Ζητείται καθαρίστρια- που δεν φοβάται τα τρελά κορίτσια μου!!


Status
Κλειδωμένο θέμα

FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Πριν βάλω αγγελία στην Χ.Ε και μου βγαίνει το πάτος με “ Castings”, είπα να ρωτήσω και εδώ πέρα, μήπως κάποιος από σας έχει κάτι υπόψη του.

Λοιπόν : ψάχνω καθαρίστρια/ καθαριστή (ίσως και για λίγο σίδερο) για 5-6 ώρες περίπου - μια φορά την εβδομάδα για την περιοχή Μενίδι (10η Μενιδίου, κοντά σε λεωφόρο / συγκοινωνίες από κέντρο).
Αυτό το άτομο θα πρεπει να είναι εξοικειωμένο με σκυλιά και βέβαια να είναι έμπιστο. Συστάσεις προτιμούνται!


Αν έχετε κάτι κατά νου- κάποιων να ενδιαφέρεται- στείλτε ΠΜ !!

 




FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Ααα ρε Γιαννη- με εκανες και γελασα πολυ!!
Αλλα μαλλον τα εχεις παραξηγησει τα αγγελουδια μου!!:D:D:D


Μεχρι τωρα καθαριζαμε μονες μας (εγω και η κορη μου) και ειμαστε μια χαρα ακομα!!:):)

Αλλα πριν απο λιγο καιρο μετακομισαμε σε δικο μας, μεγαλητερο σπιτι- και λογο επαγελματικων υποχρεωσεων ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ πια!!
Και πριν βρομισουμε εδω περα, ειπα να βρω μια καθαρηστρια να μας βοηθησει λιγακι!

Τα κοριτσια μου ειναι καλα παιδακια!!
Απλα λιγο αποτομες και τρελες!
Ασε που τους αρεσει να ορμανε σε σκουπες- ηλεκτρικες και μη!
Και ετσι θα ηταν καλο αυτο το ατομο- να ειναι στην θεση να τους βαλει στα Crate τους, οταν χρειαστει- για να δουλεψει με την ησυχια του.
 


Xotikouli

Well-Known Member
24 Δεκεμβρίου 2006
4.974
630
Athens
Ααα ρε Γιαννη- με εκανες και γελασα πολυ!!
Κι εμένα! :D:D

Frenchie έχω υπόψη μου μια κοπέλα που κατά πάσα πιθανότητα θα μπορεί να αντιμετωπίσει τα τέρατα :p:D

Απλά θα πρέπει να κάνεις υπομονή 1-2 μέρες γιατί έχω πρόβλημα με το κινητό μου και δεν έχω πρόσβαση στον τηλεφωνικό μου κατάλογο. Αν δεις και περάσει το ΣΚ και δεν σου έχω στείλει κάτι, στείλε μια υπενθύμηση γιατί δεν εμπιστεύομαι και πολύ το μυαλό μου τελευταία, έχει κρασάρει :rolleyes:
 




vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Ο/Η προηγούμενος/η τι απέγιναν.........??

ή δε θες να συζητάς γι' αυτό..........

έμεινε τπτ..........

Ή ΕΦΑΓΑΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ ΤΟΥΣ?????
Εγώ πάντως τις προάλλες είδα τη MonaLisa να σκάβει στο χώμα σε ένα σημείο της αυλής τους...
Να ήταν το υπόλοιπο που το έθαψε για τις δύσκολες μέρες?:-k
 
Last edited:






vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Την καθαρίστρια πάντως δεν είδα να την ψάχνει κανείς στα δελτία ειδήσεων... μάλλον χάλια καθάριζε!:D
 




GAIA LYKAIA

Well-Known Member
30 Δεκεμβρίου 2007
614
16
56
Θεσσαλονίκη
gaialykaia.com
Αυτοί οι κλειστοί κύκλοι..... έτσι δικαιολογούν και ΘΑΒΟΥΝ τα πάντα!!!

ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ ΗΞΕΡΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ τι δράματα παίζονται πίσω από τους μαντρότοιχους & τα κλειστά παντζούρια!!!
 


Alex10

New Member
4 Ιανουαρίου 2011
1
0
Ακόμα ψάχνεις για κοπέλα;;

...................................................................
Τα greeklish απαγορεύονται από τους κανονισμούς του forum.
Το κείμενο διορθώθηκε.
 
Last edited by a moderator:




Status
Κλειδωμένο θέμα