Εκτροφειο ή Pet City?


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.650
19.883
Βεβαίως και πουλάνε. Αρκεί να το παραγγείλεις και μέσα σε καμμιά ωρίτσα, σου'ρχεται delivery στην πόρτα σου.
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Το δεν πουλάνε πια σκύλους, καλό μεν δεν με καλύπτει, δε. Διότι δεν είναι ότι έκοψαν την πρακτική αυτή λόγω ηθικής. Νομίζω έπρεπε να διαλέξουν ανάμεσα σε κουτάβια και φαρμακευτικά προϊόντα.
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Το δεν πουλάνε πια σκύλους, καλό μεν δεν με καλύπτει, δε. Διότι δεν είναι ότι έκοψαν την πρακτική αυτή λόγω ηθικής. Νομίζω έπρεπε να διαλέξουν ανάμεσα σε κουτάβια και φαρμακευτικά προϊόντα.
Φαρμακευτικά είχαν από πάντα. Το λέω γιατί έχω ψωνίσει σε ώρα ανάγκης με βαριά καρδιά και είχαν και κουτάβια μέσα.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Φαρμακευτικά είχαν από πάντα. Το λέω γιατί έχω ψωνίσει σε ώρα ανάγκης με βαριά καρδιά και είχαν και κουτάβια μέσα.
Κατά παραγγελία πάντως να υποθέσω ότι σου φέρνουν πολλά pet shop κι ας μην τα χουν στη βιτρίνα. Μετρημένα είναι αυτά που δεν το κάνουν από άποψη.
 


Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Γιατί να πας καν στα πετ Σίτι για ψώνια; Είναι ανάγκη να τους στηρίξουμε έστω και με μισό ευρώ;
Κανονικά ψωνίζω από το ίντερνετ αλλά τροφή για τα πουλιά και τη vectra 3d δεν τα βρίσκω στο ίντερνετ
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Τροφή για τα πουλιά δεν ξέρω να σου πω που αλλού πουλάνε, αλλά vectra 3d σίγουρα μπορεί να βρει κανείς και σε άλλα πετ σοπ αλλά και σε κτηνιατρικά φαρμακεία.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf