Καλως ηρθαμε!!!!!




Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Ναι σε λιγες μερεςι γινεται 2 ετων και δεν το συνειδητοποιώ λόγω μεγέθους, λόγω τρέλας κλπ!!!
εμενα παλι μου εχει λειψει να αγκαλιάζω ενα "θηριο".
να στείλω στοιχεία επικοινωνίας; :p
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ανταλλαζουμε για λιγο???
εγω μετά όμως δεν δινω αποζημιωση για σπασμένα νευρα.... τεριερ γαρ... κατι θα παθεις!

Εμενα κοιμάται κουλουριασμένη στην αγκαλια μου.

GhostDoc εσυ παγκ δν εχεις? τι θηρίο λες?
 




ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
εγω μετά όμως δεν δινω αποζημιωση για σπασμένα νευρα.... τεριερ γαρ... κατι θα παθεις!

Εμενα κοιμάται κουλουριασμένη στην αγκαλια μου.

GhostDoc εσυ παγκ δν εχεις? τι θηρίο λες?
αν ειναι μονο για σπασμενα νευρα δεν θα σου ζητησω τιποτα...εσυ κοιτα να μη μου ζητησεις για σπασμενα αντικειμενα...αυτη η ουρα περνει τα παντα στο περασμα της!!!
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
εγω μετά όμως δεν δινω αποζημιωση για σπασμένα νευρα.... τεριερ γαρ... κατι θα παθεις!

Εμενα κοιμάται κουλουριασμένη στην αγκαλια μου.

GhostDoc εσυ παγκ δν εχεις? τι θηρίο λες?
ναι αλλα δε μιλουσα για τετραποδο αλλα ..δίποδο και εκανα χιουμοράκι :cool:
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ναι αλλα δε μιλουσα για τετραποδο αλλα ..δίποδο και εκανα χιουμοράκι :cool:
στο ειπα και αλλου, get a room :p

Μυρσίνη ειναι κουκλιά και τα δύο (δεν θα σε ζορίσω να βάλεις μεγαλύτερες φωτογραφίες)
 


ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
στο ειπα και αλλου, get a room :p

Μυρσίνη ειναι κουκλιά και τα δύο (δεν θα σε ζορίσω να βάλεις μεγαλύτερες φωτογραφίες)
Ευχαριστω..πως μπορω να τις μεγαλωσω τις φωτο?πες μου πως γινεται και θα το προσπαθησω
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Από πού τις ανεβασες? εγώ τις βάζω photobucket και παίρνω το λινκ και το ποστάρω εδω (κατευθείαν στο κείμενο και όχι μεσω του εικονιδίου στη μπαρα απο πανω). Οποτε την ανοιγει στο αρχικό της μεγεθος.
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
στο ειπα και αλλου, get a room :p

χαχα ε ναι ,γι αυτο το συνέχισα το story :) εχω rooms :)

Μυρσίνη ειναι κουκλιά και τα δύο (δεν θα σε ζορίσω να βάλεις μεγαλύτερες φωτογραφίες)
εγω θα σε ζορισω ! ο λαος θέλει big photos ! γρηγορα στο imageshack!
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Καλως σας βρηκα!!δυστυχως δεν εχω facebook...ευχαριστω παντως!καλε τι κουκλος ειναι αυτος;
Ευχαριστω :D
Καλε τι παιδακια εχεις εσυ?? Απιστευτα (αν και δυστιχως δεν με αφηνει να μεγαλωσω τις φωτο :( )
Απιστευτα σκυλια *agapoylas*
 








ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
το photobucket ειναι εγγυηση. Θα στραβωθουμε με τις μικρες φωτο!!:D

Τον Δανο απο που τον πηρες?
Ντραιπομαι πολυ αλλα τον πηρα απο pet shop...δεν γνωριζα για τα puppie mills..το βιβλιαριο του ειναι απο ουγγαρια
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Απο το photobucket τις ανεβασα.εκανα αντιγραφη το URL,πηγα στο insert image και εκανα επικολληση..πως πρεπει να το κανω?
βαλε το λινκ χωρις insert image κατευθείαν στο κείμενο του ποστ. Φαντάζομαι οτι αρχικά ειναι μεγάλες εικόνες ε? μην παλευουμε αδικα!:p
 


ghost girl

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2007
1.073
185
το έχω δίπορτο...
Καλώς τα παιδιά!
να τα χαίρεσαι τα αγόρια σου τα όμορφα!
Εμείς οι μόλοσσογονεις πρεπει να κάνουμε μια συνάντηση κάποια στιγμή, τωρα που γίναμε κάμποσοι...
 


ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
και η αληθεια ειναι οτι ηρθε πολυ ταλαιπωρημενος..περασαμε νυχτες αξημερωτες μεχρι να στρωσει και καθε μερα στον κτηνιατρο γιατι ειχε ενα θεματακι...τωρα που ξερω και που το ειδα και με τα ματια μου το τι περνανε τα κουταβια δεν θα το ξαναεκανα με τιποτα....