Ζητείται καροτσάκι σκύλου 30 κιλών (λυκόσκυλο)


deliaki

Well-Known Member
26 Μαϊου 2011
447
45
40
ελληνορωσων
δυστηχως ακομη δεν μου εχουν στειλει την αιωρα ωστε να μπορεσουμε να δοκιμασουμε αν κανει στο σκυλακι σου και το καροτσακι του φλωρακου...λυπαμαι πολυ για το σκυλακο σου και ειλικρινα,λυπηθηκα πολυ.
ευχομαι να μην ποναει τουλαχιστον...αν δε σου κανει το καροτσακι της γιασμιν στειλε μου μνμ να συναντηθουμε και να μιλησω κι εγω στη φιλη μου πια(τοσο που μου σταθηκε και αυτη) απο το handicap pets να στειλουμε μια αιτηση μηπως και σου δωρισουν καποιο καινουριο ακριβως στα μετρα του δικου σου σκυλακου.....υπομονη και δυναμη!!!
 


dimitra1971!

Banned
Banned
29 Σεπτεμβρίου 2011
171
2
Σου ευχομαι οτι καλυτερο.Ξέρω οτι τα σκυλιά μας ειναι για ολους μας μέλος της οικογένειας μας και θα κάνουμε το καλυτερο για αυτά. Σου ευχομαι πρώτα να γινει ένα "θαυμα" αλλιως να ζήσει μαζί σας χωρις πονο οσο γινεται καλυτερα και περισσοτερο.
 




Erikoula

Member
8 Μαρτίου 2012
8
0
Άργησα πολύ να απαντήσω και ζητώ συγνώμη.
Δυστυχώς τα δεινά έρχονται όλα μαζί και μαζί με τα τρεχάματα του σκύλου είχαμε κ τη γιαγιά στο νοσοκομείο, όπου και κατέληξε (από αλλού τα περιμέναμε, αλλού μας βρήκαν). Έτσι δεν υπήρξε πάρα πολύς χρόνος στις αρχές να κάνουμε τη bianca να συνηθίσει το καροτσάκι. Παρόλα αυτά, κάποια στιγμή γύρω στο Πάσχα, όπου ηρεμήσαμε κάπως, τα καταφέραμε και την πείσαμε να το χρησιμοποιεί.
Έχει ανέβει πολύ η ψυχολογία της και προς το παρόν ελπίζουμε ότι δε θα χουμε άλλα δυσάρεστα στην οικογένεια, καθώς τρώει, δεν πονάει και δεν γκρινιάζει πολύ (λιγάκι μόνο όπως όλες οι γριες άλλωστε..).

Επισυνάπτω και τη φωτογραφία της να τη θαυμάσετε...
DSC01737.jpg
 


Erikoula

Member
8 Μαρτίου 2012
8
0
Επισυνάπτω κ άλλη μια (είναι πιο όμορφη εδώ) όπου λιάζεται...
DSC01747.jpg
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Μακάρι να μην σας ανησυχήσει τίποτα και καμια έγνοια!!!
Μακρυά πλέον τα προβλήματα!!!
Κούκλα ειναι πάντως, δεν χάνει το στυλ της!
 




doraggel

New Member
13 Οκτωβρίου 2013
1
0
καροτσακι για λυκο

καλησπερα σε ολους..μηπως υπαρχει ακομη διαθεσιμο καποιο καροτσακι για λυκο; :(
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3