Ηλεκτρικη σκουπα Dyson


sad_sam

Active Member
8 Φεβρουαρίου 2011
31
5
Γεια σας,

σκεφτομαι να κανω δωρο στον εαυτο μου φετος τα Χριστουγεννα μια Dyson DC32 animal pro.
Επειδη ειναι αρκετα ακριβη το ψαχνω οσο μπορω. Οτι εχω βρει σε διαφορα sites ειναι θετικα σχολια.
Αν καποιος απο εσας εχει μια τετοια σκουπα θα με βοηθουσε πολυ να μου ελεγε την γνωμη του και τις εμπειριες του. (π.χ καθαριζει τις τριχες τοσο καλα οσσ λενε και απο τα χαλια και απο το αυτοκινητο;)

Ευχαριστω και καλες γιορτες σε ολους
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
την εχω!!
ειναι το πολυτιμοτερο πραγμα σπιτι μου!! οχι απο αποψη χρηματων, αλλα χρηστικοτητας.. δεν υπαρχει η σκουπα!
ειναι οντως λιγο ακριβη .. αλλα την εχω εδω και 4 χρονια.. δεν την αλλαζω με τιποτα!!!
δεν της ξεφευγει ουτε χνουδι! Δυναμη!!
Αν μπορεις να την παρεις, παρτην! δεν θα το μετανιωσεις!!
 


sad_sam

Active Member
8 Φεβρουαρίου 2011
31
5
να σε ρωτησω καπου διαβασα οτι αν τραβηξει κανα κομματι χαρτι μπορει να μπλοκαρει. Ισχυει αυτο? Εχεις αντιμετωπισει κανενα αλλο προβλημα?
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
Κορυφαία επιλογή. Όλη τη διαφορά την κάνουν τα εξαρτήματα που ονομάζονται turbo head και mini turbo head που περιλαμβάνονται στο συγκεκριμένο μοντέλο (optional στα υπόλοιπα). Πολύ καλή στα χαλιά (βέβαια έχω μεσότριχο σκύλο, άρα δεν γνωρίζω την αποτελεσματικότητά της σε κοντότριχα) και πολύ καλή ποιότητα κατασκευής. Από τις ελλάχιστες συσκευές που δεν έπαθαν τίποτε από τη φωτιά στο σπίτι. Η απουσία σακούλας σαφώς στα συν της.
 






mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
έχω κι εγώ την animal pro πραγματική επένδυση για όσους έχουν ζώα!!!
Dyson DC32 Animalpro Ηλεκτρική σκούπα
την έχω περίπου ένα χρόνο και ρουφάει τα πάντα!!!
όσο για το εξάρτημα δεν ξέρω κατά ποσο έχει επιτυχία η σκούπα είναι από μονη της turbo και κάνει αρκετό θόρυβο σε σχέση με άλλες αλλα και πραγματική δουλειά σε σχέση με άλλες
 


BiggBilly

Well-Known Member
28 Μαϊου 2010
4.237
407
Γλυφάδα
Ηλεκτρική σκούπα είναι αυτό που σπρώχνει η γυναίκα πέρα δώθε στο σπίτι, κάνει "βρουουου" και πάντα δουλεύει όταν κοιμόμαστε?
 
  • Like
Reactions: Nontasbit


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Ηλεκτρική σκούπα είναι αυτό που σπρώχνει η γυναίκα πέρα δώθε στο σπίτι, κάνει "βρουουου" και πάντα δουλεύει όταν κοιμόμαστε?
Ακριβως αυτο!
Αυτο που αν δεν μας περνατε θα ακουγαμε την γκρινια για τις τριχες στα απειρα μαυρα ρουχα σας επειδη καθεστε στον καναπε...


οσο διαβαζω το ποστ.. τοσο πωρώνομαι με την σκουπα... :p
Ουτε εγω εχω το εξαρτημα, εχω 3 κοντοτριχα και εγγυωμαι οτι δεν αφηνει τιποτα πισω, απο καναπεδες , χαλια απο παντου, ασε που η κεφαλή της χωραει παντου.. εννοειται το οτι δεν εχει σακουλα βοηθαει πολυ! πλενεται το φιλτρο της με νερακι, μια χαρα, καινουρια παλι.
Δεν εχει κολησει ποτε απο κατι που ρουφηξε κατα λαθος.
 










mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Έχω ρομπότ νομίζεις;

Απλή σκουπίτσα του θεού με φαρασάκι. ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝΕ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!
 






Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Παιδια αυτο το μοντελο εχει προβλημα μα τους μπαμπουρες και τους σομπρέρος. Το εχουν ανακαλέσει απο τη Dyson.
 


Annouko

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2011
1.197
9
Θεσσαλονικη
Να πας να αγοράσεις. Την δικιά μου την λένε Αντριάννα. Είναι η μελαχρινή έκδοση με ύψος 1.70εκ. Ευχαριστημένος δεν λέω αλλά θέλει αρκετά για συντήρηση.
αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχα
Καλο καλο..
Μονο μη σκαναρει το μνμα το... ρομποτ σου κ χρειαστει να βρεις καραβι να φυγεις..
 


mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Να πας να αγοράσεις. Την δικιά μου την λένε Αντριάννα. Είναι η μελαχρινή έκδοση με ύψος 1.70εκ. Ευχαριστημένος δεν λέω αλλά θέλει αρκετά για συντήρηση.
Μπα ρε φίλε..δε χωράμε μέσα στο σπίτι τόσοι πολλοί!
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Λοιπόν την έκανα και εγώ την επέδυση μου..(δώρω γάμου στον εαυτό μου)!!
Ελπίζω να μην το μετανιώσω,έχω διαβάσι θετιά πράγματα!
Dyson DC39 Animal Canister Vacuum Cleaner | Dyson.com
Αν δε κάνω λάθος αυτή πήρα είχε και ένα έξτρα βουρτσάκι δώρο,σαν αυτό που είπε ο ptf!!
Θα την επεξεργαστώ το βράδυ,αντε με γεια μου!