Βοήθεια (μάλλον γαστρίτιδα)


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Ο ορός δεν είναι μόνο για τροφή και τόνωση πολύ πιθανόν να παίρνει και φάρμακα μέσω του ορού!
Πάρε και άλλη γνώμη και όπως σου είπαν μετακινείται το σκυλάκι χωρίς να αφαιρεθεί ο ορός!
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Παίδες, η Χριστιανα ειναι ηδη πανικοβλημενη και πολυ στεναχωρημενη και μπερδευεται ''δίς'' με ολα αυτα εδω τα τυπου τσάτ...:rolleyes::cool:
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Αυτός μάλλον καμία βιοψία θέλει να κάνει για να δει για το ελικοβακτηρίδιο του πυλωρού..δεν καταλαβαίνω αλλιώς την εγχείρηση..
Πάρε και άλλες γνώμες από κτηνιάτρους και μην κάνεις κάτι βιαστικό..
 




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
Ρώτησε αν συνεργάζονται και με άλλους ιατρούς..ή αν θα τους πείραζε να το δει και άλλος εκεί..
Άλλωστε αυτοί τα λεφτά τους θα τα πάρουν..
 


Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
ναι αλλά δεν νομίζω να μου δίνει τον ορό για να τον πάρω αλλόυ σε άλλο ιατρείο.
Το καλυτερο κατα την αποψη μου (γιατι ως προς το τι μπορει να'χει το σκυλακι δεν εχω ιδεα ομολογω καθοτι δεν ξερω πραγματα) ειναι να ρωτησεις τον αλλο κτηνιατρο πως μπορεις να το μεταφερεις. Δλδ αν ειναι υποχρεωμενος ο προηγουμενος ν'αφησει τον ορο αφου ο ιδιος τον εκρινε απαραιτητο.
Μιλα κ ρωτα οτι θες τον κτηνιατρο κ μην παιρνεις αποφασεις μονη σου
Κοινως μη ρισκαρεις ουτε στο ελαχιστο κ ευχομαι περαστικα..
 


mariaa

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2010
861
1
πανω σε δενδρο
επειδη εχω την εντυπωση οτι ο πρωτος γιατρος δεν θα το αφησει να φυγει ,ενεκα χρηματων , ο δευτερος ισως να μην αναλαβει απο φοβο μηπως ο σκυλος καταληξει στα χερια του , καλυτερα να το παρεις το κουταβι και να το πας σε αλλον χωρις να τηλεφωνησεις προκαταβολικα
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Δεν νομιζω να χρειαζεται ορος και για τη μεταφορα πια! Μιλαμε για μιση ωρα ιστορια. Ισως να ζητουσες να αφησουν τον καθετηρα μεσα στη φλεβα αν θελεις να το παρεις. Αλλα και με τον ορο να θελεις δεν καταλαβα γιατι να μη στο δωσουν? Θα το πληρωσεις εξαλλου κι ειναι δικος σου το σκυλακι.
 


christiana4

Member
8 Νοεμβρίου 2011
16
0
παιδιά ευχαριστώ πάρα πολύ! πήρα το σκυλάκι αλλού! να στε καλά!πολ'υ χρ'ησιμο 'παντως το φορουμ! σήμερα βρ'ηκα ένα πεθαμένο σκυλάκι στο δρόμο.το μετέφερα αμέσως στο πλησιέστερο κτηνιατρείο. δεν υπάρχουν τέτιοιοι αναίσθητοι ανθρώποι! έλεος.ήταν ένα κουκλί
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Και το πεθαμένο σκυλάκι παιδί μου, γιατί το πήγες στο κτηνιατρείο;
Καλά έκανες και νοιάστηκες βέβαια...αλλά...στο κτηνιατρείο τι να του κάνουν;

Για πες μας τι σου είπαν για το δικό σου;