Καλως ηρθαμε!!!!!


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
πα πα πα πα! ο ασπρόμαυρος μηπως λέγεται Φασούλας; παντως φατσούλας είναι σίγουρα :) στη φωτο που βαριέται που αναπνέει και εχει την ποδάρα μπροστα είναι άπαιχτος :xD:
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
εχω να δηλώσω ότι η #50 ειναι ακατάλληλη και λιώνω με την #58 που ανεβηκε ο άρης σε πεζουλι για να γαυγισει στον Δία!
 


ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
βρες του καμια Ηρα να δεις για ποτε θα ξυπνήσει :) αλλα παρε προφυλάξεις, ετσι; :cool:
Η αληθεια ειναι οτι αμα δει θηλυκο στο δρομο με σερνει...δεν μου αρεσει αυτο...θελω να εχει ματια μονο για ΜΕΝΑ!!!
 


ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
εχω να δηλώσω ότι η #50 ειναι ακατάλληλη και λιώνω με την #58 που ανεβηκε ο άρης σε πεζουλι για να γαυγισει στον Δία!
Ο Αρης ειναι επιδειξιας...και λιγο ανωμαλος...παντα το κανει αυτο!και πολλα αλλα που ντρεπομαι να σας πω...
 


nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
Πω πω ειναι γιγαντακος αλλα φαινετε οτι ειναι καλουλης !!!! Οσο για τις φωτο που βαριεται δεν παιζετε με τπτ !!! Φοβερος σκυλαρος!!!!
 




ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
Πω πω ειναι γιγαντακος αλλα φαινετε οτι ειναι καλουλης !!!! Οσο για τις φωτο που βαριεται δεν παιζετε με τπτ !!! Φοβερος σκυλαρος!!!!
Δεν φαινεται απλως καλουλης...αν οι ανθρωποι ειχαν το 1/4 της καρδιας του ο κοσμος θα ηταν πολυ καλυτερος!!!αυτο βεβαια ισχυει για ολα τα σκυλακια!!!!
 


ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
Καταλαβαίνεις ότι μετα από αυτό σου το ποστ, ΟΦΕΙΛΕΙΣ νεες φωτο ανωμαλιάρικες :p
Υποσχομαι πολλες ανωμαλιαρικες φωτο...αλλα θα ειναι τελειως ακαταλληλες!!!ο αρης εχει περιεργα βιτσια....ασελγει στην κουβερτα που κοιμαται 10 μερες το μηνα σιγουρα απο το πρωι μεχρι το βραδυ χωρις να φαει..μονο λιγο νερο προλαβαινει να πιει..και παρενοχλει και λιγο τον Δια....
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Υποσχομαι πολλες ανωμαλιαρικες φωτο...αλλα θα ειναι τελειως ακαταλληλες!!!ο αρης εχει περιεργα βιτσια....ασελγει στην κουβερτα που κοιμαται 10 μερες το μηνα σιγουρα απο το πρωι μεχρι το βραδυ χωρις να φαει..μονο λιγο νερο προλαβαινει να πιει..και παρενοχλει και λιγο τον Δια....
χαχαχαχ αυτό θέλω να το ΔΩ!!!

εμεις τα κρύβουμε τα δικά μας! :p
 






ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
Τι μπορω να πω τωρα εγω γι'αυτο το λουτρινο νιντζα???το ροζ-παραλλαγη σπιτακι απλα θεικο...για να μην μιλησω για την τουφα!!!να τη χαιρεσαι!!φτου φτου σκορδα!!!!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Τι μπορω να πω τωρα εγω γι'αυτο το λουτρινο νιντζα???το ροζ-παραλλαγη σπιτακι απλα θεικο...για να μην μιλησω για την τουφα!!!να τη χαιρεσαι!!φτου φτου σκορδα!!!!

χαχαχα φοβερη στιγμη η επιλογη του ροζ παραλλαγης... δεν θυμαμαι και αν είχα πιει!! :p
 








mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.645
19.876
Να τα χαίρεσαι και τα δύο τα αγόρια σου, για πάρα πολλά απροβλημάτιστα χρόνια :)