Βασικά... Καλησπέρα σας!


Status
Κλειδωμένο θέμα

Marion_Russel

Well-Known Member
17 Οκτωβρίου 2013
567
675
ο Ρας είναι ο άντρας που όλες οι γυναίκες επιθυμούν... :cool:
Προετίνω κάποιος γνώστης να ανοίξει ένα θέμα σχετικά με τη συμβίωση σκύλου-γάτας (με εποπτικο υλικό φυσικά). Θα έχει πολύ ενδιαφέρον. :giggle:
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Λοιποοοόν.. Στην πολυκατοικία μας μένουν αλλά τρία, σκυλάκια (τουλάχιστον). Το ένα από αυτά, θηλυκό γκρενενταλ. Το οποίο, ανακάλυψα,ότι βγαίνει βόλτα λυτό... Ελπίζω να μην κλάψουμε..
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Μου χει τυχει 2-3 φορες να δω άνθρωπο στο δρομο και παντα ρωταω 'δε φοβασαι να τον έχεις ετσι στο δρομο;'
Και η απαντηση ειναι 'ειναι υπακουος' ή 'ειναι κολλημενος πανω μου'. Μια φορα να ισχυει δεν μου χει τυχει ακομα.

Βεβαια, τα μονα σκυλια που χω να μην εχουν ματια για αλλον ειναι ενα γκρενανταλ και δυο ντομπερμαν.
 
  • Like
Reactions: Orilis
















Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Να ζήσετε!!!!Πάντα ευτυχισμένοι!!!!

Και εγώ την ήθελα μαζί μου αλλά δεν έγινε δυστυχώς τελικά...τη προσθέσαμε με photoshop σε μερικές χάχα

Και ένα γυναικείο σχόλιο....το νυφικό σου ειναι τέλειο!!!!
(Αν είναι από το γνωστό αγαπημένο οίκο, το είχα δοκιμάσει και εγώ αλλά δεν μου ταιριάζει ρε γάμωτο και είχα πληγώθει... χάχαχαχάχαχα)
 
  • Like
Reactions: Orilis






Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Να ζησετε!Το πιο ομορφο παρανυφακι:love:!.Και εγω το ηθελα το κοριτσακι μου μαζι μου αλλα ο φωτογραφος ηταν...παλι καλα που εβγαλε και εμαςo_O.
 
  • Like
Reactions: Orilis


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Να ζήσετε!! Τέλεια φωτό, το σκυλί σου έχει ένα ύφος σαν να λέει: "Νομίζατε ότι θα έλειπα από τη φωτογράφιση; Σας την έσκασα, γατάκια"!!
 
  • Like
Reactions: Orilis






matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
να ζησετε, να μοιραστειτε, να αυξηθειτε και να ευτυχισετε. Παντα χάρες και χαρές...
 
  • Like
Reactions: Orilis






Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf