Δεν θα αφήσω να την χάσω!!!




Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Ανεβασε και καμια φωτογραφια να τη δουμε την κουκλα.
Κατα προτιμηση εστιασε στις πατουσες.
 


cave_c1

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2010
77
0
Corfu_Hellas
Ανεβασε και καμια φωτογραφια να τη δουμε την κουκλα.
Κατα προτιμηση εστιασε στις πατουσες.
γεια σου παρεα
ανεβασα μερικες φωτο από την κουκλιτσα μου.
θα σου φτιαξω και μια πατουσοφωτογραφια
ο δικος σου ειναι κουκλος ή κουκλα?
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Ωραία η Λούση...και σ'όλα τα ωραία μέρη βολτάρει...:)
Τροφαντούλα, όπως κάθε λαμπ που σέβεται τον εαυτό του (???) :rolleyes:
 


cave_c1

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2010
77
0
Corfu_Hellas
Εμ βεβαια. καθε γνησιο lab ειναι ενα μικρο μοσχαρακι ?????
και η δικια σου κουκλα ειναι. να την χαιρεσε
 


τεν τεν

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
454
1
Λατρεύω τις Λαμπραντοροφάτσες!!!
Να την χαίρεσαι και ΜΠΡΑΒΟ σου που έτρεξες!
Να περνάτε πάντα όμορφα!
 


hook

Well-Known Member
12 Δεκεμβρίου 2011
759
0
corfu
αχχχχ κερκυρα!! τι μ θυμησες με αυτες τις φωτο!απορω πως δεν σας ειχαμε πετυχει εναν χρονο τρ που ειχαα τον σκυυλο και αλωνισαμε ολα τα καντουνια τις πλατειες και τα παρκα!και μεναμε και γαριτσα!να ειναι καλα να το χαιρεσε το σκυλακι σ
 




agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
Εμ βεβαια. καθε γνησιο lab ειναι ενα μικρο μοσχαρακι ?????
και η δικια σου κουκλα ειναι. να την χαιρεσε
Καλό το μοσχαράκι..., δε λέω.., αλλά ας χάσει και κανα κιλό..., μόνο καλό θα της κάνει. ;)
Όσο για μένα, δύο έχω. Στο άβαταρ είναι ο Άρης, τσοπάνης, αλλά έχω κι ένα γκόλντεν θηλυκό, τη Ρούνη...:)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Από χτες ηθελα να δω τι εγινε, αλλά με τη μετακόμιση εχασα το θέμα.... Είχα εγνοια όμως και ευτυχώς σημερα διαβάζοντας το, ηρεμησα με τα καλά νέα!!!!
Μπράβο σου που δεν "βουλιαξες" στην καταδικη που σου "εγραψε" ο αλλος κτηνιατρος! Να ειναι καλά και γερή η κούκλα σου, και από δω και στο εξής, τίποτα μα τίποτα να μην την ξαναενοχλήσει.


Για το κουμκουατ, προτιμησε τους Πατρινους, ενα πλοιο ειμαστε βρε αδερφε! Και θα σου στείλουμε καφάσι με τεντούρες!:p
 


cave_c1

Well-Known Member
15 Φεβρουαρίου 2010
77
0
Corfu_Hellas
Λοιπόν παιδάκια σας ευχαριστώ όλους για άλλη μια φορά
αν έρθετε Κέρκυρα στείλτε μήνυμα
φιλια πολλά και να χαιρόμαστε τα κουκλια μας
 






3 Απριλίου 2014
7
0
kalispera

;)
Αν και δεν γράφω σχεδόν ποτέ απόψε έχω την αναγκη να μιλήσω κάπου. Δυστηχώς ο μικρός μου έρωτας, η ζωή μου, η καρδιά μου έχει όγκο στην κοιλιά. Γιατί σε μένα θεούλη μου. Είναι τόσο μικρό 2,5 χρονών θυληκό λαμπαντόρ στειρωμένο πριν την πρώτη περίοδο. Πριν από ενάμιση μήνα του αφαιρέσαμε έναν όγκο στην κοιλιά και δυστηχώς την τελευταία εβδομάδα παρουσιάστηκε ξανά στο ίδιο σημείο το ίδιο πράγμα. ένας όγκος που σε 3 μέρες έγεινε σαν λεμόνη με μελανές ακίδες. έχω τρελαθεί. Δεν έχω κλάψει ποτέ μου κξαι το απόγευμα πήγα μοναχική βόλτα μαζί της και έβαλα τα κλάματα.Γύρισα σπίτι και δεν ξέρω τι να πω στα παιδιά μου. Το καλό μου το σκυλάκι συμπεριφέρεται σαν να μην έχει τίποτε. Τρέχει παίζει τρώει αλλά δυστηχώς αυτό προχωράει και δεν ξέρω τι να κάνω.
kalispera [email protected] opote theleis steile mou edo ena minima isos mporo na se voithiso.antimetopizoume paromoio provlima

Βιοψία δεν έγινε. Ο γιατρός εδώ (Κέρκυρα) μου είπαι ότι φαίνεται τι είναι και δεν χρειάζεται βιοψία. Μου είχε πει μάλιστα μετά την πρώτη επέμβαση ότι φοβάται μήπως ξαναβγεί.
suggnomia alla i viopsia peite ston giatro sas einai tekmiriosi ton oson leei kai eprepe na steilei yliko gia eksetasi..
 
Last edited by a moderator:


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Εχουν περασει 2 χρονια απο το ποστ, το μελος δεν γραφει πια.

Επισης, απαγορευονται τα greeklish


Sent from my iPad using Tapatalk
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.125
Μηνύματα
895.944
Μέλη
19.939
Νεότερο μέλος
steliosstel