Βερβερίνος?


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
@Orilis το πρόβλημα είναι ότι στο χώμα κυκλοφορούν ένα καρο "αδεσποτογατα"... και το χώμα είναι γενικά απαγορευτικό και 2 οι πόρτες μας δεν είναι και οι πιο ασφαλείς... γι αυτό σκέφτηκα δεμένος... όχι για άλλο λόγο... τον bobira πχ δεν τον εχω αφησει ποτε λυτο μονο στην πισω πλευρα που εχει ενα μικρο κηπακι

@reinmeister2 χαχαχαχααχαχ μένουμε πολύ κοντά στην κηφισιάς οποτε από φασαρία κόσμο και χαμό έχουμε μπόλικη δόση!!! Καλά αυτός δεν φοβήθηκε την υπέρ σκούπα με τουρμπίνες... αλλα να σου πω μην το στείλουμε κι αδιάβαστο το σκυλί e? A και τις προάλλες που πέσαν κάνα 2 κεραυνοί ούτε που ξύπνησε...
 






















Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ετσι κατάχαμα που είναι, ένα με το θύμα, που βλέπεις ότι πήρε ύψος, ήθελα να 'ξερα!
Αυτό πέρναγε άνετα κάτω από τον Μπόμπιρα και τώρα μοιάζει να "βρίσκει". Με σιγουριά δεν μπορώ να το πω, αλλά, συγκρινόμενος όπως όπως με τον Μπομπιράκο μου μοιάζει να ψιλωσε!
 
  • Like
Reactions: mariakala


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
χτες πήγε για δεύτερο εμβολιακι άλλαξαν και γιατρό... είναι περίπου 3,5 μηνών γύρω στα 10 κάτι κιλάκια και μάλλον pit με κάτι άλλο... το φοβερό με αυτό το σκυλί είναι ότι είναι ΠΑΝΤΑ χαρούμενο!!! Πολύ καλός χαρακτήρας τουλάχιστον με τα στοιχεια που βλέπω... αρκετή ενέργεια αγάπη για παιχνίδι... και από ότι ειπε και ο doc που είναι και ορθό θα γίνει αρκετά δυνατό σκυλί. Το φανταστικό είναι ότι ακη ο μπόμπιρας και ο max τον έχουν δεχτεί... ο δε μπόμπιρας αν ο γάτος κάνει κάνα χου μπαίνει κατευθείαν μπροστά!!!

Γενικά η σχέση μας εξελίσσεται πολύ ομαλά... ο μπόμπιρας μοιραζεται παιχνίδι μαζί του (ξέρω ξέρω μου είπατε να τα μαζέψω... αλλα έχουν αλλάξει τα πράγματα έχουν μειωθεί τα ψευτογρυλισματα και γυρνάνε και οι 2 τούμπα και παίζουν παρεούλα)

γενικώς...
βρηκε ο γυφτος την γενια του και αναγαλιασε η καρδια του!!!
 




mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Ο γάτος δεν φαίνεται να συμμετέχει στο φονικό ....
θα χρησιμοποιείται ως αυτοφοράκιας μάλλον ε ; :LOL:
Ο γάτος που θεωρεί τον εαυτό του αρχηγό... έχει αρχίσει να τα βλέπει σκούρα με την άφιξη του μικρού... :mad::cool:
 






mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
@stamatia Και βεβαια αντιδράει έχει θέσει όρια από την πρώτη μέρα!!! Όταν παραβιάζεται σε ακτίνα μισού μέτρου κάνει χου! Ο μικρός έχει μάθει να συνυπάρχει διπλα του αλλα να μην πλησιάζει... δεν τον έχουν δεχτεί όλα τα γατιά μονο μια δεν αντιδράει καθόλου... θέλει χρόνο!

@Amaliaz θα βγαλω μεσα στην εβδομαδα
 


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Μεγάλη μορφή ο μικρός :love::love: Χαίρομαι πάρα πολύ που τα πηγαίνει καλύτερα με τον Μπομπιράκο και τον Μαξ :D (Φυσικά, προσκυνάω βλέμμα γάτας στο παρασκήνιο :cool::cool: )

Υ.γ. αυτό το περί διασταύρωσης πιτ με κάτι άλλο...Βρε λες αυτό το κάτι άλλο να είναι πρέσα; :rolleyes::love:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.811
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf