Καινούργιες!




ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Ααα βλεπω μια χαρα περνατε! Ναι καταληξαμε στο Αγαπη για μενα για τον μικρο δεν ξερω, δυσκολη αποφαση... Εχω καμει ολοκληρη λιστα αλλα δεν μου αρεσει τπτ... Ψηφιστε!
Dasher
Comet
Cupid
Blitzen
Koda
Sitka
Kenai
Amarok
Denahi
Nava
Draug
Garaf
Thorin
Malus
Argus
Gaius
Niju
ναι καταληξαμε λει στο Αγαπη για μενα ! :love:

το κεναι καλο ειναι... και πολη Αλασκας και Τουρκικο πιασαρικο 2 σε 1
 
  • Like
Reactions: Elli and Aslan






K@te

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2013
166
11
Πολυ ταρανδισιο το ρουντολφ, οχι τα αλλα δεν ειναι, αλλα αυτο βγαζει ματι!
 












K@te

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2013
166
11
Να
Τα μισα που εχεις αναφερει ειναι ταρανδοι του Αϊ Billy, ενω τα αλλα μισα απο το Brother Bear. :rolleyes:
Ναι το ξερω και; κακο ειναι;
 


Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
@K@te Chill! Μια απλη παρατηρηση εκανα. Δεν ειπα οτι ειναι κακο. Ισα ισα ειναι πολυ ωραια ονοματα!!!(y)
Υ.Γ. Τωρα θελω να δω το Brother Bear...:X3:
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Aγάπη, η φοιτητική ζωή πως πάει? Γιατί (deja-vu...) φοιτητική/ανέμελη ζωή, χωρίς πρόγραμμα ούτε στο κουτάβι κάνει καλό κι εσένα θα σου στερήσει πολλά πράγματα που θα κάνει η παρέα σου και δεν θα μπορείς να ακολουθησεις..
 


betty coltrane

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
3.972
9.756
47
Ηράκλειο, Αττική
goodcopbadcop6.blogspot.gr
Εσάς δηλαδή αυτό το θέμα δε σας δημιουργεί ένα αλλόκοτο συναίσθημα; Να ανησυχήσω; να μην ανησυχήσω; να καλέσω κάποιον ή όχι;
και γιατί μέσα στον καύσωνα τραγουδάω τον Ρουντολφ;;;
 




K@te

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2013
166
11
Aγάπη, η φοιτητική ζωή πως πάει? Γιατί (deja-vu...) φοιτητική/ανέμελη ζωή, χωρίς πρόγραμμα ούτε στο κουτάβι κάνει καλό κι εσένα θα σου στερήσει πολλά πράγματα που θα κάνει η παρέα σου και δεν θα μπορείς να ακολουθησεις..
Λοιπον ειμαι πολυ τυχερη σε αυτο το θεμα! Καταρχας στο πανεπιστημιο κλασσικα δεν παταω μονο για εξεταστικη! Οι παρεα μου ειναι 3 παιδια, δυο αγορια και 1 κοριτσι, η κοπελα τα εχει με τον εναν και ετσι ειναι ολη μερα μαζι, μενουν μαζι, οποτε εμεις βγαινουμε απογευματα και βραδυα. Δεν μου αρεσουν τα κλαμπ κλπ, συνηθως παιρνουμε μια μπυρα στο χερι και αραζουμε στον φαρο, οποτε ο κουταβος ειναι ευκολο να ακολουθει, η μαζευομαστε σε κανα σπιτι! Κανεμας δεν εχει προβλημα κανεις με το σκυλι, τα αγαπε πολυ και δεν εχουν κανενα θεμα να εεχεται και ο σκυλος μαζι μας!
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Μου δημιουργεί πολλά αλλόκοτα συναισθήματα, όχι ένα απλά. Αυτό που μου φαίνεται αξιοπερίεργο είναι ότι είναι ή έστω μοιάζει να είναι εφικτή μια συζήτηση με το συγκεκριμένο μέλος. Ειλικρινά θα με ενδιέφερε, τώρα που γράφει σε μια πιο ρεαλιστική φάση, για το πως θα προγραμματίσει τη ζωή της με το νέο μέλος. Αλλά να πω και τον κρυφό μου καημό? Θα μου λείψει κάπως το παιχνίδι γάτας-ποντίκι. Τα τρολ ξαναγίνονται τρολ και κοντεύουν να χάσουν το συνώνυμό τους, που για εμένα είναι Νεφελάκι

Αχ, κάνε μου μια χάρη βρε Νεφελάκι. Άλλαξε άβαταρ, please
 


K@te

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2013
166
11
μην το παρει κανεις στραβα ετσι
αγαπη,αλβανο βγαλτον.ετσι φωναζω και εγω τον μεγαλο τον δικο μου.
Αχαχα αλβανο; θα τον βγαλω γκασμα, οπως λενε τους Μυτιληνιους!
 


K@te

Well-Known Member
23 Σεπτεμβρίου 2013
166
11
Μου δημιουργεί πολλά αλλόκοτα συναισθήματα, όχι ένα απλά. Αυτό που μου φαίνεται αξιοπερίεργο είναι ότι είναι ή έστω μοιάζει να είναι εφικτή μια συζήτηση με το συγκεκριμένο μέλος. Ειλικρινά θα με ενδιέφερε, τώρα που γράφει σε μια πιο ρεαλιστική φάση, για το πως θα προγραμματίσει τη ζωή της με το νέο μέλος. Αλλά να πω και τον κρυφό μου καημό? Θα μου λείψει κάπως το παιχνίδι γάτας-ποντίκι. Τα τρολ ξαναγίνονται τρολ και κοντεύουν να χάσουν το συνώνυμό τους, που για εμένα είναι Νεφελάκι

Αχ, κάνε μου μια χάρη βρε Νεφελάκι. Άλλαξε άβαταρ, please
Χαχα οκ θα αλλαξω! Προσπαθω, αλλα δεν τη δεχεται...