Γειά σας παιδιά...


spanielboy

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2007
79
0
Μακεδονία
suspektir.blogspot.com
Καλησπέρα σε όλους. Δεν γνωρίζω τι ηλικίες υπάρχουν εδώ μέσα, αλλά θέλω να μιλήσω με πολλά άτομα. Είμαι ο Γιώργος, 17 ετών και υπερ-λατρεύω τα σκυλιά. Τα αγαπημένα μου είναι τα spaniel, όλων των ειδών και κυρίως καθαρόαιμα. Αυτόν τον καιρό ψάχνω spaniel, sussex ή koker, ή κάτι άλλο από τις "υποδιαιρέσεις" των spaniel. Περιμένω προτάσεις εάν γνωρίζετε κάτι και να μιλήσουμε σαφώς για ό,τι άλλο θέλετε.

:)
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Καλος τον!!

Καλη η ερωτηση για τις ηλικιες!!
Πιστευω, οτι εδω εχουμε απ'ολα.

Η κορη μου ειναι τρελη με τα American Cocker και στην ηλικια σου!
Φαντασου- μπορει να ειμαι και η "Γρια" εδω περα!
 












spanielboy

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2007
79
0
Μακεδονία
suspektir.blogspot.com
thanks

Καλησπέρα και πάλι παιδιά. Ευχαριστώ για τα καλωσορίσματα. Μήπως υπάρχει κανένας άλλος 17χρονος;;; Όχι πως δεν θέλω να μιλήσω και με όλους τους άλλους :)

Επίσης μήπως ξέρετε πως θα βάλω φωτό για να εμφανίζεται στα μηνύματά μου;; Πρώτη φορά χρησιμοποιώ κάποιο φόρουμ.

Περιμένω απάντηση.

Spanielboy....
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
ρε καθαρμα ...μηπως θες να ναι και κοριτσακι...?? lol


..... πας προφιλ...και κατεβαινεις εκει που λεει για το upload avatar εχεις βρει την φωτο σου την οποια την εχεις κανει resize ...πως την εχεις κανει resize??? ....θα την ανοιξεις με το προγραμμα ζωγραφικης των windows και θα μειωσεις τα πιχελς για να μπει στο φορουμ (το μενου εαν θυμαμι λεει "αυξομειωση" ) αφου την σωσεις ξανα, πας παλι με browse και την ανεβαζεις στο προφιλ σου...

εαν εχεις προβλημα ξαναμιλαμε...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.135
Μηνύματα
896.079
Μέλη
19.947
Νεότερο μέλος
Isabelmysa