Ενοχλήσεις στη βόλτα;


Status
Κλειδωμένο θέμα

vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
χαχα φανταζομαι με τι υφος γυρισες !! το τσακισες το παιδακι :D
 
  • Like
Reactions: ghelly












D

Deleted member 14614

Guest
Σημερα εκει που εχω φτάσει σε ενα σημείο καμια 200 μετρα από τις πετσετες λουομενων και ειμαι κοντά στο σημείο που στριβω σε κατι χωματόδρομους... ακουω από πισω και σκανε μυτη 2 αδέσποτα πιτσιρικια καπου 2-3 ετών... και να φωνάζουν "κωλοσκυλααααα κωλοσκυλααααααα" τσιριζοντας. Λεω να μη γυρίσω γιατι θα σουτάρω κανενα (δεν το χω με τα παιδιά καθολου) και τρέχουν και μας εχουν φτάσει, ο Αρης κατεβάζει κεφάλι λες και εχει κανει ζημιά και πάνε προς τη Σελιν που ειναι στο λουρι. Όπως γυρνάω όμως τρομάζει το ενα πιτσιρικι και τρώει μια σούπα στις πέτρες με τον κ@λο.... πειτε με κακιά αλλά το διασκεδασα.... δεν επαθε τιποτα αλλά το κλάμα που εριξε!!!!
χαχαχα
 










ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Παω την καθιερωμένη βραδυνη βολτα από την παραλια πλέον η οποια παραλια εχει πετρες όλων των μεγεθών.... Στην βολτα μας ακολουθει πλέον και ο Αρης, ενας 8 ετων σκυλος καταπληκτικός χαρακτηρας, μας προσπερνάει λόγω μεγαλυτερου δρασκελισμού και μετά μας περιμενει να τον φτάσουμε. Επειδη βεβαια ειναι χωρις λουρι και εγώ προσεχω να μην πηγαίνω σε κοσμο κλπ μηπως φοβηθουν επειδη ειναι μεγαλόσωμος
Σημερα εκει που εχω φτάσει σε ενα σημείο καμια 200 μετρα από τις πετσετες λουομενων και ειμαι κοντά στο σημείο που στριβω σε κατι χωματόδρομους... ακουω από πισω και σκανε μυτη 2 αδέσποτα πιτσιρικια καπου 2-3 ετών... και να φωνάζουν "κωλοσκυλααααα κωλοσκυλααααααα" τσιριζοντας. Λεω να μη γυρίσω γιατι θα σουτάρω κανενα (δεν το χω με τα παιδιά καθολου) και τρέχουν και μας εχουν φτάσει, ο Αρης κατεβάζει κεφάλι λες και εχει κανει ζημιά και πάνε προς τη Σελιν που ειναι στο λουρι. Όπως γυρνάω όμως τρομάζει το ενα πιτσιρικι και τρώει μια σούπα στις πέτρες με τον κ@λο.... πειτε με κακιά αλλά το διασκεδασα.... δεν επαθε τιποτα αλλά το κλάμα που εριξε!!!!
κακια :D
 
  • Like
Reactions: ghelly


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Είναι σαν τις διορθώσεις στους σκύλους που έρχονται από ψηλά και δεν τις συνδέει ο σκύλος με τον χειριστή.
Άντε το παιδάκι να συνδίασε το πέσιμο με την Ghelly. Mάλλον ότι το τιμώρησε ο θεός θα νομίζει :p
 


vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
Είναι σαν τις διορθώσεις στους σκύλους που έρχονται από ψηλά και δεν τις συνδέει ο σκύλος με τον χειριστή.
Άντε το παιδάκι να συνδίασε το πέσιμο με την Ghelly. Mάλλον ότι το τιμώρησε ο θεός θα νομίζει :p
μπα θα του λυγισαν τα γονατα απο τον φοβο και θα νομιζε ότι ειναι ζαλαδα απο τον ηλιο.....
 
  • Like
Reactions: ghelly and l.Kyveli




tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
maleficent κανονικά..άνοιξες και τα χέρια διπλατα και γελούσες με το κεφάλι ριγμένο πίσω και τα μαλλιά ν ανεμίζουν;
μπαααααα
αν ανοιγε και τα χερια διαπλατα θα σηκωνε το ποντικι με το τζουλιους στον αερα χαχα
 




vas

Well-Known Member
16 Μαϊου 2009
2.731
1.070
Βόλτα... εγώ, ο εκπαιδευτής, ο Άραγκον και 3 ντόμπερμαν. Έρχεται πιτσιρίκι του οποίου το ύψος ήταν ίδιο με των σκυλιών απο την αντίθετη κατεύθυνση με τη γιαγιά του και όταν φτάνει στο 1 μέτρο απο τα σκυλιά ,γυρίζει προς το μέρος τους και αρχίζει και κάνει "γαβ γαβ γαβ γαβ γαβ"...o_O
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
παιδιά τα πιτσιρίκια που κυκλοφορούν στους δρόμους μπορει να μοιάζουν αδεσποτα, αλλα είναι όλα τους δεσποζόμενα, αν και δεν φορανε ούτε μικροτσίπ ούτε τίποτα. πιαστε τα , αποπαρασιτώστε τα και βάλτε αγγελίες να ερθουν οι ιδιοκτήτες τους να τα μαζεψουν. δεν πάει άλλο. και την επόμενη που θα τα βγάλουν βόλτα να τα εχουν στο λουρί αν δεν τα εχουν αριστα εκπαιδευμένα σε β.υ
(πολύ μισος , το ξέρω, προσπαθώ χρόνια να το διορθώσω αλλα δεν )
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
παιδιά τα πιτσιρίκια που κυκλοφορούν στους δρόμους μπορει να μοιάζουν αδεσποτα, αλλα είναι όλα τους δεσποζόμενα, αν και δεν φορανε ούτε μικροτσίπ ούτε τίποτα. πιαστε τα , αποπαρασιτώστε τα και βάλτε αγγελίες να ερθουν οι ιδιοκτήτες τους να τα μαζεψουν. δεν πάει άλλο. και την επόμενη που θα τα βγάλουν βόλτα να τα εχουν στο λουρί αν δεν τα εχουν αριστα εκπαιδευμένα σε β.υ
(πολύ μισος , το ξέρω, προσπαθώ χρόνια να το διορθώσω αλλα δεν )
xχαχαχαχ!!
εσενα για εκπαιδευτικο σε κοβω...
 


Status
Κλειδωμένο θέμα