Καλώς σας βρήκαμε!!!!


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Κούκλα....η κούκλα σας,με το καλό το μπεμπε σας καλά κάνετε και το προετοιμαζεται το έδαφος ;)
τι τυχερή που είσαι εμένα ούτε ασχολιόταν με την εγκυμοσύνη μου!!!:love:
 






Setter!!!!

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2015
57
28
28
Να χαιρεσε την κουκλα σου,ελπιζω το αδελφακι να μην το φαει :p
Εγω εχω σεττερ και εχουν ολοιδιο προσωπο(y)
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Να χαιρεσε την κουκλα σου,ελπιζω το αδελφακι να μην το φαει :p
Εγω εχω σεττερ και εχουν ολοιδιο προσωπο(y)
σε ευχαριστούμε πολύ!!!
περισσότερο κινδυνεύουμε να το παπαριάσει από τα γλυψιματα παρά να το φάει... η Σίλβα μου δεν έχει δείξει ποτέ δείγμα επιθετικοτητας σε τίποτα στη ζωή της, την φέρνουμε απο την αρχή της ζωής της σε επαφή με παιδιά και μωρά και την προετοιμάζουμε ήδη, οπότε αυτό είναι το μόνο για το οποίο δεν ανησυχώ...

όσο μπορούμε να καταλαβουμε τους προγόνους της, το Σεττερ επικρατεί και σε εμφάνιση και σε συμπεριφορά... Το σίγουρο είναι ότι οποιος και αν έκανε αυτή τη γέννα έχει μια μάνα ταλαίπωρη στα χερια του, η Σίλβα είχε πολλά θεματα υγείας ως μωρό όταν τη βρήκα... και ο "ανθρωπος" αυτός πέταξε κυριολεκτικά έναν θησαυρό στα σκουπίδια....
 
  • Like
Reactions: Setter!!!!








Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Playdate με την φίλη μας την Εμμα...(ο άντρας μου λείπει εγώ έχω λίγο δύσκολες μέρες, το κορίτσι χρειάζεται εκτόνωση όμως...και όλοι ξέρουμε τι γίνεται όταν δεν πάει ο Μωάμεθ στο βουνό...)
To τι χαρά κάνουν δεν λέγεται.... το πως κάνουν το πάτωμα επίσης δεν λέγεται αλλά χαλάλι τους!!!!
View attachment 55829 20160127_130358.jpg
 

Attachments

Last edited:






Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
και επειδη καιρο έχετε να μας δείτε και σας λείψαμε σίγουρα....
και επειδή κυκλοφορεί ένα θέμα που πολύ με έχει συγχύσει...
για τα μάτια των εκλεκτών και όσων μπορούν να νιώσουν και να καταλάβουν...

20160113_142422.jpg 20160131_200810.jpg

Πάμε για κανενα περίπατο στο βουνό τωρα γιατι συγχύστηκαμε...
20160323_154527.jpg
 




Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
θα τη βγαλουμε στο μπαλόνι φυσικά τι άλλο?!?!?!?!?!
Και αν κανει φασαρία ή δεν κατουράει στο σιφόνι να μην έχουμε καθαρισματα και τέτοια, θα βρούμε έναν καλό μπόγια να τη δώσουμε...

Μα να έχουμε ξεχάσει τόσο πολύ το πως δημιουργούνται οι οικογένειες??? Ειλικρινά θλίβομαι... οχι μονο σε κυνοφιλικό αλλά σε ανθρώπινο επιπεδο...

Ειλικρινά απορώ σε τι κοσμο θα φέρω το παιδί μου?????
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
θα τη βγαλουμε στο μπαλόνι φυσικά τι άλλο?!?!?!?!?!
Και αν κανει φασαρία ή δεν κατουράει στο σιφόνι να μην έχουμε καθαρισματα και τέτοια, θα βρούμε έναν καλό μπόγια να τη δώσουμε...
Ε τώρα υπερβολές, μωράκι είναι, θα κάνει και καμιά ζημιά μέχρι να πάει σχολείο, δείξτε λίγη κατανόηση :p

Με το καλό ένα γερό και τυχερό παιδάκι, που θα του μάθετε πώς να κάνει τον κόσμο καλύτερο!
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Ε τώρα υπερβολές, μωράκι είναι, θα κάνει και καμιά ζημιά μέχρι να πάει σχολείο, δείξτε λίγη κατανόηση :p
χαχαχαχαχαχαχαχαχ

Να ξερεις κάτι τετοια είναι τα inside jokes μας...

Τυπου... "αν δεν κανει ησυχία 2-5 οπως μαθαμε τη Σιλβα να κανει, αλλαγες δεχεται το μαιευτηριο? κλπ κλπ κλπ... το πως μας κοιτανε να μην στο περιγράψω...
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
Μάρθα,
δεν πιστευω οτι υπάρχει άλλος καλύτερος και ομορφότερος κόσμος , από αυτόν στον οποίο θα φέρεις το (ανθρωπο)παιδάκι σου.
Υγιείς και γερές να ειναι και οι δυο .
 




fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Στη φωτογραφία που κρατάει την μπάλα :love:
Με το καλό το νινακι γερο και καλοτυχο, έχεις να ακούσεις πολλά και καλά και ενοχλητικά,για εμένα ειναι μαγεία που μεγαλώνουν μαζί και νιώθω πολύ τυχερή για τις στιγμές που ζούμε οικογενειακός. Σας εύχομαι σύντομα και εσείς ;)
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Σε ευχαριστώ πολύ!!!αυτές τις στιγμές περιμένουμε πως και πως. Ακούμε ήδη πολλά...αρνητικά κυρίως δυστυχώς. Όμως όπως θα κάνουμε στο παιδί μας,έτσι και το σκυλί μας μπαίνουμε μπροστά και σηκώνουμε τοίχο προστασίας. Η δική μας οικογένεια αυτή τη σύσταση έχει και δεν ξεκινάει τώρα. Ξεκίνησε πριν 2 χρόνια όταν βρήκαμε το πρώτο μας κορίτσι!!!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3