Η Ήρα μου


Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Καλησπερα,ειμαι νεο μελος,εχω την ηρα,μιξ τερριερ,ετσι γραφει το βιβλιαριο μας,ειναι εξι χρονων,μαυρουλα και μαλλιαρη,στειρωμενη,ζει μεσα στο σπιτι μαζι μας,και αυτη την ωρα απολαμβανει ταινια ξεδιπλωμενη στον καναπε αναμεσα σε μενα και τον μπαμπα της!
 






Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Σε ευχαριστω πολυ!Αυτο θελω να πιστευω οτι ειναι ευτυχισμενη!Ειναι πολυ ησυχη μεσ στο σπιτι δεν λερωνει δεν κανει ζημιες το μονο που μπορω να το θεσω ως ελλατωμα εινα πως δεν ενθουσιζεται με ανρθωπους που δε ξερει η με αλλα σκυλακια,ειναι καπως απομακρη.
 




Michalis-Maya

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2013
940
1.709
47
Νίκαια
Καλωσήρθατε και να την χαίρεσαι.

το μονο που μπορω να το θεσω ως ελλατωμα εινα πως δεν ενθουσιζεται με ανρθωπους που δε ξερει η με αλλα σκυλακια,ειναι καπως απομακρη.
Να μην σε απασχολεί καθόλου αυτό από τη στιγμή που περνάτε καλά μαζί. Άσε που στο αντίθετο άκρο αυτό αποτελεί πηγή προβλημάτων.
 


Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Καλωσήρθατε και να την χαίρεσαι.



Να μην σε απασχολεί καθόλου αυτό από τη στιγμή που περνάτε καλά μαζί. Άσε που στο αντίθετο άκρο αυτό αποτελεί πηγή προβλημάτων.
Σε ευχαριστω πολυ!Παντα ετσι ηταν απο μωρακι οποτε δε βρισκω λογο να την πιεσω.
 


Michalis-Maya

Well-Known Member
16 Μαρτίου 2013
940
1.709
47
Νίκαια
Σε ευχαριστω πολυ!Παντα ετσι ηταν απο μωρακι οποτε δε βρισκω λογο να την πιεσω.
Και πολύ καλά κάνεις.
Ρώτα και εμένα που έχω μουρλόσκυλο και ενθουσιάζεται με τον κάθε περαστικό που θα περάσει και απλά θα της ρίξει ένα χαμόγελο.

Αν δεν έχει φοβίες και δεν στρεσάρετε με κόσμο και άλλα σκυλιά, δεν έχεις κανένα λόγο να ανησυχείς που δεν θέλει πολλά πολλά.
 
  • Like
Reactions: Estranged


Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Αγχωνεται με τα ανιψακια μας,ειναι μικρα ακομη,γιατι την εχουν μαδησει μια δυο φορες για τους αλλους απλα αδιαφορει!Μη νομιζεις και εμενα χαζοπουλι ειναι ακομα!
 
























Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3