Γεια σας και απο εμας...Marley ο 2ος




tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Το κοντό εχει εκπαιδευτεί να σπάει νεύρα με εντολή; 'Ρόκυ, ενόχλησε!'

Όχι πως καταλαβε κάτι η δικιά σου!
το κοντο φοβοτταν λιγο τα μεγαλα σκλια και την εφερε να στρωσει λιγο.μετα απο σβερκωματα και τεντωματα εστρωσε και πηρε θαρρος.
ααααα και ειναι κοντη,μην την προσβαλεις χαχαχα.

δεν ξερω αν καταλαβε η οχι,περιμενω απο ειδικους να μου πουνε.γιαυτο το εβαλα.
 






vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Σουριδιον το αξιαγαπητο !!! αλλά μωρε Τασο το ειδα 2 φορες για να σταματησω να κοιταω την κοντη και να δω την Σουρι !! παλι τα κοντα εκλεψαν την παρασταση :)
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
Σουριδιον το αξιαγαπητο !!! αλλά μωρε Τασο το ειδα 2 φορες για να σταματησω να κοιταω την κοντη και να δω την Σουρι !! παλι τα κοντα εκλεψαν την παρασταση :)
ε,μετα απο το επιλεκτικο διαβασμα,τις επιλεκτικες απαντησεις και γενικα την επιλεκτηκοτητα καποιον δεν μου κανει εντυπωση το εππιλεκτικο σου οφθαλμολουτρο στην κοντη.
αλλωστε αγαπω τα κοντα.
 
  • Like
Reactions: vek


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
ε,μετα απο το επιλεκτικο διαβασμα,τις επιλεκτικες απαντησεις και γενικα την επιλεκτηκοτητα καποιον δεν μου κανει εντυπωση το εππιλεκτικο σου οφθαλμολουτρο στην κοντη.
αλλωστε αγαπω τα κοντα.
τι ν α σε πειραξει αφου ξερεις ΑΓΑΠΩ Σουρι ;) την αγαπαει και ο Δικαστακος μου :cool:
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.545
6.972
ε,μετα απο το επιλεκτικο διαβασμα,τις επιλεκτικες απαντησεις και γενικα την επιλεκτηκοτητα καποιον δεν μου κανει εντυπωση το εππιλεκτικο σου οφθαλμολουτρο στην κοντη.
αλλωστε αγαπω τα κοντα.
Α να η Πυθια, αλλαξε σώμα!

Τι γκρίνιες σε πιάσαν;; (Σεληνιαστήκατε όλοι πχια;)
 
  • Like
Reactions: vek






manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Έλα Τάσο πες την αλήθεια. Πόσες φορές το έχεις σβερκωσει για να μάθει να το κάνει αυτό;
Για το κοντό μιλάω, εε σορυ την κοντή ήθελα να πω.

Τα σκυλιά μαθαίνουν να εκτελούν το ίδιο αποτελεσματικα είτε με Επιβολή και σβερκωμα, είτε με κτήσιμο σχέσης. Η διαφορά για μένα είναι ότι στην 1η περίπτωση εκτελεί λόγο επιβολής και φόβου, ενώ στην 2η το κάνει γιατί γουστάρει να σε ικανοποιήσει.
Αν καταφέρεις το 2ο είναι όλα τα λεφτά. Τι να λέμε τώρα.
Αστέρια τα σκυλιά σου(y)
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.545
6.972
Το είδα το βίνδεο τελικά, το είδα!

Η Σούρι εκτελεί καλύτερα όταν τριγυρνάει ένα κοντό γύρω της; Είναι ειδική άσκηση με ειδικό βαθμό δυσκολίας που της αφαιρούνται πόντοι αν το πατήσει; Γιατί της ρίχνεις μονίμως ένα κοντό μες στα πόδια;;;;;;;;;

Το κορίτσι τα σπάει! Νταξ κάτι κάνεις κι εσύ, άντε να στο δώσω. :LOL:
 


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
κοντο γιατι θελει λιγο σβερκωμα ακομα για πιο μεγαλο σκλι
εκτελει παντου και παντα ανεξαρτητα τι συμβαινει γυρω της.γουσταρει τοσο πολυ αυτο που κανει που την εχουν δουλεψει απο 10χρονο παιδι μεχρι παππου.
 
  • Like
Reactions: Estranged




manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Άσε μωρέ το σκύλο να ησυχάσει και λίγο.
Αυχενικό θα πάθει στο τέλος. :D

Άσε που κινδυνεύει να σου την βατεψει ο τετιμποις που την μυρίζει και αυτή να μην καταλάβει τιποτα
 




tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
και επειδη ειμαι ψωνιο ας βαλω ενα βιντεο χαχα
τον μικρο (δεν ξερω ακομα αν θα με καταφερει η γυναικα να μεινει) μας τον παρατησαν μεσα στην αυλη πριν περιπου μια βδομαδα.
εχει μπει σε φιλοζωικες κλπ αλλα δεν ελπιζω να τον εχει χασει καποιος.
προς το παρων μενει εδω και μας κλεβει μερα με την μερα την καρδια.
ειναι ενα μικρουλη που αν δεν ειχα τα αλλα τα ζαβα θα το κραταγα με πολυ πολυ χαρα.