Η Οικογένεια μεγάλωσε!


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Και παρουσιαζόμεστε και εμέις!!! Είμαστε η Νταβίνα και ο Μάνος με τα 3 υπέροχα πανευτυχή παιδάκια μας!!! ^_^

1ος ο Τζέρυ(που τον ξέρετε οι περισσότεροι) :p που απο ήσυχος τώρα σε ηλικία 6 ετών μουρλάθηκε... :p




Η Ροζέλια μουρλοκομιο απο πάντα :p




Και το 3ο μας μέλλος ο Βολτακος


 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Για τη Ροζέλια υποψιάζομαι ότι δεν ειναι ΤΟΣΟ μουρλοκομείο, οι φωτογραφίες τη σαμποτάρουν :ROFLMAO::ROFLMAO:

Να τα χαίρεστε και τα τρία τους!
 
  • Like
Reactions: Νταβίνα




Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Για τη Ροζέλια υποψιάζομαι ότι δεν ειναι ΤΟΣΟ μουρλοκομείο, οι φωτογραφίες τη σαμποτάρουν :ROFLMAO::ROFLMAO:

Να τα χαίρεστε και τα τρία τους!
Ευχαριστούμε πολύυυυ :3
ΧαΧαΧΑΧ Μπααααααα κάνεις λάθος xD ο Τζέρυ είναι το πιο ήσυχο απ'όλα αλλάα σε σχέση με κάποτε παραέχει μουρλαθεί!!! ο Βόλτ είναι μονύμος σαν να είναι στη μπρίζα αλλά εντάξει κοιμάται στο μποξ του οπότε κάθεται ήσυχα.. ενώ η Ροζέλια είναι πολύ καλό κορίτσι αλλάααα μουρλή :p όπως στη φώτο έτσι και στη πραγματικότητα! χαχαχ
 
  • Like
Reactions: ghelly










Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Υπεροχα και τα τρια Νταβινακι....να τα χαιροσαστε!!!!
Απιθανες φωτο!!!! :D
Ευχαριστούμεεε!!!! Είναι απίθανα μουτράκια γιαυτό και οι φώτο χιχιχι :D

Να περνάτε όμορφα~!

Για πες τίποτα για το μεσαίο..
HEyyyyy Grifosss!!!
Η μεσαία είναι η Ροζέλια... πάρθηκε απο μία !#%!^&#%&&$ απο puppy mill της βουλγαρίας(τα κλασικά....) ως υποτιθέμενο δώρο στον Μάνο....Η τύπισα αυτή... νεαρής ηλικίας με μηδενικό μυαλό στο κεφάλι της ήθελε να την ζευγαρώσει κιόλας... ΝΑ μη σχολιάσω τις απειλές που είχαμε δεχθεί με βρισιές ότι θα έπερνε το σκυλί πίσω η τύπισα....(φυσικά κατάλαβε ότι δε την πέρνει και πολύ... όσο νομικά αλλο τόσο και ηθικά...)
Η Ροζέλια πλέον 4μιση ετών ΣΤΕΙΡΩΜΕΝΗ και χαίρομαι ιδιαίτερα για αυτό καθως κατά την διάρκεια της στείρωσης βρέθηκε πυομήτρα σε αρχικό στάδιο(κάτι που δεν είχε δώσει συμπτώματα..) είναι μία υγειέστατη τρελιάρα με μηδενική αλλαγή στον χαρακτήρα(για όσους απορούν για την στείρωση..)

Ομορφιές!Να σου ζήσουν και να περνάτε πάντα καλά! :)
Ευχαριστούμε πολύυυ!!! ^_^

Να τα χαίρεστε και τα 3 Νταβίνα...ο Volt είναι ο γνωστός Volt ?
Ευχαριστώ Σταματίααα!!! Ναι ο γνωστός είναι. Πραγματικά απίθανος και πολύ μούτρο ο άτιμος :p και αρκετά πονειρός χαχαχα έτσι κάνει όποτε τον χαιδεύω στην κοιλιά :p γελάει με τα δόντια του χαχαχ
 
Last edited by a moderator:






ChilliJRT

Well-Known Member
21 Αυγούστου 2011
1.966
126
Πάτρα
Όταν είχα πρωτοδεί φωτογραφίες τους, σκέφτηκα "πλάκα μου κάνουν! ΤΡΙΑ?"
Μπράβο παιδάκια μου καλά! (y)
 
  • Like
Reactions: Νταβίνα


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
για τον βολτυ δεν θα μαθουμε ; σε αλλου ποστ τον χαζευαμε αρχικα:coffee:
Βεβαιος!! Ο.Βολτ οπως ειδη θα ξερετε ειναι Βελγικο Μαλινουα οπου υστερα παρθηκε απο εμας(τον Μανο συγκεκριμενα) με προυποθεση να δουλευτει. Ως ειδη εκπαιδευμενος ο Βολτ και ως αρχαριοι εμεις μαθαινουμε χειρισμο και παραλληλα μαθαινουμε για το IPO γενικα. Τον Βολτ τον πηραμε σε ηλικια 12 μηνων πλεον ειναι 18 μηνων και ελπιζουνε για καλα αποτελεσματα στο μελλον!
Να επισημανω οτι παρωτι καθαροαιμος δε θα συμβαλει σε γεννες καθως αυτο δεν ειναι ουτε σκοπος μας ουτε αρμωδιοτητα μας.
Ως χαρακτηρας ειναι ενας υπεροχος σκυλος αγαπησιαρης τρελιαρης λατρευει την εκπαιδευση δεν ασχολητε με ξενα σκυλια ουτε καν θηλυκα σε οιστρο(κατι που μου εκανε εντυπωση :p αλλα χαιρομαι πολυ γιαυτο) με τον Τζερυ δεν.ασχολητε καν(οπως ουτε και ο Τζερυ). Χμμμμμμ δε μου ερχετε κατι αλλο αυτη τη στιγμη εκτος απο τα κουτουλιδια που τρωω αν επιχειρησω να τον φιλισω. χαχαχ (ζητω συγνωμη για την ορθογραφια ειμαι απο κινητο και δεν εχω.διορθωτη.) Δε θα μπορουσα να ειμαι πιο ευχαρηστημενη για την επιλογη μας.. οσο για το καλο των σκυλων αλλο τοσο και για εμας. :3

Νταβίνα να τα χαίρεσαι και τα 3....ο Τζέρυ μεγάλωσε και ομόρφεινε!!
Τετοια λεγε μου για τον Τζερυ να χαχοπερηφανευομαι παντου χιχι
Μεγαλωνει ο.ατιμος και απο ησυχο παιδι που ηταν "χαζεψε" χαχ καταρχας.... αααν αρχισει να μιλαει... δε βαζει γλωωωσσα μεσα αυτο το παιδι.... πιλυ μουρμουρα βρε παιδι μου χαχα
αν θελει βολτα (καθε τρις και λιγο) ερχετε βαζει το.κεφαλι του στο γονατο μου η στου πατερα μου...και μας κοιταει ασταμααατητα -_- αν παλι δε δωσουμε σημασια.... παει στα κρεβατια και τριβεται γαυγιζοντας... αν παλι δε δωσουμε σημασια τρεχει μες στο σπιτι :p και μολις ακουσει ψυθιριστα το "Τζερυ" ξεκιναει η ομιλια και τα παραπονα του χαχαχα Πραγματικα η αλλαγη του ειναι τεραστια!!! Πολυ που τον ξερανε σε βολτες δε πηστευουν στην αλλαγη του... Μαλλον εχω μεταδοτικη παλαβομαρα χαχαχ. :p να τον δεις.να περνει μεχρι και ποοοζες για φωτο.... Να του λεω μηνε και να ποζαρει χαχαχ οπως λενε σπιτι μου ανθρωπος ειναι σε σωμα σκυλου...

Οταν γυρισα απο το νοσοκομιο που νοσηλευτικα 3μιση μερες(λογο επεμβασης) γυρισα σπιτι και τρελαθηκε αρχισε να ουρλιαζει, να μου δινει το χερι του, να με φιλαει κατι που ο Τζερυ δεν κανει ποτε χωρις λιχουδια... Ετρεχε απο εδω και απο εκει(φοβηθηκα λιγο λογο των ραμματων που ειχα) αλλα προσεχεε δε πηδαγε πανω μου που συνηθιζει οταν τρεχει.. Απλα δεν εχω λογια για αυτα τα σκηνικα. νιωθω απλα απιστευτα τυχερος ανθρωπος.

Όταν είχα πρωτοδεί φωτογραφίες τους, σκέφτηκα "πλάκα μου κάνουν! ΤΡΙΑ?"
Μπράβο παιδάκια μου καλά! (y)
Λοιποοον 3 τα παιδια μας αλλα ζουμε χωρια. Δηλαδη. Εγω μενω με τον Τζερυ και τους γονεις μου μπρος το παρον. Ενω ο Μανος ενοικιασε το "σπιτακι μας" οπου εχει το Βολτ και την Ροζελια.(και εγω τις μισες μου εργασιες χαχαχ) Ειναι στα κοντινα σχεδια μας να μεινουμε μαζι και χαιρομαι που τα παιδια μας τα πανε καλα μεταξυ τους! Ειχα ενα αγχος για τον Βολτ παρολο που επιλεξαμε χαρακτηρα που θα ταιριαζει με τα δικα μας αλλα τελικα ηταν ολα οπως τα περημεναμε και πηγαν πολυ καλα!!!
Ειχα επισης αγχος για το πως θα παρω τον Τζερυ απο τον πατερα μου...(μου ειχε πει πριν λιγα χρονια... αν φυγεις με τον Τζερυ μη κανεις τον κοπο να ξαναγυρισεις...)
Οταν λεω τον αγαπαει εννοω οτι πραγματικα τον λατρευει οσο δε φανταζομουν ποτε οπως αντιστοιχα και ο Τζερυ... Εδωσε ξανα ζωντανια στον πατερα μου που ειχε χασει τον εαυτο του λογο ανεργειας... Τωρα που ξαναπιασε δουλεια μετα απο χρονια(κυριλεκτικα τωρα :p μολις λιγες μερες εχει) ειναι παρα πολλες ωρες οποτε δε θα μου φερει αντιρηση στο να παρω μαζι μου τον Τζερυ οταν ερθει η ωρα. :D

Λογοδιαρια με επιασε χαχαχ
Αυτα τα καλα μπρος το παρον :D

Θα μπορουσα να γραψω ολοκληρο βιβλιο για το καθε ενα ξεχωριστα.. :p Τοσο διαφορετικοι μεταξυ τους αλλα τοσο ταιριαστοι!!! Δε μπορω να ζητησω κατι παραπανω απο την ευτυχια τους! :3
 
Last edited by a moderator:














Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.607
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3