Καλησπερα!!!


chris69

Member
26 Οκτωβρίου 2009
13
0
Sorry για το μπλεξιμο με το ποδηλατο παντα ειτε και οι δυο στο ποδηλατο ειτε και οι δυο με τα ποδια.

Chloe ο λογοσ που ανεφερα το ημιαιμο ειναι για να απλοστευσω λιγο την διδικασια της ανευρεσης.

Μαλτεζ εκτροφεία και Ελλαδα λιγο δυσκολο απο οτι εχω καταλαβει απο τα οσα εχω διαβασει εως τωρα.

Θα συμβιβαζομουνα με ενα υγειες ημιαιμο - μηπως ειναι ποιο ευκολη η ανευρεση αυτων.
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
ΑΝ αναφέρεσαι σε υγιές ημίαιμο που μοιάζει με μαλτέζ δεν ξέρω.
Αν αναφέρεσαι σε ένα υγιές μικρόσωμο ημίαιμο...από αυτά δυστυχώς υπάρχουν να φαν κι οι κότες!:(
 








jennie

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2008
562
1
Αν αποφασισεις μαλτεζ εχε υποψη σου οτι θα χρειαστεις να αφιερωνεις καθε μερα καπου μια ωρα χτενισμα και ξεκομπιασμα καθε φορα που επιστρεφει απο τη βολτα. Ημιαιμα με λουκ μαλτεζ περιπου υπαρχουν αρκετα αν ψαξεις σε καταφυγια και χαριζονται στο ιντερνετ.
 


harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
βολτα. Ημιαιμα με λουκ μαλτεζ περιπου υπαρχουν αρκετα αν ψαξεις σε καταφυγια και χαριζονται στο ιντερνετ.
Οχι βρε συ Τζεννυ! Ερασιτεχνες byb ειναι αυτοι!
 




chris69

Member
26 Οκτωβρίου 2009
13
0
jennie λοιπον τωρα το ειδα :rolleyes:

ε ναι λοιπον maltese it is! οποιος μπορει διχνει κατεύθυνση για εκτροφεα :):)
 


jennie

Well-Known Member
7 Δεκεμβρίου 2008
562
1
Οχι βρε Αρη δεν εννοουσα ΒΥΒ! Εννοω οτι χαριζουνε μαλλιαρα λευκα ημιαιμα που μοιαζουν με μαλτεζ και ειναι ασποτακια. Καποιοι χαριζουν και τα μαλτεζ που αγορασαν αλλα δεν τα θελουν πια (Αλλα πολυ πολυ σπανια)
Τωρα για εκτροφεις κοιτα εδω
ΕΚΤΡΟΦΕΙς ΜΑΛΤΕΖ και
εδω
 


chris69

Member
26 Οκτωβρίου 2009
13
0
καλημέρα

μόλις μίλησα με ΚΟΕ και μου εστειλαν ενα ΦΑΞ με τις ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ και εκτος της κυριας απο την Κερατεα εχει και καποια κυρια στο Περισσο !! ξερει κανεις κατι??