Ενοχλήσεις στη βόλτα;


Status
Κλειδωμένο θέμα


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
xχαχαχαχ!!
εσενα για εκπαιδευτικο σε κοβω...

εγω επρεπε να γινω εκπαιδευτικός... αν ζουσα όμως 50 χρόνια πισω... ξερεις με τη βίτσα ανα χείρας!

Και για να γυρίσω στο θεμα... ρε παιδια, πολυς αερας εδω... το ποντικι τα στηλώνει και δεν βγαίνει βολτα με τίποτα....
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
εγω επρεπε να γινω εκπαιδευτικός... αν ζουσα όμως 50 χρόνια πισω... ξερεις με τη βίτσα ανα χείρας!

Και για να γυρίσω στο θεμα... ρε παιδια, πολυς αερας εδω... το ποντικι τα στηλώνει και δεν βγαίνει βολτα με τίποτα....
τετοια εποχη πολυ αερα εχει μονο στις Μπαχαμες
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Μαλλον αλλαξα χώρα και δεν το πηρα ειδηση τοτε.... εδώ μας εχει παρει το κεφάλι και κοιμόμαστε με κουβέρτες. Αλλά η μικρή ουτε μπαλάκι μπορεί να παίξει ουτε βόλτα να βγει.Ξαπλώνει κατω και απλώνει σαν τραχανας και δεν κουνιέται.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.751
Μου συνέβη τρομερή ενόχληση στην βόλτα και μέχρι σήμερα πουθενά να την γράψω!!!

Επιτέλους θα πω τον πόνο μου.

Γέρος 90+έφυγες μου είπε πάρ το βρωμόσκυλο σου από δω, για τον Έλβις και όταν τον αγριόκοιταξα με ρώτησε "σε γα....ει καλά?"

Μπορώ να πω με θαύμασα, μόνο τον έκανα ρεζίλι σε όλη την πλατεία, δεν τον έδειρα και του είπα ότι δεν είναι κανείς να τα βάζει με την άνοια, άτιμη ασθένεια.

Γρήγορα ανακάλυψα ότι το είχε σκάσει γιατί είδα μία γριά να τον ψάχνει τρομαγμένη, της είπα να τον μαζέψει γιατί ή θα τον βρει μαύρο από το ξύλο ή θα τον περιμαζεύει από κανένα αστυνομικό τμήμα..
 






Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
545
Χολαργός
Ειδικα η τριτη ηλικια ομως, το χει παρακανει...οτι θες ακους...
Μυρτω απορω πως κρατηθηκες....γιατι εδω μιλαμε για μεγαλη χοντραδα πλεον..
Επρεπε να του πεις,να τον λυσω να.....δοκιμασεις κι εσυ;;;
Εε μα πια!!!!!
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Καλέ το γερόντιο με την άνοια...ότι θυμάται χαίρεται..μη τα παίρνετε τοις μετρητοίς...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.751
Επρεπε να του πεις,να τον λυσω να.....δοκιμασεις κι εσυ;;;
Να είχα κανένα σκύλο της προκοπής να του το λεγα, ο δικός μου την δουλειά αυτή ανάποδα πάει να την κάνει, από το κεφάλι, ρόμπα θα με έκανε :p
 




















Blacksatin

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
317
57
Neo Irakleio, Athens, Greece
Και η Sheeva στους διαφωνούντες. την πέφτει ξεδιάντροπα στον Kira αλλά εκείνος πέρα βρέχει! Πάει και του κολλάει την... πίσω μεριά στη μούρη, τίποτα αυτός. Κακόγουστος παιδί μου. Δεν έμοιασε καθόλου στον πατέρα του! :p
 
  • Like
Reactions: johnk


Status
Κλειδωμένο θέμα

Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.792
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf