Καλέ...να συστηθούμε!


Annasakis

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2015
110
197
33
Θεσσαλονίκη
Καλως ηλθατε κι εσεις και ο μπουμπουκακος ο Ερμης! Η φωτο με την μοικανα ειναι φοβερη. Οσο για το αυτι..δεν εχω λογια...νομιζω του προσδιδει ενα ξεχωριστο υφος στην προσωπικοτητα του! Να σας ζησει και μπραβο για την υιοθεσια!
Ευχαριστουμε παρα πολυ!! Καλως σας βρηκαμε!
 
  • Like
Reactions: Yorkaddict


















Gaara

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2014
824
649
41
Athens
με το δεξί του αυτί τί παίζει? γιατι αιωρείται μονίμως?

δεν νομίζω πως θα σου κάνουν στείρωση σε φιλοζωική.

εγώ προσωπικά θα εμπιστευόμουν το δικό μου γιατρό για κάτι τέτοιο πάντως.
 






Annasakis

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2015
110
197
33
Θεσσαλονίκη
με το δεξί του αυτί τί παίζει? γιατι αιωρείται μονίμως?

δεν νομίζω πως θα σου κάνουν στείρωση σε φιλοζωική.

εγώ προσωπικά θα εμπιστευόμουν το δικό μου γιατρό για κάτι τέτοιο πάντως.
Όταν ήταν πιο μικρός (3 μηνών περίπου), έπαθε ωτίτιδα, πρήστηκε το αφτάκι του στη βάση και όταν του πέρασε η ωτίτιδα το αφτί έμεινε όρθιο!! Αλλά μας προσδίδει χαρακτήρα τελικά (και δεν το είχα καταλάβει)!! Η γιατρός μου είπε 120-150 ευρώ η στείρωση. Είναι φυσιολογική η τιμή;
 




dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Τα 120-150 ευρώ είναι φυσιολογική τιμή, γνώμη μου πάντως είναι ότι είναι πολύ μικρός για να σκέφτεσαι από τώρα την στείρωση.
Θα σου πουν οι έχοντες αρσενικά περισσότερα.
Στην Θεσσαλονίκη επίσης δεν νομίζω να υπάρχει φιλοζωική που αναλαμβάνει στειρώσεις.
 
  • Like
Reactions: Annasakis


Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Εμας για την στειρωση ο κτηνιατρος μας πηρε 80 ευρω.Δεν ξερω,ισως να πηγαινει και αναλογα το βαρος του καθε σκυλου.
 
  • Like
Reactions: Annasakis


Annasakis

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2015
110
197
33
Θεσσαλονίκη
Ο δικός μας είναι 13,5 κιλά τώρα. Η γιατρός πρότεινε να τον πάμε για στείρωση μόλις ξεκινήσει να μαρκάρει. Ακόμα δεν μαρκάρει. Να φανταστείτε όταν είμαστε βόλτα δεν σηκώνει πάντα το πόδι! Στο σπίτι όταν τα κάνει στην πάνα του, σηκώνει πάντα πόδι.
 






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Για την τιμή της στείρωσης, είναι ανάλογα τα κιλά κι ανάλογα τον κτηνίατρο. Εγώ θα προτιμούσα κτηνίατρο που την κάνει με εισπνεόμενη ναρκωση.
Θα την άφηνα για αργότερα, να αναπτυχθεί πλήρως, για να μην επηρεαστεί η ανάπτυξή του από την έλλειψη ορμονων. Και μετά, ανάλογα με τον σκύλο και τον τρόπο που ζει, ίσως και να μην την έκανα καν. (Στειρωμένος είναι ο δικός μου)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf