Ζητείται μικρόσωμο σκυλάκι Ηράκλειο Κρήτης


Gherudos

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2011
423
0
Ηράκλειο
Ότι λέει η αγγελία παιδιά, αν υπάρχει κανένα αδεσποτάκι που πρόσφατα μαζέψατε και θέλετε να πάει σε μια οικογένεια που θα το υπεραγαπήσει επικοινωνήστε μαζί μου.
 




skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Ότι λέει η αγγελία παιδιά, αν υπάρχει κανένα αδεσποτάκι που πρόσφατα μαζέψατε και θέλετε να πάει σε μια οικογένεια που θα το υπεραγαπήσει επικοινωνήστε μαζί μου.
Τι;;;;
Εδω!Εδω!Εχω μια σκυλιτσα 9 μηνων,στειρωμενη,εμβολιασμενη κ τα σχετικα!Μαζεψα 5 κουταβια κ εχει μεινει αυτη πλεον!Ειναι μια κουκλα!Ειναι 20 κιλα.Αν θες φωτος κλπ εδω ειμαστε!Στη φερνω κ Ηρακλειο!

Ολα αυτα.....ΑΡΚΕΙ ..... να παει σε οικογενεια για παντα!Κ μεσα στο σπιτι! :)
 








Gherudos

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2011
423
0
Ηράκλειο
Παιδιά, η αδερφή μου θέλησε να αγοράσει jack ruchel terrier και είχε βρεί μάλιστα, όμως κάθισα και της εξήγησα τα σχετικά (pet shop, puppy mils) και άλλαξε γνώμη. Χρειάζεται ένα μικρόσωμο για να το παίρνει μαζί της γιατί τα Σ/Κ φεύγει και θέλει να μπορεί να το παίρνει μαζί της όπου κι αν βρίσκεται. Η αδερφή μου και ο γαμπρός μου θα το υπεραγαπάνε και θα του παρέχουν τα πάντα, είμαι σίγουρος και μπορώ να εγγυηθώ γι αυτό! Χανιά-Ηράκλειο αν υπάρχει κάποιο μικρόσωμο κουτάβι θα μπορέσουμε να το πάρουμε. Θέλουνε κουτάβι οπωσδήποτε και όχι μεγάλο σε ηλικία.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Ημίαιμο κουτάβι, δύσκολο να ξέρεις με σιγουριά, πόσο μικρό θα γίνει.
Κι αν τελικά, δεν γίνει 8 κιλά και γίνει 12; Τι θα κάνουν;
 


cookie la francaise

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2013
181
33
Παιδιά, η αδερφή μου θέλησε να αγοράσει jack ruchel terrier και είχε βρεί μάλιστα, όμως κάθισα και της εξήγησα τα σχετικά (pet shop, puppy mils) και άλλαξε γνώμη. Χρειάζεται ένα μικρόσωμο για να το παίρνει μαζί της γιατί τα Σ/Κ φεύγει και θέλει να μπορεί να το παίρνει μαζί της όπου κι αν βρίσκεται. Η αδερφή μου και ο γαμπρός μου θα το υπεραγαπάνε και θα του παρέχουν τα πάντα, είμαι σίγουρος και μπορώ να εγγυηθώ γι αυτό! Χανιά-Ηράκλειο αν υπάρχει κάποιο μικρόσωμο κουτάβι θα μπορέσουμε να το πάρουμε. Θέλουνε κουτάβι οπωσδήποτε και όχι μεγάλο σε ηλικία.
Φιλοξενω ενα κουταβακι, ειναι 3 μηνων περιπου κ εχει κανει κ το πρωτο εμβολιο. Ο κτηνιατρος ειπε θα γινει μικροσωμοΣυνταγή_20130725_163847_01(1)-1-1-1.jpg
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ Η ΖΟΥΖΟΥ - ΜΙΚΡΟΣΩΜΟ ΗΜΙΑΙΜΟ ΤΖΑΚ ΡΑΣΕΛ
Είναι 5,5 κιλά, 11 μηνών, εμβολιασμένη και στειρωμένη. Εξαιρετικά καλόχαρο και τσαχπίνικο ζωάκι που δεν λερώνει μέσα στο σπίτι. Είναι ήσυχη και καλόβολη. Εγκαταλείφθηκε από την οικογένεια που την είχε, η οποία έφυγε σε μια νύχτα από το σπίτι που ζούσε αφήνοντας την να περιμένει μάταια. Θα δοθεί για μέσα σε σπίτι, με υπεύθυνη δήλωση υιοθεσίας και microchip από την Ζωόφιλη Δράση Ηρακλείου. Μπορεί να έρθει μέχρι Αθήνα. Τηλ. 6942664442 (Νίκη) Σωματείο Ζωόφιλη Δράση



 




Gherudos

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2011
423
0
Ηράκλειο
Επιστρέφω μετά από καιρό για να σας ενημερώσω ότι υιοθέτησε την Μαλ, το κουτάβι που βρέθηκε στη Μονάδα Αλεξιπτωτιστών στο Μάλεμε. Είναι κούκλα και πολύ μικρόσωμη. Δυστυχώς τα αδερφάκια της δεν είχαν την ίδια τύχη :/
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Δεν την ξέρω την ιστορία.
Να της ζήσει λοιπόν η μικρούλα και να περάσουνε μαζί, πολλά ανέφελα χρόνια.
Και καμμιά φωτό, δεν θα μας χάλαγε :)
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Πολύ χαριτωμένη, αλλά το βλέμμα της, νομίζω ότι υπόσχεται μέρες αξέχαστες, στην οικογένεια *demonio*:razz:
 






Δάφνη

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
797
2
Π. Φάληρο
Αυτό είδα κι εγώ, το βλέμμα του Μάρλεϋ (που έλεγα αχ χαριτωμενιά και τσαχπινιά...)
Αν βλέπεις κι εσύ κάτι από Μαρκύλη, να προειδοποιήσουμε τα παιδιά να πάρουν τα μέτρα τους. :rolleyes: