Γειά σας και από εμένα την Joy (mini schnauzer)


Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Πρόσφατα απέκτησα ένα πολύ γλυκό θηλυκό mini schnauzer μετα από έρευνα 2 χρόνων. Διάβαζα τακτικά το φορουμ πριν αποφασίσω για καποια ράτσα αλλά αυτή ράτσα με κέρδισε! Τώρα ήμαστε 2.5 μηνών και σε 10 μερες θα κανουμε το τριτο εμβόλιο για να αρχισουμε τις βολτούλες!!:LOL: Επίσης μαθαίνουμε πολύ γρήγορα ξέρουμε που θα κανουμε την ανάγκη μας και τις εντολές έλα,κάτσε,μην και προσπαθουμε να μαθουμε το αστο.
 

Attachments



Kanga

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2016
150
221
Πρόσφατα απέκτησα ένα πολύ γλυκό θηλυκό mini schnauzer μετα από έρευνα 2 χρόνων. Διάβαζα τακτικά το φορουμ πριν αποφασίσω για καποια ράτσα αλλά αυτή ράτσα με κέρδισε! Τώρα ήμαστε 2.5 μηνών και σε 10 μερες θα κανουμε το τριτο εμβόλιο για να αρχισουμε τις βολτούλες!!:LOL: Επίσης μαθαίνουμε πολύ γρήγορα ξέρουμε που θα κανουμε την ανάγκη μας και τις εντολές έλα,κάτσε,μην και προσπαθουμε να μαθουμε το αστο.
Πανεμορφο είναι το κιυταβακι σου...να το χαίρεσαι και μαζι να χαιρεστε όμορφες στιγμές...
 
Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Miniature Schnauzer






d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Καλώς ήρθατε!
Και η οικογένεια των Schnauzer μεγαλώνει..!
Η Joy είναι μια κούκλα! Να τη χαίρεσαι!
Πες μου ότι είσαι η Λία (μια γνωστή μου που σκυλίτσα δεν ήξερε αν και πότε θα αποκτήσει, αλλά ήξερε ότι θα την λέει Joy)!
ΔΙΟΡΘΩΣΗ!
Μόλις τσέκαρα το προφίλ σου. Με το Μπαρντόν!
Συνάδελφος Σναουτσεροπατέρας κι εγώ.
 






















d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Φίλε Miniature Schnauzer με τη Joy, σε αποπήραμε και σε χάσαμε;
Είσαι πάντα ευπρόσδεκτος να μας μιλήσεις για το σκυλάκι σου, να μας υποβάλλεις ερωτήματα, και φυσικά να απαντήσεις και στα δικά μας.
 


Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Δεν με αποπήρατε καλε!! ;) Όσο για τις φωτογραφίες δεν εχω τραβήξει κάποια πιο πρόσφατη! Παρεπτόντως χτες κάναμε το 3ο εμβόλιο και σε 15 μερες θα αρχίσουμε τις βολτούλες
 

Attachments



yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Κουκλα ειναι,να σου ζησει!
Να αρχισεις να την μαδας να συνηθισει.
 
  • Like
Reactions: d-friend