Γειά χαρά [γερμανικός ποιμενικός]


Pitsinaki

Well-Known Member
23 Απριλίου 2014
449
1.015
Παλαιό Φάληρο
"@Pitsinaki σε αυτην την παραλία είδα τα καθαροτερα και πιο κρυστάλλινα νερά για φέτος. Και δεν πατάει ψυχή. Ευτυχώς."

Το χειροτερεύεις.. :cautious: :sneaky:
Θα πάω να βγάλω εισιτήριο μου φαίνεται!! :LOL:

Απεικονίζεται στο πρόσωπο του πόσο χαρούμενος είναι, μακάρι και η Ζούμπη να του μοιαζε στο μικρό του δαχτυλάκι, αλλά με το νερό, μπαααααα.. Τουλάχιστον την επόμενη φορά κάντε μια βουτιά και για μας.. :rolleyes:
 
  • Like
Reactions: manolo


Mandy.D.A.S

Well-Known Member
29 Ιουνίου 2015
88
86
56
Αχ ελειπα μια βδομαδα κι εμεινα πισω, τι να πρωτοπρολαβω!
Μανολο τι φωτογραφιες ειναι αυτες! ΖΗΛΕΥΩ! Την παραλια, τον κουκλο και κυριως που εγω δε μπορω να κολυμπησω με τα δικα μου ετσι.
Μπραβο σας, να περνατε παντα καλα... σκορδα κι απο μενα:)
 
  • Like
Reactions: manolo
























Pitsinaki

Well-Known Member
23 Απριλίου 2014
449
1.015
Παλαιό Φάληρο
Πόσο καλύτερη θα είναι η φωτό (από την τελευταία) που θα βάλεις στον διαγωνισμό;; Αν πάρεις μέρος, ανυπομονώ να δω.. ;):p

Να τα χιλιάσει, να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις!! :love::love:
 
  • Like
Reactions: manolo




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πολύχρονος να είναι!!! Καθε μέρα του να ειναι μια ωραία περιπέτεια μαζί σου και να συνεχίσετε να περνάτε τόσο τέλεια που να (συνεχίσουμε να) ζηλεύουμε όλοι :love:
 
  • Like
Reactions: manolo


Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Πολύχρονος να ειναι και να τον χαίρεσαι!! Πανέμορφος ο μπαγάσας..

Να ρωτήσω, με κινητό βγάζεις τις φώτο; Γιατι ειναι απίστευτες!
 
  • Like
Reactions: manolo






manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Ο Ερμής σας ευχαριστεί όλους για τις ευχές σας και εγώ με την σειρά μου ευχαριστώ το ντογκφορουμ και όλα τα μέλη του που χωρίς την πολύτιμη συμβολή του, η σχέση μου με τον Ερμή και τα σκυλιά γενικότερα, θα ήταν σε άλλο επίπεδο πολύ κατώτερο.

Για τον Ερμή ότι και να πω είναι λίγο. Μεγάλο σχολείο για μένα τον άσχετο. ΠΠόσες φορές μετά την βόλτα περίμενε υπομονετικά πάνω από το μπολ με το νερό δυψασμενος και απλά περίμενε να του πω εγώ για να πιει νερό (ευτυχώς το κατάλαβα νωρίς). Πόσες φορές αρνήθηκε και την πιο νόστιμη λιχουδια επειδή δεν του την έδινα εγώ.
Είναι ο τέλειος σκύλος για μένα. Η σχέση που έχουμε απλά δεν υπάρχει. Ο Ερμής ζει και αναπνέει για μένα. Με κοιτάζει συνέχεια στα μάτια περιμένοντας την κάθε επιθυμία μου να την εκτελέσει με χαρά . Δεν χρειάζεται καν να του ζητήσω κάτι. Συνενοουμαστε με τα μάτια.
Δεν μπορώ να φανταστώ την καθημερινότητα μου χωρίς αυτόν.
Σκυλαρα μου υπέροχη σε λατρεύω.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf