Βασικά...καλησπέρα σας


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Πολυ θα ηθελα να μαθω τι ακους οταν βγαινετε βολτα εξω !
Τις φωνές της κοπέλας μου, επειδή ο σκύλος με κάνει ό,τι θέλει. Εκείνη τον φτιάχνει, εγώ τον χαλάω! :ROFLMAO:
Πέρα από την πλάκα, έχω βαρεθεί να σταματάω για να χαϊδέψουν τον Kaiser και να ρωτήσουν τι ράτσα είναι. Α ναι, και για να παίξουν με τα αυτιά του! :giggle:
 






Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Δεν το συζητάω.. Πολύ πιο ελαφάκι από το ελαφάκι της φωτογραφίας..
Αριστούργημα! Να τον χαίρεσαι!
Ευχαριστώ πολύ!!

Στην τελευταια τι κανει; χαζευει το ταγκ;
Χαχαχα, όχι, χαζεύει κάτι σκυλιά που βρίσκονταν μέσα σε έναν περιφραγμένο χώρο. Τον αφήνω κι εγώ εκεί για να τρέχει χωρίς λουράκι, αλλά αν και συνήθως πηγαίνουν εκεί μικρά σκυλάκια και παίζει μαζί τους, αυτή τη φορά έφεραν κάτι μεγαλόσωμα και αναγκαστικά τον πήρα. Φύλαγε τα ρούχα σου...
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
♩ ♪ ♫ ♬ Με κοιτάς, σε κοιτώ... ♩ ♪ ♫ ♬
CAM00286.jpg

♩ ♪ ♫ ♬ ...και μελαγχολείς... ♩ ♪ ♫ ♬
CAM00288.jpg

♩ ♪ ♫ ♬ ...πλάτη μου γυρνάς, μα όταν θα πεινάς... ♩ ♪ ♫ ♬
CAM00293.jpg

♩ ♪ ♫ ♬ ...σα χαζός, θα κοιτάς. ♩ ♪ ♫ ♬
CAM00284.jpg
 


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
♩ ♪ ♫ ♬ Με κοιτάς, σε κοιτώ... ♩ ♪ ♫ ♬
View attachment 57329

♩ ♪ ♫ ♬ ...και μελαγχολείς... ♩ ♪ ♫ ♬
View attachment 57330

♩ ♪ ♫ ♬ ...πλάτη μου γυρνάς, μα όταν θα πεινάς... ♩ ♪ ♫ ♬
View attachment 57331
Εντόπισα πού είστε, κόσμο δεν βλέπω όμως. Που τους πήγατε όλους αυτούς που μαζεύονται εκεί;;:whistle:
 


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Εντόπισα πού είστε, κόσμο δεν βλέπω όμως. Που τους πήγατε όλους αυτούς που μαζεύονται εκεί;;:whistle:
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Εντόπισα πού είστε, κόσμο δεν βλέπω όμως. Που τους πήγατε όλους αυτούς που μαζεύονται εκεί;;:whistle:
Έλα ντε; Την έκαναν όλοι λόγω Πάσχα. :p
 




Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Και μεις μαζί τους...:p Κουκλί ο Κάιζερ, σαν ψεύτικος!! :barefoot: (βάλτε του και μια ταυτοτητούλα βρε παιδιά)
Ευχαριστούμε πολύ!! Η ταυτοτηλούλα είναι καθ' οδόν. :)
 


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Ευχαριστούμε πολύ!! Η ταυτοτηλούλα είναι καθ' οδόν. :)
Ήθελα να ξανασχολιάσω για την ταυτότητα, αλλά λέω άσε...ε δεν άντεξα. 'Σχωράτε με! :barefoot::rolleyes:
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Σχωρεμένη. :p
Επίτηδες δεν έβαλα ταυτότητα, ήθελα να δω αν θα το προσέξει κανείς. :LOL:
Πέρα από την πλάκα, αύριο λογικά θα είναι στα χέρια μου, μαζί με κάτι άλλα καλούδια που παρήγγειλα για τον Kaiser (πασχαλινό αυγό, λαμπάδα και τέτοια). :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: mareco and d-friend


Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Να τον χαιρεσαι!Κουκλακι ειναι!Ειδικα τα "αυτακια" του προσδιδουν εξτρα γοητεια:).Παντως σε ολες τις φωτο μου βγαζει κατι το αριστοκρατικο!
 
  • Like
Reactions: d-friend and Tri


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Σχωρεμένη. :p
Επίτηδες δεν έβαλα ταυτότητα, ήθελα να δω αν θα το προσέξει κανείς. :LOL:
Πέρα από την πλάκα, αύριο λογικά θα είναι στα χέρια μου, μαζί με κάτι άλλα καλούδια που παρήγγειλα για τον Kaiser (πασχαλινό αυγό, λαμπάδα και τέτοια). :ROFLMAO:
Χαχαχαχ να ανεβάσετε φωτογραφίες και με τα πασχαλιάτικα :D
 
  • Like
Reactions: Tri


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Να τον χαιρεσαι!Κουκλακι ειναι!Ειδικα τα "αυτακια" του προσδιδουν εξτρα γοητεια:).Παντως σε ολες τις φωτο μου βγαζει κατι το αριστοκρατικο!
Να 'σαι καλά!!
Ε γι' αυτό τον ονόμασα Kaiser και όχι Amstel. :LOL:
 




d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
νομιζω οτι σε οποιο περιβαλλον και να τον βαλεις αυτος θα ξεχωριζει! ειναι τοσο εξωτικος που μοιαζει ψευτικος.
ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ! Κι εγώ έτσι πιστεύω! Έχω πάθει έρωτα μιλάμε με τον αναμεταδότη του δορυφόρου. Τι κορμί! Τι αυτί! Τι παράστημα! Τι αξιοπρέπεια! Τι ανωτερότητα (έτσι μου φαίνεται εμένα, και δύσκολο να μιλήσω με επιχειρήματα)! Τι ψυχή! Τι τι ε; Τι τι! Τι τι τι ε τι τι.. Τι τι ε; Τι τι.. Τι τι τι ε τι ε τι τι..!
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Τον βλέπω μες ταυτοτητούλα από σπάνιο μέταλλο, χαραγμένη με ροζ διαμάντια και με λεπτομέρειες από χρυσό 24κ... Ε, τέτοια παραγγελία θέλει το χρόνο της όσο να πεις...:ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Orilis and Tri


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Ο Kaiser σας ευχαριστεί για τα καλά σας λόγια. :)

Τι κορμί! Τι αυτί! Τι παράστημα! Τι αξιοπρέπεια! Τι ανωτερότητα (έτσι μου φαίνεται εμένα, και δύσκολο να μιλήσω με επιχειρήματα)! Τι ψυχή! Τι τι ε; Τι τι! Τι τι τι ε τι τι.. Τι τι ε; Τι τι.. Τι τι τι ε τι ε τι τι..!
Τι σκ@τό βγάζει να δεις! :LOL:

Τον βλέπω μες ταυτοτητούλα από σπάνιο μέταλλο, χαραγμένη με ροζ διαμάντια και με λεπτομέρειες από χρυσό 24κ... Ε, τέτοια παραγγελία θέλει το χρόνο της όσο να πεις...:ROFLMAO:
Έχεις κάμερα στο σπίτι μου; :LOL:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf