Καλησπερα σε ολους...Θελω να με βοηθησετε..!










Beyond Wonderland

Well-Known Member
6 Μαϊου 2013
1.108
1.753
Εχουμε...παρελθον.Μελλον,αντιθετως,δεν εχουμε ;)

Εχεις/εχετε καταληξει σε καποια γεννα ή ακομα ειναι νωρις ; Ενδιαφερεσαι για κοκκινο,λευκο ή τιγρε ;
 
Last edited:


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
Εχουμε...παρελθον.Μελλον,αντιθετως,δεν εχουμε ;)

Εχεις/εχετε καταληξει σε καποια γεννα ή ακομα ειναι νωρις ; Ενδιαφερεσαι για κοκκινο,λευκο ή τιγρε ;
Aν καταλαβα καλα,εχεις εμπειρια με σκυλο ακιτα,αλλα αρνητικη..?!
Ενδιαφερομαι για red white,δεν εχω καταληξει σε καποια συγκεκριμενη γεννα,μιας και ο κος Βαζακας κανει επιλεκτικα μια γεννα τον χρονο..
 


Beyond Wonderland

Well-Known Member
6 Μαϊου 2013
1.108
1.753
Οχι καμμια σχεση,απλα ειχα αποφασισει να παρω Ακιτα,τελικα δεν πηρα και τωρα πλεον δεν θελω να παρω ;)

Καλη επιτυχια και με το καλο !
 


SHIRO

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2016
65
19
34
Είναι ιδιόρρυθμα σκυλιά τ Ακίτα
εεεε οχι ιδιορρυθμα βρε παιδια...θελουν κι αυτα τον τροπο τους,υπομονη και κατανοηση...αυτο!απλα χρειαζεται να τα καταλαβεις κι ολα πανε καλα!
με το καλο να παρεις το κουταβι σου!!επιμονη και υπομονη χρειαζεται!
 


Spyros-Akita

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2016
356
783
25
εεεε οχι ιδιορρυθμα βρε παιδια...θελουν κι αυτα τον τροπο τους,υπομονη και κατανοηση...αυτο!απλα χρειαζεται να τα καταλαβεις κι ολα πανε καλα!
με το καλο να παρεις το κουταβι σου!!επιμονη και υπομονη χρειαζεται!
Σε ευχαριστω πολυ @SHIRO !!!
Εσυ αν επιτρεπεται,απο εκτροφεα το εχεις παρει το σκυλακι σου? Πως τα πατε?
 


SHIRO

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2016
65
19
34
Σε ευχαριστω πολυ @SHIRO !!!
Εσυ αν επιτρεπεται,απο εκτροφεα το εχεις παρει το σκυλακι σου? Πως τα πατε?
ναι,απο εκτροφεα στη Βουλγαρια ομως,οχι απο εδω.εμεις προσωπικα τα παμε μια χαρα!ειναι μαζι μας εδω κι ενα χρονο σχεδον κι εχω ασχοληθει πααααρα πολυ μαζι του.και συνεχιζω!!νομιζω οτι αυτο ειναι το μυστικο για ενα ισορροπημενο akita.να τον μαθεις,να σε μαθει,χωρις να σου παρει ουτε στιγμη τον αερα και εκπαιδευση!!!κοινωνικοποιηση απο κουταβι και με ανθρωπους και με αλλους σκυλους!εκπαιδευση και κοινωνικοποιηση.εγω ειχα την τυχη να ειμαι 24 ωρες το 24ωρο απο πανω του,μπορουσα.ο αντρας μου ας πουμε δε μπορουσε λογω δουλειας...και μπορεις να δεις διαφορες στη συμπεριφορα του απεναντι σ'εμενα και σ'εκεινον.θελει δουλεια.....και μην αφησεις περιθωριο να σου επιβληθει!με σωστους τροπους βεβαια παντα εκπαιδευσης κλπ.φανταζομαι οτι αυτα ισχυουν ομως για καθε αλλη ρατσα.