Γεια σας και απο εμας...Marley ο 2ος
















tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
επειδη τελευταια μας ειπαν οτι δεν υπαρχειι εκπαιδευση χωρις σβερκωμα και ειμαστε κανενας με διανοητικη καθυστερηση κλπ ωραια που βεβαια τα γραφεις κανονικα γιατι δεν αξιζει να ασχοληθεις με ατομα δημοτικου που θεωρουν οτι θα σε πειραξει ενα τασουλη....ημαρτον δηλαδη.
επειδη κατανταμε αηδια να λεμε συνεχεια οτι ειναι επικυνδιννο να προτινουμε σβερκωματα/διορθωσεις κλπ σε καποιο μελος,σε καποιον αγνωστο που δεν εχουν ιδεα ποιος ειναι,τιι μπορει να κανει αλλα ουτε και ιδεα τουυ σκυλου του γιναμε θετικοι,μιας τεχνης που πουλαει και εχει χρημα,παμε με το ρευμα της εποχης γιατιι δεν εχουυμε μυαλο να καταλαβουμε οτι μας κοροιδευνε αντιθετα οιι κολημμενοι στο ιδιο μοτιβο επιβλητιικοτητας στον σκυλο απο κανις μεχρι καυκασου ειναι σωστοι...μπουχαχαχαχαχα
δεν υπαρχει λοιπον σχεση μεταξυ ανθρωπου και σκυλου,οσοι το κανουν αυτο δεν ξερουυνν τι τους γινετε η ανθρωποποιουν τον σκυλο.....δεν εχουν καταλαβει τις βαθμδδες ακομα γιατι εχουν μειινει στο σπασιμο/καταστρεμα των σκυλων και κολαν διαιφορες μακακιες για να δειξουν οτι κατι ειιπαν.
οποτε φωστηρες της.......φακης (το βιντεο το ξανναανεβασε φιλος γιατι δεν ηθελα να ξανναμππει στον τοιχο μου) σε αυτο το βιντεο ειναιι ενα σκλι που με την δουλεια που εφαγε (και εχει φαει ακομα γιατι το βιντεο ειναιι πριν ενα χρονο περιπου) δεν εχει διορθωθει ποτε του.δεν ξερει τι παει να πει τραβγμα λουριου(βασιικα δεν ξερειι τι θα πει λουρι) δεν εχει φαει ποτ σβερκωμα,δεν δεν,δεν.
πως γινετε λοιπον και εκοψε την επιθετικοτητα στα παιδια;
πως γινετε να ακουει σε ολες τις εντολες;
πως γινετε να κανειι αυτα που θες σε ξενο χωρο με ξενους ανθρωπους;(πρωτη φορα πατησε εκει κ τους 2 στο βιντεο πρωτη φορα τουςεβλεπε)
πως εγινε να βγει αποτελεσμα χωρις διορθωση αλλα μονο με υπομονη
πως εκοψε τις χαζομαρες του παιζω με αλλα σκλια χωριις το ξυλο;
πως;
πως;
πως;
πως στο πρωτο δαγκωμα που εκανε στο πωτο αους αφησε αμεσως το μανικιι;;;
υπαρχει επιβολη πανω σον σκυλο χωρις διορθωση;
υπαρχει σχεση;
θα το μετανιωσω που το ανεβαζω αλλα δεν μαμιετε.αςβαλουυμε κανα βιντεο εμεις οι χαζοι γιατι οι εμπειροιι καιι ειδικοιι κρυβουν επιδυκτικα σκλια και ταυτοτητες αλλα προτασουν εμπειριες κακι γραφουν σαν μαματοι χειριιστες με μμονο κομπλεξ μην χαρακτηριιστουν κακοι χειριστες.
ευχαριστω μονο οσους μου ανοιγουν τα ματια και δεν μενω κκολημμμενος σε οτι πιστευα πρινν 1-2-4...χροονια.
εξαντλεις ολεςτιις μεθοδουυς και μετα φτανεις στην διορθωση,μην καιτε τα σκλια σας αδικα εμποιροιι μαματοοι χειριστες..
 
Last edited by a moderator:












tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Και κανένα κόμμα
Επειδη κατι μου αρεσε στο ποστ σου μετα απο λιγη ωρα αναρωτιέμαι.
Αναρωτιέμαι αν ειναι τόσο κακό να γραφει κάποιος που δεν γράφει καλά,που κάνει ορθογραφικά λάθη και άλλα τέτοια την ίδια ωρα που κάποιος πίσω απο ένα νικ μπορεί να είναι αλλο φύλο απο αυτο που δείχνει εδώ.
Αραγε πιο είναι πιο τίμιο;;;;;
Χμμμμμμ
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Επειδη κατι μου αρεσε στο ποστ σου μετα απο λιγη ωρα αναρωτιέμαι.
Αναρωτιέμαι αν ειναι τόσο κακό να γραφει κάποιος που δεν γράφει καλά,που κάνει ορθογραφικά λάθη και άλλα τέτοια την ίδια ωρα που κάποιος πίσω απο ένα νικ μπορεί να είναι αλλο φύλο απο αυτο που δείχνει εδώ.
Αραγε πιο είναι πιο τίμιο;;;;;
Χμμμμμμ
Τι σχέση έχει η τιμιότητα με την κατανόηση κειμένου (κατανόηση από μας που διαβάζουμε; )
Πού σκατά είναι το βίντεο;
Πού εξαφανίστηκες νόμισα σε φάγανε τα φίδια;
 


sea-mol

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
6.882
8.847
Πρέβεζα
Επειδη κατι μου αρεσε στο ποστ σου μετα απο λιγη ωρα αναρωτιέμαι.
Αναρωτιέμαι αν ειναι τόσο κακό να γραφει κάποιος που δεν γράφει καλά,που κάνει ορθογραφικά λάθη και άλλα τέτοια την ίδια ωρα που κάποιος πίσω απο ένα νικ μπορεί να είναι αλλο φύλο απο αυτο που δείχνει εδώ.
Αραγε πιο είναι πιο τίμιο;;;;;
Χμμμμμμ
ε? o_O
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Τι σχέση έχει η τιμιότητα με την κατανόηση κειμένου (κατανόηση από μας που διαβάζουμε; )
Πού σκατά είναι το βίντεο;
Πού εξαφανίστηκες νόμισα σε φάγανε τα φίδια;
ασε τον τρελο να λεει
το βιντεο δεν το εχω εγω,περιμενω να το ανεβασουν για να το βαλω.εσενα ομως που σε εχω στο φβ μπορω ναστο στειλω να το δεις τωρα..τα φιδια ειδες οτι τα σβερκωνω ρε,θα κανω φιδοσουπα.
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3