω δει μόνο σε αρσενικά!! Αλλά τώρα μου έδωσες μία εξήγηση!! Ευχαριστώ!!
 


dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Μια χαρά το κάνουν και πολλά θηλυκά -- εμάς πλέον κάνει και πιπί σηκώνοντας το πόδι, ειδικά σε κολώνες και γωνίες που (εικάζω) έχουν αφήσει τα... καθέκαστα και άλλα/αρσενικά :ROFLMAO: Μην ταράζεσαι, φυσιολογικότατο!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.103
10.055
Athens
Και η Κάρλα τινάζει πόδια κι άμα είσαι από πίσω σε κάνει σύχρηστο με χώμα και χαλίκι.
Επίσης μαρκάρει λάστιχο αυτοκινήτου και κολόνα ο στούμπος.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3