Η Οικογένεια μεγάλωσε!


dimitris_27

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2013
179
89
Ευχαριστούμε πολύυυ!!!
Χμμμμ κοίτα να στο εξηγήσω έτσι δε μπορώ...φαντάσου είναι ένα μικρό δασάκι πριν το καρέα που έχει και μία γέφυρα για να περάσεις την Λεωφόρο καρέα! Ειναι γενικά έρημη περιοχή(γιαυτό και μας αρέσει :p) Το ακριβώς απέναντή του δασάκι είναι ακόμα πιο ωραίο... έχει και ένα τουνελ που σε βγάζει σε άλλο δάσος πάλι. Επίσης πολύ ωραία είναι στον Κουταλά που οδηγεί Καλοπούλα και Μονή Καισαριανής. Εκεί είναι ότι πρέπει για ατελείωτο ποδήλατο!!!
Οκ, ευχαριστω. Στη Μονη Καισαριανης την εχω παει 4-5 φορες. Απλα οσο μπορω να καταλαβω απο τις φωτογραφιες σου, εκει ειναι πιο ευκολο να την αφησω λιγο ελευθερη.
 
  • Like
Reactions: Νταβίνα


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Οκ, ευχαριστω. Στη Μονη Καισαριανης την εχω παει 4-5 φορες. Απλα οσο μπορω να καταλαβω απο τις φωτογραφιες σου, εκει ειναι πιο ευκολο να την αφησω λιγο ελευθερη.
Ναι εδώ που πάω εγώ τον Τζέρυ σπάνια έχει ψυχή (ευτυχώς για μας χαχαχ) και έχει και τραπεζάκια και άπλα. Απλά προσοχή για φίδια.
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Κάθε παιδί έχει την δικιά του υπέροχη προσωπικότητα... Κάθε ένα μοναδικό... Κάθε ένα μας μιλάει με τον τρόπο του.

Ευχόμαστε ένα υπέροχο ΠαρασκευοΣαββατοΚύριακο απο τον λατρεμένο μου Άντρα Τζέρυ!!!!

 
Last edited:


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Βόλτααα (κάποιος δε λατρεύει ιδιαίτερα τα αυτοκίνητα :p)


Θαλασσίτσα κάνε το θαύμα σου και φέρε μπαλάκια και μπισκοτάκια


Τζέρυ: Μπαμπα δε σε θέλωωω σου βγάζω γλώσσααα :p Ροζέλια: Βλέπω καλά?? μπαλάκι είναι αυτό??


Ροζέλια: Εμ Τζέρυ... Να σε ενοχλήσω λίγο? Τζερυ: Όχι -_-


Ροζέλια: Λιγουλάκιιιιι μόνοοο. Τζέρυ: Όχι σου είπα κάτσε κάτω...
Ροζέλια: Καλά ντεεε θα κάτσωωω..


Ροζέλια: Χαχα τώρα που κοιμήθηκες θα δεις τι θα πάθεις... -_-
Τζέρυ: Θα κάνω ότι κοιμάμαι και θα την τρομάξω...


Τζέρυ: Χαχααα στην έφερα μικρήηηη :p
Ροζέλια: ΘΑ σου δείξω εγώ την επόμενη φορά... -_-
 










Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Να τα χαίρεσαι και τα 3! Εχω λιώσει ομως με το μουρλοκομείο aka Ροζελια.. Απίστευτες γκριμάτσες!! :)
 
  • Like
Reactions: Νταβίνα




Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
:D

Να τα χαίρεσαι και τα 3! Εχω λιώσει ομως με το μουρλοκομείο aka Ροζελια.. Απίστευτες γκριμάτσες!! :)
Ευχαριστούμεε!!! :D
Χαχαχαχαχ ναιι είναι ζωντανό καρτούν!!! και οι συμφοιτητές μου γέλια ρίχνουν όποτε την βλέπουν.. :p Είναι ολημερής με γκριμάτσα xD
Βασικά όλα τους κάνουν γκριμάτσες.. Αλλά της Ροζέλιας είναι οι πιο πετυχημένες!! χαχαχα

Με τέτοιους σκυλογονείς είναι να απορείς γιατί είναι μουρλά τα παιδιά; :p

Εγώ τους χαίρομαι πολύ!
Αχαχαχαχα xP Αυτό ξανα πές το!!!! xP
:D Και εμείς χαιρόμαστε να βλέπουμαι τον Άστρα και την Μάγια!!! Απίθανα και τα δυο τους!!! :3 (ανυπομονώ για φώτο!!! xP)
 








Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Ψηφίζω κι άλλες φώτο Ροζέλιας! Μουρλόφατσα ftw!! :D:love::p
Το Ροζέλι επειδή έχει καιρό να με δει.. τώρα μόλις με βλέπει κάνει σαν παλαβή και δε μου κάθεται για φώτο χαχα :p Σύντομα όμως όοοοταν της περάσει η μούρλα θα βάλω φώτο της μουρλής!!! χιχι
 


Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
Χααα βρήκα Ροζελοφώτο παλιες βέβαια αλλάαα πολύ όμορφες για την οποία ευχαριστώ την Ηλέκτρα!! :3

Μπαααλααα μπάλαααα




Ουφ βρε μάνα μου τι με βάζουν και κάνω γρουυυυυ :p


 




Νταβίνα

Well-Known Member
25 Φεβρουαρίου 2011
1.579
688
Βύρωνας-Καρέα
www.facebook.com
χαχαχαχαχα τι γκριμάτσες θεε μου!:love::love::love:
Καλάα έεε Στη σχολή μου όταν βλέπουν τις φώτο της μου λένε τι καρτούν είναι αυτό... :p
και όταν έρχονται στο σπίτι για να κάνουμε εργασία... να μου λένε... "ααααα καλέ αυτή είναι μόνυμα καρτούν!! Νόμιζα πετύχενες τυχαίες στιγμέ.. χαχα"
:p Απο κοντά είναι πολύυυυ χειρότερη δε φαντάζεσαι τι κάνει χαχα