Εφαρμογή φροντίδας κατοικίδιων για κινητά - ιδέες και εισηγήσεις


11pets

Member
11 Οκτωβρίου 2015
19
64
45
Δυνατότητα για remote access σε web camera και πρόταση για κτηνιατρικά κέντρα μέσω gps στην περιοχή κοντά μας,με διευθύνσεις,τηλέφωνα και google maps,κάποιες προτάσεις για το μελλοντικά features.Καλές δουλειές!
Καλή σας μέρα

Όσον αφορά τα κέντρα μέσω gps είναι κάτι στο οποίο ήδη δουλεύουμε μέσω google maps. και σύντομα θα το έχουμε.

Όσον αφορά το web cam προσπαθούμε να βρούμε μια λύση που να βολεύει και τους κτηνίατρους με τους οποίους συνεργαζόμαστε.

Ευχαριστούμε πολύ για τα σχόλια
 


11pets

Member
11 Οκτωβρίου 2015
19
64
45
Άλλη μία πρόταση για προσθήκη:

Στο ημερολόγιο, στις αποπαρασιτώσεις αλλά και τους εμβολιασμούς, θα μπορούσε να προστεθεί ένα πεδίο κειμένου για το φάρμακο/εμβόλιο που χρησιμοποιούμε.
πχ.

Ext. Deworming
Every 1 Month
Αμπούλα τάδε

Every 3 Months
Κολάρο τάδε

Θα μπορούσε επίσης να υπήρχε δυνατότητα να επιλέγουμε ποιοι μήνες θα είναι ενεργοί για τις υπενθυμίσεις. Scalibor πχ. δεν φοράμε όλο τον χρόνο.

Καλημέρα

Όντως καλές ιδέες και οι δύο. Την πρώτη θα την βάλουμε άμεσα στο πρόγραμμα και την άλλη για πιο μετά.

Ευχαριστούμε
 








Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.545
6.972
Θα το κάνουμε ειδική συμφωνία με τον @11pets
Τις πολύτιμες συμβουλές μας/ΣΟΥ, για μια θέση εργασίας, κατά προτίμηση διευθυντικής :D
Αχαχαχα μα μαρέκο, μη μεγαλοπιανόμαστε πχια (θα ξεκινήσω απ'τα χαμηλά) :ROFLMAO:
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.545
6.972
1. (debugging)
Στη λίστα με τα lab tests (δεν ξέρω αν το κάνει κ αλλού που πας να γράψεις, εκεί το δοκίμασα), όταν γράφω ένα νέο test name που περιέχει παρενθέσεις (το κάνω κατά το πρότυπο των ήδη υπαρχόντων ονομάτων και πήγα π.χ. να βάλω "(absolute)" και "(relative)" δίπλα σε ένα τεστ) πετάει error και με βγάζει.

2.
Test names που δεν βρήκα στη λίστα των numeric results αλλά τα έχω στις εξετάσεις που μου δίνουν αν θέλετε να τα προσθέσετε (εγώ είμαι κομπλέ, τα έβαλα ήδη με το χέρι):
- MXD (και MXD%): Μεσαιοκύτταρα --> content of the (leukocyte) mixture / unit: εγώ έχω k/μL αλλά ε κάτι παρόμοιο.
- RBC: Red Blood cell Count (Ερυθρά Αιμοσφαίρια) / unit: έχω M/mL -- αυτό μου κανε πολλή εντύπωση που δεν το βρήκα, φαντάζομαι είναι βασικό
- MCV: Mean Volume of Erythrocytes (Μέσος όγκος Ερυθρών) / unit: fL
- MPV: Mean Platelet Volume (Mέσος Όγκος Αιμοπεταλίων) / unit: fL
- PDW: Platelet Distribution Width (Εύρος Κατανομής Αιμοπεταλίων) / unit: fL
- Στα τεστ τύπου κρεατινίνη κτλ, εγώ έχω και κάλιο (potassium) που θα μπορούσε να προστεθεί / unit: mmol/L

3. (πρόταση)
Τα numeric results, τώρα που τα πέρασα όλα και βγήκαν μπόοολικα, χρειάζονται επιλογές για κάποιου είδους διαχείριση. Αρχικά χρειάζεται μια επιλογή για ένα απλό sort (τώρα ας πούμε μπαίνουν κατά σειρά που περάστηκαν, κάποιον θα τον βόλευε να κάνει ένα resorting π.χ. αλφαβητικά ή κατά ημερομηνία). Επίσης (ή εναλλακτικά) ένα απλό search στα λίστα με τα ήδη υπάρχοντα entries θα ήταν καλό.
Πιο εξελιγμένα, μια επιλογή για κατηγοριοποίηση θα ήταν καλή για να μην βλέπεις too much information με το πρώτο κοίταγμα (π.χ. κατηγορίες λευκα, ερυθρα,αιμοπετάλια, other). (Νταξ, εγώ είμαι κ των κατηγοριών πολύ, άλλοι προτιμούν όλα χύμα και search, είναι design decision)
Επίσης, στα lab tests θα ήταν καλό να υπήρχε κάποιου είδους σύμπτηξη, κατηγοριοποίηση ή search, ώστε να διευκολύνεσαι αν ψάχνεις ένα test diro ανάμεσα σε 50 leish entries. Και πάλι ή search ή επιλογή για οργάνωση των ίδιων τεστς (όλα τα leish ή όλα τα diro) κάτω από μία κατηγορία.
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.545
6.972
Από το επόμενο post, να αρχίσεις να τους χρεώνεις :D
Και είμαι ακόμα στο medical μόνο... :oops:
Κατάρες θα μου ρίχνουν στο τέλος, ρίχνω κατά ριπάς η καριόλα όταν μου λένε δώσε feedback/κάνε debugging... Και συγκρατήθηκα να φανταστείς. Too much information!
 


11pets

Member
11 Οκτωβρίου 2015
19
64
45
1. (debugging)
Στη λίστα με τα lab tests (δεν ξέρω αν το κάνει κ αλλού που πας να γράψεις, εκεί το δοκίμασα), όταν γράφω ένα νέο test name που περιέχει παρενθέσεις (το κάνω κατά το πρότυπο των ήδη υπαρχόντων ονομάτων και πήγα π.χ. να βάλω "(absolute)" και "(relative)" δίπλα σε ένα τεστ) πετάει error και με βγάζει.

2.
Test names που δεν βρήκα στη λίστα των numeric results αλλά τα έχω στις εξετάσεις που μου δίνουν αν θέλετε να τα προσθέσετε (εγώ είμαι κομπλέ, τα έβαλα ήδη με το χέρι):
- MXD (και MXD%): Μεσαιοκύτταρα --> content of the (leukocyte) mixture / unit: εγώ έχω k/μL αλλά ε κάτι παρόμοιο.
- RBC: Red Blood cell Count (Ερυθρά Αιμοσφαίρια) / unit: έχω M/mL -- αυτό μου κανε πολλή εντύπωση που δεν το βρήκα, φαντάζομαι είναι βασικό
- MCV: Mean Volume of Erythrocytes (Μέσος όγκος Ερυθρών) / unit: fL
- MPV: Mean Platelet Volume (Mέσος Όγκος Αιμοπεταλίων) / unit: fL
- PDW: Platelet Distribution Width (Εύρος Κατανομής Αιμοπεταλίων) / unit: fL
- Στα τεστ τύπου κρεατινίνη κτλ, εγώ έχω και κάλιο (potassium) που θα μπορούσε να προστεθεί / unit: mmol/L

3. (πρόταση)
Τα numeric results, τώρα που τα πέρασα όλα και βγήκαν μπόοολικα, χρειάζονται επιλογές για κάποιου είδους διαχείριση. Αρχικά χρειάζεται μια επιλογή για ένα απλό sort (τώρα ας πούμε μπαίνουν κατά σειρά που περάστηκαν, κάποιον θα τον βόλευε να κάνει ένα resorting π.χ. αλφαβητικά ή κατά ημερομηνία). Επίσης (ή εναλλακτικά) ένα απλό search στα λίστα με τα ήδη υπάρχοντα entries θα ήταν καλό.
Πιο εξελιγμένα, μια επιλογή για κατηγοριοποίηση θα ήταν καλή για να μην βλέπεις too much information με το πρώτο κοίταγμα (π.χ. κατηγορίες λευκα, ερυθρα,αιμοπετάλια, other). (Νταξ, εγώ είμαι κ των κατηγοριών πολύ, άλλοι προτιμούν όλα χύμα και search, είναι design decision)
Επίσης, στα lab tests θα ήταν καλό να υπήρχε κάποιου είδους σύμπτηξη, κατηγοριοποίηση ή search, ώστε να διευκολύνεσαι αν ψάχνεις ένα test diro ανάμεσα σε 50 leish entries. Και πάλι ή search ή επιλογή για οργάνωση των ίδιων τεστς (όλα τα leish ή όλα τα diro) κάτω από μία κατηγορία.


Ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ!
Ήδη δουλεύουμε στις ιδέες μου μας είπατε

SORTING:
Το έχουμε βάλει ήδη προτεραιότητα και στο τέλος της επόμενης βδομάδας θα το έχουμε λύσει.

Και πάλι ευχαριστούμε
 


11pets

Member
11 Οκτωβρίου 2015
19
64
45
1. (debugging)
Στη λίστα με τα lab tests (δεν ξέρω αν το κάνει κ αλλού που πας να γράψεις, εκεί το δοκίμασα), όταν γράφω ένα νέο test name που περιέχει παρενθέσεις (το κάνω κατά το πρότυπο των ήδη υπαρχόντων ονομάτων και πήγα π.χ. να βάλω "(absolute)" και "(relative)" δίπλα σε ένα τεστ) πετάει error και με βγάζει.

2.
Test names που δεν βρήκα στη λίστα των numeric results αλλά τα έχω στις εξετάσεις που μου δίνουν αν θέλετε να τα προσθέσετε (εγώ είμαι κομπλέ, τα έβαλα ήδη με το χέρι):
- MXD (και MXD%): Μεσαιοκύτταρα --> content of the (leukocyte) mixture / unit: εγώ έχω k/μL αλλά ε κάτι παρόμοιο.
- RBC: Red Blood cell Count (Ερυθρά Αιμοσφαίρια) / unit: έχω M/mL -- αυτό μου κανε πολλή εντύπωση που δεν το βρήκα, φαντάζομαι είναι βασικό
- MCV: Mean Volume of Erythrocytes (Μέσος όγκος Ερυθρών) / unit: fL
- MPV: Mean Platelet Volume (Mέσος Όγκος Αιμοπεταλίων) / unit: fL
- PDW: Platelet Distribution Width (Εύρος Κατανομής Αιμοπεταλίων) / unit: fL
- Στα τεστ τύπου κρεατινίνη κτλ, εγώ έχω και κάλιο (potassium) που θα μπορούσε να προστεθεί / unit: mmol/L

3. (πρόταση)
Τα numeric results, τώρα που τα πέρασα όλα και βγήκαν μπόοολικα, χρειάζονται επιλογές για κάποιου είδους διαχείριση. Αρχικά χρειάζεται μια επιλογή για ένα απλό sort (τώρα ας πούμε μπαίνουν κατά σειρά που περάστηκαν, κάποιον θα τον βόλευε να κάνει ένα resorting π.χ. αλφαβητικά ή κατά ημερομηνία). Επίσης (ή εναλλακτικά) ένα απλό search στα λίστα με τα ήδη υπάρχοντα entries θα ήταν καλό.
Πιο εξελιγμένα, μια επιλογή για κατηγοριοποίηση θα ήταν καλή για να μην βλέπεις too much information με το πρώτο κοίταγμα (π.χ. κατηγορίες λευκα, ερυθρα,αιμοπετάλια, other). (Νταξ, εγώ είμαι κ των κατηγοριών πολύ, άλλοι προτιμούν όλα χύμα και search, είναι design decision)
Επίσης, στα lab tests θα ήταν καλό να υπήρχε κάποιου είδους σύμπτηξη, κατηγοριοποίηση ή search, ώστε να διευκολύνεσαι αν ψάχνεις ένα test diro ανάμεσα σε 50 leish entries. Και πάλι ή search ή επιλογή για οργάνωση των ίδιων τεστς (όλα τα leish ή όλα τα diro) κάτω από μία κατηγορία.
Το πρώτο πρόβλημα με τις παρενθέσεις μόλις λύθηκε. Έχουμε ήδη ανεβάσει το update στο google play (Β.1.007) και σε μερικές ώρες θα είναι έτοιμο για update.

Ήδη δουλεύουμε στα υπόλοιπα σχόλια που μας δώσατε και στις επόμενες μέρες θα έχουμε επιπλέον αλλαγές, ευχαριστούμε και πάλι
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Θα μπορούσε να υπάρχει κάποια καρτέλα για την διατροφή; Είτε γι'αυτούς που ταΐζουν ξηρά, που θα γράφουν ποτέ άνοιξαν τσουβάλι x ποσότητας τάδε ετικέτες, είτε γι'αυτούς που ταΐζουν μαγειρευτό ή barf ώστε να μπορούν να τσεκαρουν αν έχουν ικανοποιητικη ποικιλία μέσα στο χρονικό διάστημα που τους ενδιαφέρει.

Ωραία η εφαρμογή!
 


11pets

Member
11 Οκτωβρίου 2015
19
64
45
1. (debugging)
Στη λίστα με τα lab tests (δεν ξέρω αν το κάνει κ αλλού που πας να γράψεις, εκεί το δοκίμασα), όταν γράφω ένα νέο test name που περιέχει παρενθέσεις (το κάνω κατά το πρότυπο των ήδη υπαρχόντων ονομάτων και πήγα π.χ. να βάλω "(absolute)" και "(relative)" δίπλα σε ένα τεστ) πετάει error και με βγάζει.

2.
Test names που δεν βρήκα στη λίστα των numeric results αλλά τα έχω στις εξετάσεις που μου δίνουν αν θέλετε να τα προσθέσετε (εγώ είμαι κομπλέ, τα έβαλα ήδη με το χέρι):
- MXD (και MXD%): Μεσαιοκύτταρα --> content of the (leukocyte) mixture / unit: εγώ έχω k/μL αλλά ε κάτι παρόμοιο.
- RBC: Red Blood cell Count (Ερυθρά Αιμοσφαίρια) / unit: έχω M/mL -- αυτό μου κανε πολλή εντύπωση που δεν το βρήκα, φαντάζομαι είναι βασικό
- MCV: Mean Volume of Erythrocytes (Μέσος όγκος Ερυθρών) / unit: fL
- MPV: Mean Platelet Volume (Mέσος Όγκος Αιμοπεταλίων) / unit: fL
- PDW: Platelet Distribution Width (Εύρος Κατανομής Αιμοπεταλίων) / unit: fL
- Στα τεστ τύπου κρεατινίνη κτλ, εγώ έχω και κάλιο (potassium) που θα μπορούσε να προστεθεί / unit: mmol/L

3. (πρόταση)
Τα numeric results, τώρα που τα πέρασα όλα και βγήκαν μπόοολικα, χρειάζονται επιλογές για κάποιου είδους διαχείριση. Αρχικά χρειάζεται μια επιλογή για ένα απλό sort (τώρα ας πούμε μπαίνουν κατά σειρά που περάστηκαν, κάποιον θα τον βόλευε να κάνει ένα resorting π.χ. αλφαβητικά ή κατά ημερομηνία). Επίσης (ή εναλλακτικά) ένα απλό search στα λίστα με τα ήδη υπάρχοντα entries θα ήταν καλό.
Πιο εξελιγμένα, μια επιλογή για κατηγοριοποίηση θα ήταν καλή για να μην βλέπεις too much information με το πρώτο κοίταγμα (π.χ. κατηγορίες λευκα, ερυθρα,αιμοπετάλια, other). (Νταξ, εγώ είμαι κ των κατηγοριών πολύ, άλλοι προτιμούν όλα χύμα και search, είναι design decision)
Επίσης, στα lab tests θα ήταν καλό να υπήρχε κάποιου είδους σύμπτηξη, κατηγοριοποίηση ή search, ώστε να διευκολύνεσαι αν ψάχνεις ένα test diro ανάμεσα σε 50 leish entries. Και πάλι ή search ή επιλογή για οργάνωση των ίδιων τεστς (όλα τα leish ή όλα τα diro) κάτω από μία κατηγορία.

Χαιρετε!
Στο version B.1.009 που μόλις έγινε διαθέσιμο στο Google Play λύσαμε το θέμα της εισήγησης 3



Συνεχίζουμε τώρα στα υπόλοιπα

Επλίζουμε να συνεχίσετε να μας στέλντετε σχόλια και εισηγήσεις
 


11pets

Member
11 Οκτωβρίου 2015
19
64
45
Θα μπορούσε να υπάρχει κάποια καρτέλα για την διατροφή; Είτε γι'αυτούς που ταΐζουν ξηρά, που θα γράφουν ποτέ άνοιξαν τσουβάλι x ποσότητας τάδε ετικέτες, είτε γι'αυτούς που ταΐζουν μαγειρευτό ή barf ώστε να μπορούν να τσεκαρουν αν έχουν ικανοποιητικη ποικιλία μέσα στο χρονικό διάστημα που τους ενδιαφέρει.

Ωραία η εφαρμογή!
Νομίζω ότι μου ξεφυγε το μήνυμα αυτό, απολογούμαι

Ναι έχουμε ήδη βάλει σε προτεραιότητα το θέμα της τροφής και περιμένω ότι σε μερικές βδομάδες θα το έχουμε
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
από την στιγμή που αποθηκεύω το ιατρικό ιστορικό στο κινητό μου και σε εφαρμογή το έχουν και οι the others για μελέτες, στατιστικά κ.α και να κερδίζουν χρήματα.. μπορούν μόνο με με ελέγχουν, εγώ όχι.. και οτι terms/και συννεφιασμένες sundays και να έχει.. η διαχείριση των δεδομένων θα γίνει όποτε θέλουν.. διαβάζουμε σχεδόν καθημερινά τα παγωτά scandals στο ίντερνετ.. οπότε δεν θα το προτιμήσω.. θα προτιμήσω τα ιατρικά δεδομένα του σκύλου μου να τα έχω εγώ και ο κτηνίατρός μου.. γιατί αν αρχίσει το καζάνι με το ποιός έχει τόση πελατεία ενώ ο άλλος δεν έχει, ο τάδε πουλάει τόσα ο άλλος όχι.. θα κάνω διπλή ζημιά και στον κτηνιατρικό κλάδο.. αργά η γρήγορα με διαφημίσεις/κτλ εδώ και φτώχεια-μαρασμό αλλού..θα έχει το τάδε φάρμακο επιτυχία εδώ κτλ.. και τα γνωστά που ο καθένας ανάλογα καταλαβαίνει.. μπορεί οι προθέσεις να είναι καλές-αγνές.. αλλά το εμπόριο και ο βωμός του είναι να πιάσω την Χίμαιρα και να την φάω... καλή επιτυχία στο πρόγραμμα.. εύχομαι στα πλαίσια της ελευθερίας έκφρασης και λόγου η αρνητική κριτική να φανεί κάπου/κάπως χρήσιμη...
 


11pets

Member
11 Οκτωβρίου 2015
19
64
45
Χαίρετς ntoulis

Το έχουμε σκεφτεί αυτό. Πολύ απλά μπορείς να έχεις τα δεδομένα στο κινητό σου και μέσα από τις ρυθμίσεις της εφαρμογής να απαγορεύσεις την επικοινωνία. Έτσι τα δεδομένα σου μπορείς να τα βλέπεις μόνο εσύ και δεν βγαίνουν ποτέ από το κινητό σου. Επίσης στη βάση δεδομένων έχει αποκλειστικά πρόσβαση η εφαρμογή οπότε άλλες εφαρμογές δεν μπορούν να δουν τα δεδομένα σου.

Settings -> automatic backup -> never
Settings -> send error reports -> never
Settings -> share anonymous usage statistics -> unchecked

(Τα usage statistics είναι ο χρόνος εκτέλεσης διαφόρων συναρτήσεων για να δούμε ποια κομμάτια του κώδικα της εφαρμογής χρειάζονται βελτίωση, δεν έχει να κάνει με δεδομένα της βάσης)


Πάντως εμείς ούτως ή άλλως τα δεδομένα ΔΕΝ τα ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ με ΚΑΝΕΝΑ ούτε άμεσα ούτε έμμεσα, ούτε ως προϊόν στατιστικής ανάλυσης.

Αν έχεις οποιαδήποτε επιπλέον απορία επί του θέματος ή χρειάζεσαι οποιαδήποτε διευκρίνηση πολύ ευχαρίστως.

Επίσης αν έχεις οποπιαδήποτε εισήγηση για το πως να αυξήσουμε τα επίπεδο ιδιοτικότητας και ασφάλειας μας ενδιαφέρει πάρα πολύ.

Ελπίζω ότι με τις διευκρινήσεις αυτές θα νιώθεις πιο ασφαλής.
 
  • Like
Reactions: ghelly and johnk


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
ασφαλής δεν νιώθω ποτέ.. μου το έχει δείξει η ελληνική μυθολογία που ο ήφαιστος ο θεος της τεχνολογίας ήταν κουτσός ! (περίεργο) και του έδωσαν για γυναίκα την πιο όμορφη ! ( περίεργο) είμαι της γνώμης οτι η τεχνολογία είναι η καταστροφή η αυτοκαταστροφή.. το τεχνικό μέρος (για το πως απενεργοποιώ) το τάδε.. δεν μου δίνει κάποια ασφάλεια αφου θα πρέπει να ''ποντάρω/επενδύσω'' στην εμπιστοσύνη μιας εταιρίας που μου είναι παντελώς άγνωστοι..

οι προθέσεις σίγουρα είναι καλές.. οι άνθρωποι και το κέρδος χρήμα κτλ δεν είναι.. άπειρα παραδείγματα με την τεχνολογία.. ακόμα και τώρα έχω κινητό των 20 ευρώ πριν 6-7 χρόνια.. αποφεύγω το ''μαζικό'' όσο μπορώ δηλαδή... και στην ιστορία της ιατρικής υπάρχουν πάρα πολλά παραδείγματα, που οι καλές αγνές προθέσεις έγιναν όχι κρίση αλλά κρίσοι...

νομίζω είμαι οφ τόπικ με μανιφέστο κατά της τεχνολογίας.. ο καθένας κάνει τις επιλογές του.. άλλος επιλέγει να είναι στους ''γραφικούς/ρομαντικούς'' και άλλος στο ''Δαιδαλικός-Φαέθων'' που θέλει τα ηνία από το άρμα... εύχομαι να πάει καλά η εφαρμογή και απλά οι ''δικές'' μου απόψεις να είναι απλά ένα ντισλάικ που λένε για έσας και ένα λάικ για τους ''άλλους' :rolleyes:
 


11pets

Member
11 Οκτωβρίου 2015
19
64
45
Ωραία!

Καταρχήν να πω ότι ο σχεδιασμός, η εκτέλεση και η πληρότητα της εφαρμογής είναι ήδη εξαιρετικά και αναμένουμε με χαρά τις βελτιώσεις.

1) (debugging)
Στο medical > lab results > numeric results δε μπορώ να σβήσω entry (ενώ αντίστοιχα στο lab tests με παρατεταμένο tap μπορώ).

2) (πρόταση για κάποια επόμενη έκδοση)
Στο manage professionals, προτείνω αφού περαστεί/σωστεί μια καρτέλα να γίνεται "active" (δεν ξέρω πώς να το πω αλλιώς, θα περιγράψω παρακάτω) μετά, τουτέστιν να μη μπορείς να γράψεις εκτός κι αν πατήσεις μια επιλογή edit (όπου θα σε γυρνάει στο περιβάλλον που είναι η καρτέλα τώρα) και έτσι να γίνονται active στοιχεία όπως το τηλέφωνο (να κάνεις tap και να σου δίνει η επιλογή να καλέσεις μέσω τηλεφώνου/skype/κτλ), τα λινκς όπως η hopepage και το fb να γίνουν active links που τα πατάς και σου δίνει η επιλογή να τα ανοίξεις με ένα browser, το location να το πατάς και να σου δίνει επιλογή να το ψάξεις σε ένα χάρτη (π.χ. google maps κτλ) κοκ κοκ. Ναι ξέρω, πολλή δουλειά, αλλά ωραίο feature για το απώτερο μέλλον.

3) Τι ακριβώς γίνεται με το syncing? Υπάρχει τέτοια επιλογή; Δηλαδή αν κάνω register/log in και backup στο cloud σας, θα μπορώ να περνάω entries π.χ. στο tablet και να τα κατεβάζω στο κινητό; Αν όχι, θα ήταν πολύ χρήσιμο για μια μελλοντική έκδοση.

@l.Kyveli υπομονή καλέ, σου λέει ετοιμάζουν iOS έκδοση τα παιδιά!
Χαίρετε

Μόλις τακτοποιήθηκε το πρώτο θέμα που, αυτό της διαγραφής lab results

Είναι στο version B.1.014.

Συνεχίζουμε να δουλεύουμε στα επόμενα προβλήματα που μας είπατε


Ευχαριστούμε και πάλι για τα σχόλια και τις εισηγήσεις και σας παρακαλούμε να μας στείλετε ό,τι άλλο θεωρείτε ότι χρειάζεται να φτιάξουμε, βελτιώσουμε, συμπεριλάβουμε
 


11pets

Member
11 Οκτωβρίου 2015
19
64
45
Με μία πολύ γρήγορη ματιά, το βρήκα αρκετά πλήρες. Πολύ καλή δουλειά. Μπράβο.

Ένα bug: Αν έχεις προσθέσει μόνο ένα ζώο και φωτογραφία του, στο tab με τις λεπτομέρειες του ζώου, η φωτογραφία εμφανίζεται κανονικά. Στη λίστα των ζώων όμως η φωτογραφία δεν φαίνεται. Με την προσθήκη δεύτερου ζώου, το πρόβλημα λύνεται.
Χαίρετε, αυτό το έχουμε διορθώσει στην τελευταία ανανέωση Β.1.021. Αν συνεχίζει να υπάρχει το πρόβλημα σε παρακαλούμε να μας πεις
 
  • Like
Reactions: johnk