Είμαι νέο μέλος


Evan7783

Member
26 Μαρτίου 2011
23
0
ΝΙΚΑΙΑ Ή TΡΙΚΑΛΑ
δεν πειραζει Evan7783 για την επαναληψη των δημοσιευματων,ευτυχως σιγα σιγα αρχιζει και μου τρωει.η δικια σου?
Τα ίδια... μίζερη ακόμα !!! Μου φαίνεται πρέπει να μείνει πολλές ώρες νηστική η καλομαθημένη !!! :confused: ... Shift+R improves the quality of this image. Shift+A improves the quality of all images on this page.
 


haii

Active Member
19 Μαρτίου 2012
30
0
Τα ίδια... μίζερη ακόμα !!! Μου φαίνεται πρέπει να μείνει πολλές ώρες νηστική η καλομαθημένη !!! :confused: ... Shift+R improves the quality of this image. Shift+A improves the quality of all images on this page.
και εμενα ειναι καλομαθημενη.τρωει ελαχιστα αλλα τρωει τουλαχιστον.τωρα εχω αλλο προβλημα το ενα ματακι της ειναι θολο αυριο θα την παω στον γιατρο εχω τρελαθει
 


Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Τώρα που την πήρες δεν έχει σημασία αλλά αφου δεν είναι απο 2 πεκινουα (με χαρτιά ) τότε είναι ημίαιμη .
Ο κτηνίατρος μπορεί να σου πει μόνο για την υγεία της .
Ένας κριτής ή ένας εκτροφέας μπορεί να σου πει τ ράτσα είναι .
Μπορεί να εμφανιστούν πολλά προβλήματα υγείας επειδή την απέκτησες με λάθος τρόπο.
Ελπίζω όλα να πάνε καλά !!
 


haii

Active Member
19 Μαρτίου 2012
30
0
Τώρα που την πήρες δεν έχει σημασία αλλά αφου δεν είναι απο 2 πεκινουα (με χαρτιά ) τότε είναι ημίαιμη .
Ο κτηνίατρος μπορεί να σου πει μόνο για την υγεία της .
Ένας κριτής ή ένας εκτροφέας μπορεί να σου πει τ ράτσα είναι .
Μπορεί να εμφανιστούν πολλά προβλήματα υγείας επειδή την απέκτησες με λάθος τρόπο.
Ελπίζω όλα να πάνε καλά !!
ολα καλα θα πανε Louna mou οτι και να συμβει θα ειμαστε διπλα της.σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες που μου εδωσες.αν και πιστευω πως οταν αγαπας τα ζωα δεν παιζει ρολο αν ειναι καθαρο η ημαιαιμο.
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95