Ελαιόλαδο; Παίζει;


tsaki

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2011
329
0
42
αλεξανδρουπολη, Εβρος
μπορει να εχει ξανααναλυθει απλα σκεφτομαι...το ελαιολαδο κανει καλο στο σκυλο? στον ανθρωπο εχει πολλα οφελη, γιατι οχι και στο σκυλι? και οι τροφες απο οτι βλεπω δεν εχουν ελαιολαδο. βεβαια οι κτηνιατροι λενε οτι δε χρειαζεται μιας και, μια καλη τροφη (ξηρα δινω ακομα) εχει τα παντα μεσα..πραγμα που εγω δε το πιστευω με τπτ!
 


lawrence-gr

Well-Known Member
2 Σεπτεμβρίου 2008
6.510
749
Ξεσσαλονικη!!!
αν η τροφη του σου φαινεται λιπαρη,τοτε δεν χρειαζεται.παρε μια κροκετα κ αστην σε μια χαρτοπετσετα,αν δεις οτι δεν ποτιζει μετα απο ωρα,αρα χρειαζεται λιγακι λαδακι,αλλα αν την δεις οτι αφηνει λαδακι,τοτε μην βαζεις καθολου.
 


tsaki

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2011
329
0
42
αλεξανδρουπολη, Εβρος
βασικα εχω σα κανονα η τροφη που θα παρω να ναι λιπαρη μολις την ανοιξω,,να λαδωνομαι δλδ με το πιασιμο! ομως τι ελαια βαζουν? σε καμια περιπτωση το αγνο παρθενο που μαζευω εγω απ τα δεντρα μου και δεν εχει ιχνος φαρμακου και ψεκασματος (τωρα και καλα διαφημιση στο λαδι μου χεχε)

εννοω, μπορει να εχει ιχθυελαια (που εχουν πολλες τροφες)...η οτιδηποτε αλλης μορφης "λαδι"
καπου ακουσα οτι κανει καλο στο τριχωμα το ελαιολαδο..ο δικος μου παντως το τρωει με βαρια καρδια..του πεφτει βαρυ ισως..να το σπασω με κατι?
 




tsaki

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2011
329
0
42
αλεξανδρουπολη, Εβρος
δε το χα καν στα υπ οψην...εχει πιο πολυ πρωτεινη? απο τιμη? καλο ακουγεται σαν λυση παντως μιας και ο σολομως ειναι παχυ ψαρι και φουλ στο Ω3 αν δεν απατώμαι!