Η Μελίνα κι εγώ!


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Τα μαύρα σκυλιά θέλουν ειδική μεταχείριση στη φωτογράφηση, αλλιώς βγαίνει μια μαυρίλα όλοκληρο και/ή με μάτια βρυκόλακα -αν ασχολείσαι με τη φωτογραφία, ευχαρίστως να σου πω τρόπους και διάφορα τρικς για να 'γράφει' σωστά το τρίχωμα. Τα βασικότερα από όλα είναι α) φυσικό φως και β) έκθεση/αντίθεση φωτεινότητας (exposure/white balance).


εγω ασχολουμαι, η φωτογραφία δεν ασχολειται μαζι μου!!!

I.Kyveliiiiii ελα εδω παιδι μου, που εχεις το αλλο μαυροσκυλο!
 


nikalias

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
256
3
Γλάρισα
Τα μαύρα σκυλιά θέλουν ειδική μεταχείριση στη φωτογράφηση, αλλιώς βγαίνει μια μαυρίλα όλοκληρο και/ή με μάτια βρυκόλακα -αν ασχολείσαι με τη φωτογραφία, ευχαρίστως να σου πω τρόπους και διάφορα τρικς για να 'γράφει' σωστά το τρίχωμα. Τα βασικότερα από όλα είναι α) φυσικό φως και β) έκθεση/αντίθεση φωτεινότητας (exposure/white balance).
κλαιν μαιν , πατάς εκεί το κλικ στα γρήγορα και ότι κάτσει ...
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
κλαιν μαιν , πατάς εκεί το κλικ στα γρήγορα και ότι κάτσει ...
και μετά πουλάς τη φωτογραφια στους παραψυχολογους ως "δειτε τι φωτογράφισα, μια μαύρη οντοτητα πολτεργκάιστ"
 
  • Like
Reactions: d-friend


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
και μετά πουλάς τη φωτογραφια στους παραψυχολογους ως "δειτε τι φωτογράφισα, μια μαύρη οντοτητα πολτεργκάιστ"
:p χαχαχαχαχ Γκελυ!!
Βλέποντας και το αβαταρ του Νικάλια δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω! πρέπει να με ακούς μέχρι την Πάτρα!(συγγνωμη Νικάλια, αστειάκι κάνω :rolleyes:)
 




M_and_M

Well-Known Member
10 Μαρτίου 2014
232
501
Athens
κλαιν μαιν , πατάς εκεί το κλικ στα γρήγορα και ότι κάτσει ...
Στα γρήγορα οπωσδήποτε, εκτός αν έχεις να κάνεις με τέρας υπομονής (ή το 'χεις ζαλίσει το σκυλί με το τσαφ τσουφ από το φλας και απλώς σε αγνοεί χαχα). Αλλά το 'γρήγορα' δεν αποκλείει και τα σωστά settings ;)
 


M_and_M

Well-Known Member
10 Μαρτίου 2014
232
501
Athens
Η Μελίνα π.χ. είναι ψωνάρα, όχι μόνο κάθεται για φωτογράφηση αλλά μετά θαυμάζει και τον εαυτό της στον υπολογιστή (επίσης αυτοθαυμάζεται σε καθρέφτες, ασανσέρ και ότι άλλο γυαλίζει αρκετά :D)

 
  • Like
Reactions: d-friend


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
χαχαχαχαχα εμ γιατι να μην ειναι ψωνιο, τετοια κοπελαρα????


εμενα ειναι νιντζα. Και τα νιντζα πρεπει να ειναι "αορατα"! οποτε δεν φωτογραφιζεται :p
 




M_and_M

Well-Known Member
10 Μαρτίου 2014
232
501
Athens
χαχαχαχαχα εμ γιατι να μην ειναι ψωνιο, τετοια κοπελαρα????

εμενα ειναι νιντζα. Και τα νιντζα πρεπει να ειναι "αορατα"! οποτε δεν φωτογραφιζεται :p
Tα βαμπίρ νομίζω δε βγαίνουν σε φωτό, οι ninja βγαίνουν απλώς μια μαύρη θολούρα χαχα!
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
χαχαχαχαχα εμ γιατι να μην ειναι ψωνιο, τετοια κοπελαρα????


εμενα ειναι νιντζα. Και τα νιντζα πρεπει να ειναι "αορατα"! οποτε δεν φωτογραφιζεται :p
εσενα ειναι τα ιπταμενα στιλετα σε ελληνικη βερσιον :xD:

η μελινα ειναι ναομι σταιλ :)
 










Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.551
6.979
Κορίτσι μοναδικής ομορφιάς! Φτου σκόρδα κι από μένα (στο τέλος μπορεί να βγάλεις τη σκορδαλιά της ημέρας :p)
 


M_and_M

Well-Known Member
10 Μαρτίου 2014
232
501
Athens
Εδώ έχει την έκφραση 'πολύ φασαρία και δεν καταλαβαίνω τί γίνεται' (είναι ακριβώς τη στιγμή που περνάνε από πάνω τα αεροπλάνα και έχει ψιλο-φρίξει..)
Αυτό το σκυλί παίρνει πόζες, το πιστεύω πραγματικά.

Ευχαριστούμε για το κοΜπλιμάν :)
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.805
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf