Διατροφή για pinscher


ThodorisV

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2016
87
19
37
Καλησπερα σας.
Θα ηθελα την γνωμη σας για την τροφη του σκυλιου μου.
Ειναι 3,5 μηνων τωρα (pinscher)
Στην αρχη της εδινα r.c. και επειδη ηθελα την καλυτερη τροφη μετα απο διαφορες γνώμες
κατέληξα και της πηρα την acana puppy small breed.
Oταν την πηγα για το 4ο εμβολιο και ειπα στην κτηνιατρο για την τροφη που της δινω μου ειπε
οτι η τροφη αυτη εχει αρκετη πρωτεινη για τα δικα μας δεδομενα και οτι δεν την συστηνουν.
Οταν της ειπα να μου προτείνει μια πολυ καλη τροφη δεν ηταν πολυ προθυμη για να μην κανει διαφήμιση
και μου ειπε να επιλεξω μια ευρωπαικη τροφη (r.c., hills, κά)
το θεμα ειναι οτι και για τις δυο αυτες τροφες δεν εχω διαβασει καλα σχολια.
Θελω να βρω μια πολυ καλη τροφη για τον σκυλο μου (αν θα της κατσει καλα ή οχι αυτο θα το δουμε με την δοκιμη).
Με την acana που της δινω τωρα ειναι ολα οκ αλλα δεν θελω λογο πρωτεινης να εχω μελλοντικα προβληματα.
Λοιπον ποια καλη τροφη μου πρωτεινετε για pinscher (εψαξα για Eλληνες εκτρωφεις Pinscher για να ρωτησω αυτους τι ταιζουν αλλα δε βρηκα κατι).
Επεισης μεχρι ποτε θα δινω souper premioum;
 


Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Λοιπον ποια καλη τροφη μου πρωτεινετε για pinscher (εψαξα για Eλληνες εκτρωφεις Pinscher για να ρωτησω αυτους τι ταιζουν αλλα δε βρηκα κατι).
Από πού πήρες τον σκύλο σου δηλαδή; Όχι από κάποιον εκτροφέα; Σε τι ηλικία τον πήρες;
 


ThodorisV

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2016
87
19
37
Τα εχω αναφερει για τον ανθρωπο που μου εδωσε το κυταβι το καλοκαιρι στο πρωτο μου μηνυμα γνωριμιας με το forum. Καμοια γνωμη ρε παιδια για μια πολυ καλη τρωφη για pinscher;
 


Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Τα εχω αναφερει για τον ανθρωπο που μου εδωσε το κυταβι το καλοκαιρι στο πρωτο μου μηνυμα γνωριμιας με το forum. Καμοια γνωμη ρε παιδια για μια πολυ καλη τρωφη για pinscher;
Δεν τα θυμώμαστε και όλα, τόσα άτομα μπαίνουν κάθε μέρα. Τεσπα το είδα.
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf